Kraków - Zakopane, brak tras enduro i torów MX?

Autor tematu
sniezek_17
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 62
Rejestracja: czw, 13 kwie 2006, 08:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myślenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Kraków - Zakopane, brak tras enduro i torów MX?

Post autor: sniezek_17 » ndz, 16 kwie 2006, 23:16

hm...tak czytam o tych torach i tak mysle ze szkoda ze w mojej okolicy tzn. od krakowa w strone zakopca nie ma tras enduro ani porzadnych torow... :/ kurcze mamy takie fajne lasy mozna by zrobic naprawde fajne trasy enduro wkoncu jestesmy blizej gor :) a tu nic ale to tez sa prywatne lasy no coz... bo do katowic, czy gdzies dalej to nam jechac nie zabardzo :P

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » pn, 17 kwie 2006, 08:01

Wiem o wypasionych trasach enduro w Beskidzie wyspowym od moich kolegów w Mszanie Dolnej, na pewno są.
Popatrz w mapy turystyczne, poczytaj o oznakowanych szlakach. To najlepsze źródło informacji.

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » pn, 17 kwie 2006, 10:04

kurde bioly ale ty pieprzysz........ :? nie wyjechales nigdy poza myslenice i mowisz ze nie ma tras, TRAS jest tyle ile szlakow na mapie a tor masz w raciechowicach przeciesz , w nowym targu tesh, wiec nie wiem po co ty zadajesz to pytanie??
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

Autor tematu
sniezek_17
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 62
Rejestracja: czw, 13 kwie 2006, 08:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myślenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: sniezek_17 » pn, 17 kwie 2006, 11:35

no wiem przeciez ze sa szlaki ale chodzilo mi o takie trasy enduro takie przygotowane zoorgazniowane legalne i zeby moze mogly sie tu odbywac zawody... a nie takie dzikie lasy i trzeba uciekac jak lesniczy czy jakich inny grzybiarz hehe:P mnie sie to na szczescie nnie przytrafilo :) a no tory to moze i masz racje ale to i tak mnie nie dotyczy bo nie jezdze po torze zaslaby motor... :/

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » pn, 17 kwie 2006, 12:12

chodzilo mi o takie trasy enduro takie przygotowane zoorgazniowane legalne i zeby moze mogly sie tu odbywac zawody... a nie takie dzikie lasy
A słyszałeś żeby gdziekolwiek były takie całosezonowe otwarte i legalne trasy dla endurowców? Ja jak na razie nie, oczywiście poza organizowanymi zawodami.
Endurowcom pozostaje "leśna partyzantka", no i zdrowy rozsądek, tak zeby nie narobić sobie wrogów w okolicy.

sebasport
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: pt, 31 mar 2006, 11:48
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: KRAKOW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: sebasport » wt, 18 kwie 2006, 20:00

A w Myslenicach gdzie polecacie bo dla mnie to rzut beretem.Podobno fajnie tam macie.
Honda XR 650 R 00r
WR 450 F 06r

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » wt, 18 kwie 2006, 20:04

myslenice to znam calutkie i wszystkie lasy sa THE BEST :wink: bardzo fajna traska jest wwyjezdzajac z pod stacji orlenu na zolty szlak do sulkowic potem troszku ulica i wracajac z harbutowic czerwonym do myslenic przez mikolaja bardzo fajna trasa, jeszcze na lubogoszcz mozna jechac czerwonym caly czas z myslenic tesh fajna jazda jest

PS. mozemy sie w ktorys weekend zgadac na moto i pojezdzic wieksza ekipa :wink:
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

sebasport
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: pt, 31 mar 2006, 11:48
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: KRAKOW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: sebasport » wt, 18 kwie 2006, 20:14

Jasne ze sie zgadamy .Narazie mam WR na dotarciu i Jeszcze nie paluje za bardzo ale pozniej sie odezwe.
Honda XR 650 R 00r
WR 450 F 06r

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » wt, 18 kwie 2006, 20:16

spoko ja i tak czekam caly czas na pivoty do mojej wr :wink:
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

be_fast
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 18
Rejestracja: sob, 10 cze 2006, 00:07
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kraków - Zakopane, brak tras enduro i torów MX?

Post autor: be_fast » czw, 6 lip 2006, 01:56

sniezek_17 pisze:hm...tak czytam o tych torach i tak mysle ze szkoda ze w mojej okolicy tzn. od krakowa w strone zakopca nie ma tras enduro ani porzadnych torow... :/ kurcze mamy takie fajne lasy mozna by zrobic naprawde fajne trasy enduro wkoncu jestesmy blizej gor :) a tu nic ale to tez sa prywatne lasy no coz... bo do katowic, czy gdzies dalej to nam jechac nie zabardzo :P
Torów, zwłaszcza w tym sezonie przybywa (mam na myśli odległości od 30 do 80 km [nowy targ, kęty, raciechowice, podobno wkrótce mierzawa]) jeżeli zaś chodzi o trasy enduro to w promieniu 150 km mamy jedne z najlepszych całej Polsce.
P.
Kraków,
tel. 515 133 997
sklep@befast.eu

predator
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 118
Rejestracja: czw, 6 lip 2006, 21:00
Motocykl: KTM SXF 250 '07
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kasinka Mała | Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: predator » pt, 7 lip 2006, 22:28

Ja jestem z okolic Mszany Dolnej(dokładnie Kasinka Mała) i muszę powiedzieć, że tras jest naprawde dużo, a i nie ma problemu z leśniczymi bo to prywatne lasy :) , osobiście znam kilka tras, które są bardzo ciekawe, ale chwilowo nie mam moto (ok 2 tyg i bedzie znowu). Jeśli ktoś chce to zapraszam na gg (2498714)a się ugadamy i będziemy śmigać.
Pozdro

Heiduk
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 235
Rejestracja: wt, 27 cze 2006, 21:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: no właśnie skąd???
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Heiduk » ndz, 16 lip 2006, 12:34

No to ja mam pytanie. Są w Krakowie sklepy, ogólnie crossowe i enduro? To podajcie adresy jakiś(porządnych) sklepów. :)

Z góry dziękuję.
:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”