majta na lekkim piasku

Pozostałe tematy nie pasujące do ww kategorii
Autor tematu
sluslu
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 6
Rejestracja: ndz, 16 sie 2015, 16:37
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: majta na lekkim piasku

Post autor: sluslu » pt, 21 sie 2015, 17:08

to to wiem że trzeba szybciej jechać żeby nie majtało tylko że w moim przypadku to odpada bo by mnie majtneło przeważnie przód majta tył w miare sie trzyma problem dotyczy tylko drogi polnej/leśnej gdzie jest piasek wtedy musze zwalniać bo przód jest nie przewidywalny mam jeszcze pare defektów do wymiany łożyska główki ramy bo jak skręcam kierą to puka tak wiecie oco chodzi lagi też mam krzywe do wymiany i kierownica krzywa no ale tak to jest jak sie kupuje motor w ciemno zadzwoniłem do typka i powiedziałem żeby mi wysłał kurierem dałem prawie 5 koła za niego rama wydaje sie prosta wiem ze te żeczy co wymieniłem nie pomagają w stabilnej jezdzie ale główny problem to opony są jakieś szosowe-terenowe? bo jeżdże 50% szosa 50% las

Awatar użytkownika
robsztix
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 691
Rejestracja: śr, 9 lut 2011, 22:10
Motocykl: WR450F
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: majta na lekkim piasku

Post autor: robsztix » pt, 21 sie 2015, 20:00

sluslu pisze:mam jeszcze pare defektów do wymiany łożyska główki ramy bo jak skręcam kierą to puka tak wiecie oco chodzi lagi też mam krzywe do wymiany i kierownica krzywa no ale tak to jest jak sie kupuje motor w ciemno zadzwoniłem do typka i powiedziałem żeby mi wysłał kurierem dałem prawie 5 koła za niego rama wydaje sie prosta wiem ze te żeczy co wymieniłem nie pomagają w stabilnej jezdzie ale główny problem to opony są jakieś szosowe-terenowe? bo jeżdże 50% szosa 50% las
Kolego sam sobie odpowiedziałeś na Twój wątek. Zajmij się najpierw usunięciem usterek o których wiesz, zmień opony na "terenowe" i wtedy jak nic się nie zmieni to pytaj ;) A tak swoją drogą, pierwszy raz słyszę, że ktoś kupił moto na "słowo" sprzedającego nie widząc go nawet na oczy :finga: Słyszałem o wysyłaniu znajomych, ale to może mieć jakiś sens jak ktoś wie na co zwrócić uwagę. Życzę Ci jak najlepiej, ale oby oprócz tych usterek nie okazał się to kompletny szrot :)

Autor tematu
sluslu
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 6
Rejestracja: ndz, 16 sie 2015, 16:37
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: majta na lekkim piasku

Post autor: sluslu » pt, 21 sie 2015, 20:54

to mój drugi motor który kupiłem tak, wczesniej kupilem yamahe ybr z tkim samym silnikiem ale opyliłem ziomkowi kupilem tak bo sie spieszyłem już tak nie kupuje więcej a wie ktoś czy lagi są takie same w dt 125 jak w xt ? i gdzie wogóle można kupić części zamawia sie je u oficjalnego dystrybutora yamaha?

Awatar użytkownika
motorider7
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 301
Rejestracja: sob, 3 kwie 2010, 21:28
Motocykl: Crf 250x
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Naprawa/Jordanów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: majta na lekkim piasku

Post autor: motorider7 » pt, 21 sie 2015, 21:08

ja widze że tu grubo jest :D Lagi pogięte kiera też i łożysko wybite i temu tak majta uwierz mi :) Doprowadź to wpierw do porządku i nie bedzie majtało :P
Obecnie Honda CRF 250x 2006

Awatar użytkownika
wicherek666
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 617
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2014, 18:07
Motocykl: CRF250R
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wronki
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: majta na lekkim piasku

Post autor: wicherek666 » pt, 21 sie 2015, 22:37

@sluslu ... po tym co piszesz, mogę jedynie wywnioskować że jesteś naprawdę młodym człowiekiem. Zmarnujesz swój talent, oraz przysporzysz dużo problemów bliskim osobą, jeśli nie zmieniasz swojego toku myślenia.

Autor tematu
sluslu
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 6
Rejestracja: ndz, 16 sie 2015, 16:37
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: majta na lekkim piasku

Post autor: sluslu » sob, 22 sie 2015, 19:20

wicherek to ty skaczesz po torze nie ja

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”