Magneto kx 125

Pytania dotyczące układu elektrycznego
michal_dh
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 207
Rejestracja: pt, 3 paź 2008, 08:54
Motocykl: SX 250, CBR 600
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zamość
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Magneto kx 125

Post autor: michal_dh » wt, 28 paź 2008, 14:28

crossmaniak pisze:
crossmaniak pisze:No ma kx :mrgreen: dobra koniec OT zakładam ze byles juz w garazu i sprawdziles czy nie da sie magneta sciągnać srubokrętem jak sie nie ma sciagacza. pozdr
Dobra spoko może i mam nikłą praktykę bo mechanikiem nie jestem, co nie zmienia faktu, że się tym interesuje. Teraz ci powiem skąd się tyle postów wzięło, częśc z tego co pytałem o motory bo od niedawna mam crossa, a część z tego wlasnie, że ktoś robi burdę bo ktoś napisał, że może by spróbować srubokrętem. No panowie, czy to jest wprowadzenie w bład, jak ktoś jest inteligenty to odpisze, że srubokrętem raczej tego nie da się zrobić i spox. A tak kilka postów z wymianą obelg. Po co to?? Wszyscy tylko banować i banować sram na jakiegos bana bo mnie to już wkurwia za przeproszeniem...
Ja tez jestem za tym ze sciaganie srubokretem to kretynski pomysl. Chyba po to ktos wymyslil sciagacz zeby nei rozwalic magneta. Jak masz wszystk ow dobrym stanie to i w komarku nei sciagniesz srubokretem tylko predzej pogniesz albo zniszczysz magneto. Wiem to z wlasnego doswiadczenia. Wiec konczcie ten temat i niech chlopak szuka sciagacza albo go sam zrobi.
KTM SX 250 2008r

duran
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 39
Rejestracja: czw, 9 paź 2008, 20:12
Motocykl: kawasaki kx 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: EBR
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Magneto kx 125

Post autor: duran » wt, 28 paź 2008, 18:44

znalazlem taki sciagacz do magneta...
http://allegro.pl/item463990012_yamaha_ ... gneto.html

sam kupilem jak dojdzie to moge powiedziec czy jest wszystko okej...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ elektryczny”