Husqvarna te 450 , - uszkodzona góra silnika , przyczyna ?

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
lukass4
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 40
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 22:59
Motocykl: Yamaha WR 426
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Husqvarna te 450 , - uszkodzona góra silnika , przyczyna

Post autor: lukass4 » ndz, 16 paź 2011, 21:39

Witam ,
Tak jak mówisz kolego zawory kupowane u zycha , i ta sama sytuacja ... Ja chce teraz załozyc stalowe zawory (bo tytan 550zł i 250 za sztuke ) nie od zycha ale firmy która produkuje zawory seryjnie do Hondy. Nie pamiętam nazwy , bo to zamawine przez pośrednika tak jagby ... Jak sie dowiem to podeśle nazwe i cene .
Pozdrawiam Łukasz .

Autor tematu
lukass4
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 40
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 22:59
Motocykl: Yamaha WR 426
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Husqvarna te 450 , - uszkodzona góra silnika , przyczyna

Post autor: lukass4 » ndz, 16 paź 2011, 22:26

A w ogule to wielkie dzięki stary , Być moze zaoszczędziłem dzięki tobie jakies 2 tys zł . Bo rozwarzałem kupno zaworów od zycha .... . Poczytałem troche po innych forach , opini na temat zych off road. I wszystkie są jednoznaczne .Niewiem moze on te zaworki w piwnicy na tokarce robi , albo cos :D . Jeszcze raz dzięki wielkie :) :drinkers:

Tomekk
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 35
Rejestracja: sob, 3 lip 2010, 22:56
Motocykl: Husqvarna WR 250 '10
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Husqvarna te 450 , - uszkodzona góra silnika , przyczyna

Post autor: Tomekk » pn, 17 paź 2011, 12:11

No Zych już tego słynie. Mi części wysyłał co chwile od innego modelu i przez niego mój remont trwał 3 miesiące i wydałem 200zł na zbędne wysyłki. Do dziś (a minął już ponad rok) nie wymienił mi uszczelki pokrywy sprzęgłowej, którą dostałem do 250tki, ale dałem już se siana, bo szkoda zdrowia na niego. No i dzięki łożyskom od niego 4mth po remoncie pękł mi karter i pokrywa sprzęgłowa, ale na szczęście karter delikatnie i w niegroźnym miejscu i bez problemu dało się pospawać. Pokrywa niestety 650zł mnie kosztowała.

Tak więc ja osobiście, wszem i wobec, Zycha stanowczo odradzam. Polecam za to Mleczka - profesjonalna obsługa i wszystko zawsze na czas. Demczuk motocykle kupowałem tylko jedną pozycję, ale również wszystko ok!

Autor tematu
lukass4
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 40
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 22:59
Motocykl: Yamaha WR 426
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Husqvarna te 450 , - uszkodzona góra silnika , przyczyna

Post autor: lukass4 » pn, 17 paź 2011, 20:57

No to mi dałes do myślenia kolego .... bo ja mam łożyska na wale też od niegoo qrwa....;/

Tomekk
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 35
Rejestracja: sob, 3 lip 2010, 22:56
Motocykl: Husqvarna WR 250 '10
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Husqvarna te 450 , - uszkodzona góra silnika , przyczyna

Post autor: Tomekk » wt, 18 paź 2011, 21:57

No mi sprzedał Fagi, w których jak się okazało rowek był zrobiony u tokarza, a nie oryginalny. Takie Fagi jak on mi sprzedał za 150zł, to u mnie w sklepie kosztują 35zł, a zrobienie rowka u tokarza kosztuje 10zł. No, ale mniejsza z tym. Oryginalne łożyska są jednostronnie kryte. Te Fagi też mi takie przysłał. Jednak uszczelnienie z łożyska od strony sprzęgła wypadło i narobiło bałaganu. Tak więc, jak już zamienniki, to lepiej dawać zupełnie otwarte łożyska :wink: Człowiek uczy się na swoich błędach i cwaniactwie innych :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”