skrzynia biegów yzf426  [ROZWIĄZANY]

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Awatar użytkownika
Autor tematu
ciekawski1990
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 35
Rejestracja: ndz, 18 kwie 2010, 15:11
Motocykl: yz 250f 2009r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Łódź / Aleksandrów Łódzki
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

skrzynia biegów yzf426  [ROZWIĄZANY]

Post autor: ciekawski1990 » śr, 11 maja 2011, 20:54

Witam wszystkich,potrzebuej pomocy przy kupnie skrzyni biegow do yzf 426, mam do wymiany pare trybow ale teraz moje pytanie, czy oplaca sie kupowac uzywane tryby badz cala skrzynie czy lepiej dolozyc troche pieniedzy i zakupic nowe.. jesli nowe to gdzie(strony internetowe mile widziane) prosze o pomoc pozdrawiam

krukENDURO
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 37
Rejestracja: czw, 13 lis 2008, 16:01
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: skrzynia biegów yzf426

Post autor: krukENDURO » śr, 11 maja 2011, 21:16

Nowych trybów raczej nie opłaca się kupować, ceny orginalnych części zazwyczaj są kosmiczne, szczególnie że 426 ma już swoje lata... Na allegro masz sporo części do tego modelu (jakbyś jednak czegoś nie znalazł to napisz pw)

psyke
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 109
Rejestracja: śr, 30 wrz 2009, 19:37
Motocykl: yz 250f
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: skrzynia biegów yzf426

Post autor: psyke » śr, 11 maja 2011, 22:04

Ja tu bym się z Tobą kłócił. Pojedyncze tryby w serwisie wcale nie są takie drogie, bo koło 200zł kosztują. Gorzej z przesuwnymi i podwójnym. Na allegro za tryb 100-150zł zależy kto sprzedaje, więc jak w dobrym stanie jakiś przesuwny to opłaca się brać, bo już zwykły pojedynczy to wolałbym dopłacić pare złotych i mieć spokój. I Jak masz więcej niż 4 tryby do wymiany to ja bym brał na Twoim miejscu całą skrzynię, bo sie bardziej opłaca, do sxa i rma płaciłem po 600zł gdzie za tyle miałbym koło 6 trybów tylko, i reszta co mi została ze poszła na allegro.

No i jak bierzesz tryb z allegro to fotki koniecznie makro z każdej strony najlepiej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”