SXF 250 '06 Przegrzewa sie?

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
msa007
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: sob, 13 lut 2010, 09:35
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

SXF 250 '06 Przegrzewa sie?

Post autor: msa007 » ndz, 11 lip 2010, 21:06

Witam

Bylismy wczoraj z kumplem na Barbarze z samego rana bo chlodniej, nie znacznie ale jadnak. Rozbiajmy sie, grzejmy motorki i ruszamy no i z mojej strony jazda trwała tylko 10 minut po tym czasie gdy spusciłem go z oborotw i wcisnołem sprzegło to motorek zgasł. Jakie kolwiek proby odpalenia go z kopniaka nie dawaly pozytywnego rezultatu, probowalem zepchnac go z gorki to nawet tylnie kolo nie chcialo drgnac stalo w miejscu. Kopniak tez nie chodzil tak jak powinien. Odpalenie bylo mozliwe dopiero po kilkudziesieciu minutach palil wtedy za gora 3 razem i chodzil plynnie ladnie bez problemu no ale znowu sielanka trwala tylko 10 minut. Miałem juz kiedys taki problem ale tylko i wlacznie w Gorze Kalwarii na piaskach, nigdzie i nigdy wiecerj az do wcZoraj nie mialem takich problemow zawsze pracowal idealnie. I teraz moje pytanie co mozna z tm zrobic czy to rzeczwiscie przegrzewanie?no bo co innego? Moze te modele tak maja? Z mojej storny dodam ze tłok był wymieniany tej zimy, na dzien dzisiejszy spuscilem plyn przeplukalem instalacje i wlalem nowy ale jeszcze nie testowalem. Czy zalezy to od plynu jaki sie wleje? Czy poprostu 4T nie lubia takiej pogody? Z góry dzieki.

Pozdrawiam

poprawilem teraz powinno byc zrozumiale:)
Ostatnio zmieniony pn, 12 lip 2010, 20:02 przez msa007, łącznie zmieniany 1 raz.

SUCHY95
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 140
Rejestracja: wt, 5 lut 2008, 21:29
Motocykl: SXF250, SX125,
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: SXF 250 '06 Przegrzewa sie?

Post autor: SUCHY95 » pn, 12 lip 2010, 18:03

witam,strasznie ciezko czyta sie co tu napisales,a wracajac do tematu to posprawdzaj luzy zaworowe ssace 0,10-0,15 mm,wydechy 0,12-0,17 mm,prawdopodobne maly luz na ssacych,pzdr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”