Opinie o forum MotoX.com.pl

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze
zielorz
VIP
VIP
Posty: 892
Rejestracja: czw, 3 mar 2005, 20:28
Motocykl: GSXR 750 K0
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: RASZKÓW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zielorz » sob, 11 mar 2006, 17:58

Moze tak jak na FM posty w niektorych działach nie beda sie liczyc ?
tzn. Liczymy konkretne posty a nie posty np. w tym dziale czy w dziale "na kazdy temat" bo tak w prosty sposob mozna sobie nabic mase postow takimi pierdolami i potem sie "wywyzszac"

pozdroo

Autor tematu
MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » ndz, 12 mar 2006, 18:47

Widzę, że mnie nie zrozumieliście z tym kolorem. A więc wytłumaczę to jeszcze raz i proszę jeszcze raz o przeczytanie mojego pierwszego postu na w tym temacie.

Jak się pokapujecie istnieją grupy, które widać na stronie głównej, mianowicie Admin i Moderator. Chodziło mi o to by stworzyć więcej grup i podałem przykład "przyjaciele" lub inne. Jak pochodzicie po innych forach opartych na phpBB to chyba powinniście zczaić o co chodzi. Życzę powodzenie w główkowaniu.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

yuzik
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 21
Rejestracja: pn, 6 lut 2006, 14:20
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bulowice koło B-B
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: yuzik » pn, 13 mar 2006, 18:56

Widac ze forum podoba sie użytkownikom= pręznie sie rozwija-jeszcze calkiem niedawno bylo połowe mniej postów i uzytkowników :D Co najwazniejsze ludzie chca siedziec na tym forum i to mi sie podoba , praktycznie codziennie pojawia sie nowy temat, a i na odpowiedzi nie trzeba dlugo czekac,co zdarza sie na innych forach. Poza tym wydaje mi sie ze atmosfera na forum jest miła,doswiadczeni user-rzy maja duzo cierpliwosci i nieraz wałkuja w kółko to samo nowym.To sprawia ze ktos kto jest totalnie zielony nie spiepsza z forum po pierwszej "niemilej"odpowiedzi "weterana" :DI to mi sie podoba, przeciez nikt nie urodzil sie i mial wszystko w w palym palcu- wiedze sie zdobywa=najlepiej od kogos bardziej doswiadczonego :D Dzieki
kawasaki kmx 125 97'

Autor tematu
MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » pn, 13 mar 2006, 19:05

Dzięki yuzik za te miłe i ciepłe słowa o forum, wreszcie ktoś konkretnie podsumował nasze wspólne dzieło. Powiem szczerze, że jeszcze nic mnie tak nie wciągneło w necie jak to forum, no prócz gg, allegro i eBayu :wink: . Chciał bym jeszcze podziękować założycielą i pomysłodawcą strony MotoX i forum.

P.S. Może by wrzucić nową nakładkę/skina na forum?
Tu macie link:skiny, mody
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

yuzik
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 21
Rejestracja: pn, 6 lut 2006, 14:20
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bulowice koło B-B
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: yuzik » czw, 16 mar 2006, 18:32

Jednak Ci sie udalo- zostales moderatorem MXrool :D Wydaje mi sie ze pasujesz na to miejsce idealnie, masz pojęcie ,gadane i jak widze mase czasu :D Co jestem na necie to jestes zalogowany.Pozdrawiam
kawasaki kmx 125 97'

Autor tematu
MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » czw, 16 mar 2006, 18:52

No jeszcze raz dzięki. Czasu mam masę (hihi), wcześnie kończe zajęcia, w domu nie ma co do roboty to siedzę na forum i zamierzam działać jako Moderator by było jeszcze lepiej. Więc jak przeszedłem do tego temetu to wypowiedzcie się jakie nowe działy byście proponowali na obecną chwilę. Sklepik lada moment powstanie, a macie jakieś pomysły? Może zupełnie z innej beczki byście chcieli coś zmienić lub nowego dodać? Piszcie, to się pomyśli i zacznie działać.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

BartekJ
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 337
Rejestracja: śr, 22 lut 2006, 22:55
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: BartekJ » czw, 16 mar 2006, 20:04

To ja stawiam wniosek o dostęp do forum motocross.com.pl, choćby tylko o wgląd w info, które się tam ukrywają. :D
Jakby takie WIELKIE POŁĄCZENIE.
To na marginesie, a na poważnie to oprócz sklepu nie mam zastrzeżeń. Jest jasno, przejrzyście, merytorycznie, i oby tak pozostało.
Wierzę, że moderatorzy i admin będą stali na straży tych wartości - kurde, Kaczyński by tego lepiej nie powiedział 8)
I ganiać tych, co piszą nie na temat :axe:

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » czw, 16 mar 2006, 22:54

Moje dwie propozycje ->
1. Poniżej miejscowości powinna być informacja ile dni dany użytkownik jest na forum.
2. Proponuje zmienić troche "design" forum bo jest monotonny. Mi z tych które pokazał MXrool podoba sie Aliens, bcBlack i BlackAndWhite (ciemniejsze barwy itp).
Pozdro
but only the devil responded cause god wasn't there...

Autor tematu
MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » czw, 16 mar 2006, 22:58

Dobry pomysł z tym czasem na forum, zobaczymy jak z trudnością realizacji. A co do skinów mnie się podoba DAJ_Glass; blueGray; FI Black... Ciekawe też jest phpbbSilver na 12 stronie

army - coś dla Lulka

Pozdro
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

zibicross
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 227
Rejestracja: wt, 7 lut 2006, 13:47
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bulowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zibicross » pt, 17 mar 2006, 18:18

Forum jak najbardziej SUUUPER!!:) zresztą to widać!!tłumy użytkownikó miła atmosfera!,konkretne odpowiedzi!!czyli wszystko czego można chciec od motoryzacji!!oby tak dalej!!!Osobiście jestem bardzo zadowolony, polecam każdemu!!Pozdrawiam
MoTocroSS ruleZzZ...............:)

e-mail: zibiktm@o2.pl
gg: 8402699

mario77
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 135
Rejestracja: wt, 27 gru 2005, 12:25
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: mario77 » pt, 17 mar 2006, 21:35

BartekJ pisze:To ja stawiam wniosek o dostęp do forum motocross.com.pl, choćby tylko o wgląd w info, które się tam ukrywają. :D
niestety ale zamknięcie MWS pogrzebało wiele cennych informacji, które tutaj trzeba będzie odrestuarowywać przez następne kilka lat. a niewiadomo czy komuś jeszcze będzie się chciało pisać takie wywody - jak np. jarkowi s. - których mi trochę zaczyna brakować :cry:

Cypek
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 31
Rejestracja: śr, 18 sty 2006, 20:37
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: MWS
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Cypek » sob, 18 mar 2006, 21:38

R.I.P. : ((((((((

tyle lat pracy nie wiem czy sie bedzie dalo przywrocic ale badzmy dobrej mysli, chyba ze lucke niezaprzestanie promowania "swojakow".

apeluje aby zamiast pogarszaniem przejrzystosci forum i wrzucaniu nowych designoof skupic sie na czacie. Uwazam ze tylko ta droga mozna osiagnac najwiecej w jak najkrotszym czasie.


p.s. jarq odezwij sie !
...Behemoth keeps me alive...

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”