Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
-
-
Uwaga, ważne !! - PRZECZYTAJ ZANIM UTWORZYSZ NOWY TEMAT
autor:
zielorz » śr, 4 lut 2009, 23:40
» w
Sprzęt i Serwis
Temat został napisany 6340 dni temu
Jeśli zakładasz nowy wątek w dziale Sprzęt/Serwis (i pokrewnych) dodaj go w odpowiedniej kategorii czyli jeśli problem dotyczy świecy napisz go w układzie elektrytcznym a nie w Silnik. W tytule tematu także uwzględnij markę, model i rok produkcji...
- 0 Odpowiedzi
- 390251 Odsłony
-
Ostatni post autor: zielorz
śr, 4 lut 2009, 23:40
-
-
Motocross w Lublinie niczym walka o przetrwanie...
Odpowiedzi: 12
autor:
sebek1516 » czw, 15 paź 2009, 23:14
Temat został napisany 6087 dni temu
Polska chcę wstąpić na Europejski poziom pod każdym względem:) A w obawie przez zawodami w Lublinie raz na rok, walczy z motocrossem jak może.
Fakt ze MP w Tamtym roku a właściwie sama informacja o nich wywołała wielką burzę to nikt (dzięki Bogu)...
- 12 Odpowiedzi
- 7995 Odsłony
-
Ostatni post autor: sebek1516
pn, 23 lis 2009, 17:04
-
-
Maszyna startowa.Pomocy.
Odpowiedzi: 8
autor:
diego » ndz, 2 mar 2008, 21:41
Temat został napisany 6679 dni temu
Macie jakieś plany jak zrobić maszynę startową.Ewentualnie mogę kupić jakąś max.4 moto
- 8 Odpowiedzi
- 9248 Odsłony
-
Ostatni post autor: sebek1516
pn, 23 lis 2009, 16:49
-
-
Jak wziasc udzial w zawodach ?? Jaki jest podzial na klasy ?
Odpowiedzi: 9
autor:
kickerman » czw, 12 lis 2009, 23:55
Temat został napisany 6059 dni temu
Witam.
Chcialbym dowiedziec sie cos wiecej na temat tego jak wystartowac w zawodach motocrossowych , jjakie kryteria trzeba spelniac jakie sa klasy. Wypowiadajcie sie na ten temat albo podajcie jakies ciekawe linki.
- 9 Odpowiedzi
- 18832 Odsłony
-
Ostatni post autor: sebek1516
sob, 21 lis 2009, 23:39
-
-
KTM EXC 125 (six days) 2003 r. PLASTIKI
Odpowiedzi: 3
autor:
GrzesiekExc » czw, 22 paź 2009, 09:15
Temat został napisany 6080 dni temu
Witam od niedawna posiadam KTM-a EXC 125 z 2003 roku i chciałbym was zapytać czy pasowały by do niego plastiki od nowszych modeli np. 2008 r.? lub np od ktma sx 125 też np. tok produkcji 2008 proszę o wasze zdanie.
- 3 Odpowiedzi
- 3651 Odsłony
-
Ostatni post autor: GrzesiekExc
sob, 21 lis 2009, 22:20
-
-
- 11 Odpowiedzi
- 6894 Odsłony
-
Ostatni post autor: wardzioch
śr, 18 lis 2009, 19:52
-
-
Dzisiaj 18 45 , Toolbox o motocrossie.
Odpowiedzi: 24
autor: superpimp » czw, 29 paź 2009, 13:34
Temat został napisany 6073 dni temu
Witam daje info dla zainteresowanych , dzis o godzinie 18:45 na tvn turbo w programie toolbox będzie coś o crosówakch , jak serwisowac crossówkę .
Może być śmieszne a może będzie w tym coś mądrego nie oglądałem daje tylko info ;)
Osobiście chętnie...
- 24 Odpowiedzi
- 16208 Odsłony
-
Ostatni post autor: Takisobie021
pn, 16 lis 2009, 16:27
-
-
OC Ubezpieczenia ,stosujecie co polecacie, itd
Odpowiedzi: 27
autor:
omen » śr, 2 wrz 2009, 12:01
Temat został napisany 6130 dni temu
j.w
pytam bo jest miejsce z ktorego korzystamy i zastanawiam sie powinno byc jakies ubezpiecznie w razie gdyby ktos jezdzil pod nasza nieobecnosc lub po prostu przyjechal skrecil sobie noge a potem przyszedl z ojcem ze mu si cos stalo ,dodam ze...
- 27 Odpowiedzi
- 16259 Odsłony
-
Ostatni post autor: lukasz_eu
ndz, 15 lis 2009, 12:52
-
-
Literatura o tematyce motocrossu
Odpowiedzi: 5
autor:
fabian_cr » sob, 14 lis 2009, 19:52
Temat został napisany 6057 dni temu
Witam! Chciałem Was spytać czy znacie jakieś dobre książki o motocrossie, może ogólnie o motorach, budowie, remoncie silnika itp.? Chciałbym się dokształcić bardziej od strony technicznej, ponieważ mnie to interesuje. Pozdrawiam, fabian_cr.
- 5 Odpowiedzi
- 3764 Odsłony
-
Ostatni post autor: free66
ndz, 15 lis 2009, 11:42
-
-
JAKIE WARUNKI NALEZY SPEŁNIC BY MÓC ZAŁOŻYC TOR MOTOCROSOWY!
Odpowiedzi: 6
autor:
annacma » pt, 25 wrz 2009, 08:27
Temat został napisany 6107 dni temu
Witam!!
Piszę w pewnej sprawie chciałabym sie dowiedzieć wszystko na temat założenia toru motocrosowego dla motocykli i kładów ponieważ posiadam teren wydaje mi się ze odpowiedni ale chciałabym sie dowiedzieć jakie należy spełnić warunki i jakie są...
- 6 Odpowiedzi
- 8438 Odsłony
-
Ostatni post autor: krzychu
czw, 5 lis 2009, 16:25
-
-
Jaki Koszt sprowadzenia motocykla z USA ???
Odpowiedzi: 9
autor:
KXF Mx :) » czw, 5 lis 2009, 11:32
Temat został napisany 6066 dni temu
Witam chciałem dowiedziec się jaki to koszt sprowadzenia motoru ze Stanów do Polski ,a może na forum zajmuje się ktoś tym Pozdrawiam :)
- 9 Odpowiedzi
- 6837 Odsłony
-
Ostatni post autor: KXF Mx :)
czw, 5 lis 2009, 16:20
-
-
Kto testował moto cinch do przewozu moto
Odpowiedzi: 10
autor:
rafgo » sob, 5 wrz 2009, 12:40
Temat został napisany 6127 dni temu
Czy ktoś może ma doświadczenie z tym wynalazkiem ???
Zastanawiam się jak to się sprawdza w praktyce.
A może ktoś ma jakieś inne patenty na szybkie zapinanie moto na przyczepce bez użycia pasów?
Pozdraiwiam
- 10 Odpowiedzi
- 8586 Odsłony
-
Ostatni post autor: bambucia14
sob, 31 paź 2009, 18:27
-
-
Przygody Zdzicha
Odpowiedzi: 16
autor:
brunogrande » czw, 3 wrz 2009, 20:03
Temat został napisany 6129 dni temu
Zdzich Siemacho to fikcyjna postać, w której każdy z nas odnajdzie samego siebie.
Jego przygody pokazują typowe błędy młodości !
Do przeczytania na
- 16 Odpowiedzi
- 9315 Odsłony
-
Ostatni post autor: WLD_Wlodi
sob, 31 paź 2009, 13:12
-
-
Jakim moto jeździcie 2t czy 4t ?
Odpowiedzi: 117
autor:
motochłopiec » wt, 22 kwie 2008, 19:57
Temat został napisany 6628 dni temu
Tak sobie pomyślałem że może warto by przeprowadzić ankiete kto jakim moto jeździ ? Co Wy na to??
- 117 Odpowiedzi
- 62442 Odsłony
-
Ostatni post autor: enduroguy
śr, 28 paź 2009, 01:06
-
-
Rejestracja Sx'a
Odpowiedzi: 16
autor:
ktm_Martin_sx_125 » ndz, 27 wrz 2009, 21:32
Temat został napisany 6105 dni temu
Cześć, co trzeba mieć aby zarejestrować fulla? Lampy kierunki itp? A jakieś papiery? Widziałem na allegro zarejestrowane cr'ki i chyba jest to możliwe nie 8) ?
Z góry dzięki za odp
- 16 Odpowiedzi
- 11415 Odsłony
-
Ostatni post autor: ZIOM_YO
wt, 27 paź 2009, 21:39
-
-
Tragiczny wypadek Siergieja Onypchenki. Wsparcie finansowe..
Odpowiedzi: 3
autor:
sebek1516 » czw, 8 paź 2009, 17:08
Temat został napisany 6094 dni temu
Dzisiaj w Deutsche Banku uruchomione zostało specjalne konto, na które prowadzona jest zbiórka pieniędzy dla Siergieja Onypchenko, zainicjowana przez Karola Kędzierskiego.
Środki pochodzące od darczyńców sfinansują operację kręgosłupa Siergieja -...
- 3 Odpowiedzi
- 3617 Odsłony
-
Ostatni post autor: sebek1516
wt, 27 paź 2009, 17:23
-
-
Zrywki
Odpowiedzi: 2
autor:
ktm_Martin_sx_125 » ndz, 25 paź 2009, 18:59
Temat został napisany 6077 dni temu
Gdzie dostanę zrywki do gogli thor enemy? Szukałem po necie i nie mogę nigdzie znaleźć :?
- 2 Odpowiedzi
- 2597 Odsłony
-
Ostatni post autor: piasektt
ndz, 25 paź 2009, 22:55
-
-
Przesiadki ;D
Odpowiedzi: 17
autor:
kopczyns1 » czw, 15 paź 2009, 19:43
Temat został napisany 6087 dni temu
Witam ;) Jak myślicie teraz mam yz 125 i mam 14 lat jak bym jeździł do 18-stu lat i z yz 125 się przesiąść na Honde CRF 450 ? Co o tym myślicie ?
- 17 Odpowiedzi
- 11221 Odsłony
-
Ostatni post autor: danzel
śr, 21 paź 2009, 16:07
-
-
najlepszy polski zawodnik w mx
Odpowiedzi: 34
autor:
Drobka27mx » ndz, 28 maja 2006, 13:32
Temat został napisany 7323 dni temu
Jak w temacie
Za styl, technike , wyłamy i calokształt oddaje głos na M.Przybysza
- 34 Odpowiedzi
- 23309 Odsłony
-
Ostatni post autor: enduroguy
śr, 21 paź 2009, 11:49
-
-
Na deszcz- kurtka, pelerynka, or what?
Odpowiedzi: 13
autor:
sebek1516 » ndz, 11 paź 2009, 13:00
Temat został napisany 6091 dni temu
Siema, dzisiejszy słoneczny deszcz zmotywował mnie do rozmyślań na teamat czegoś na ww. deszcz :D
Rozważam nad:
- kurtką typową do mx z odpinanymi rekawami
- fox fluid (silikonowa pelerynka)
- wodo odporna wiatrówka czy coś takiego jak na rower......
- 13 Odpowiedzi
- 8226 Odsłony
-
Ostatni post autor: Sebo141
wt, 20 paź 2009, 22:45
-
-
Zakupy we Włoszech czy Angli??
Odpowiedzi: 4
autor:
diego » pn, 7 wrz 2009, 16:24
Temat został napisany 6125 dni temu
A więc jak w temacie prosił bym o info gdzie jest taniej, prosił bym też o jakieś linki do sklepów internetowych z obu tych krajów. Chodzi oczywiście o części do moto i ubrania, na moto jaki cywilne związane z MX.
- 4 Odpowiedzi
- 3733 Odsłony
-
Ostatni post autor: przemo_ps
śr, 14 paź 2009, 19:52
-
-
gogle mx VS gogle snowboardowe.
Odpowiedzi: 6
autor:
Mike_CR » wt, 6 paź 2009, 20:32
Temat został napisany 6096 dni temu
pytanie... czy gogle motocrossowe mogą zastąpić gogle snowboardowe?? wybieram się przy najbliższej okazji na stok, a jestem amatorem w tej kwestii i jestem ciekaw czy jest jakaś różnica, a nie chciał bym bez powodu kupować nowych gogli, posiadam...
- 6 Odpowiedzi
- 5013 Odsłony
-
Ostatni post autor: Mike_CR
wt, 13 paź 2009, 17:46
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 2361 Odsłony
-
Ostatni post autor: free66
pt, 9 paź 2009, 11:48
-
-
Relacje z zawodów - filmy
Odpowiedzi: 2
autor:
milek » ndz, 4 paź 2009, 11:53
Temat został napisany 6098 dni temu
Znacie może strony z których można pobierać sobie za darmo relacje z zawodów motocrossowych. Znalazłem kilka z zawodów Ama Red - Bull ale to mało. Jak macie jakieś linki to podawajcie je tutaj. Mogą to być zarówno z zagranicznych jak i naszych...
- 2 Odpowiedzi
- 2947 Odsłony
-
Ostatni post autor: Rams
wt, 6 paź 2009, 10:43
-
-
Prosty licznik wydatków:)
Odpowiedzi: 17
autor:
Ęriu » pn, 28 wrz 2009, 21:11
Temat został napisany 6104 dni temu
Witam,
to mój pierwszy post tutaj, także witam Wszystkich:)
Jako że zaliczam się do grupy ludzi, którzy nie piją (tylko troszkę czasami:P), nie palą, w agencjach nie walą, a dalej nie wiem gdzie się podziewają moje pieniądze ze skromnej wypłaty to...
- 17 Odpowiedzi
- 11682 Odsłony
-
Ostatni post autor: WLD_Wlodi
pt, 2 paź 2009, 18:32
-
-
Tor Enduro
Odpowiedzi: 7
autor:
ArekMx » śr, 30 wrz 2009, 20:19
Temat został napisany 6102 dni temu
Witam mam pytanie jakie przeszkody powinny być na torze enduro :?: :?: :?: :?:
- 7 Odpowiedzi
- 5127 Odsłony
-
Ostatni post autor: spartan
pt, 2 paź 2009, 00:38
-
-
Travis Pastrana & Nitro Circus Season 2 2009 Link
Odpowiedzi: 3
autor:
Siwy_X » ndz, 27 wrz 2009, 07:52
Temat został napisany 6105 dni temu
Witam,w końcu dopadłem link do najnowszej produkci NC ,zapraszam do sciągania :) ! Pozdro !
Episode 1*
(WS DSR XviD-DVSKY)
nitro.circus.s02e01.ws.dsr.xvid-dvsky.part1.rar
... .part1.rar
nitro.circus.s02e01.ws.dsr.xvid-dvsky.part2.rar
......
- 3 Odpowiedzi
- 3165 Odsłony
-
Ostatni post autor: MX_Bartek
śr, 30 wrz 2009, 06:01
-
-
Wywrotka - płyny
Odpowiedzi: 4
autor:
Panik1231 » ndz, 27 wrz 2009, 19:54
Temat został napisany 6105 dni temu
Witam, mam takie pytanie, może trochę śmieszne dla niektórych. Mianowicie chodzi mi o to, czy przy wywrotce jest to normalne ze wylewa mi się płyn z chłodnicy??
- 4 Odpowiedzi
- 3295 Odsłony
-
Ostatni post autor: metalbeast
pn, 28 wrz 2009, 14:22
-
-
nowa HONDA CR250!
Odpowiedzi: 4
autor:
tonku » czw, 24 wrz 2009, 20:26
Temat został napisany 6108 dni temu
tak sobie przeglądałem motoscout i trafiłem na takie ogłoszenie:
nie używana sztuka z 2007r. :-
- 4 Odpowiedzi
- 3723 Odsłony
-
Ostatni post autor: Niosąca
sob, 26 wrz 2009, 18:54
-
-
Dozownik oleju yz 125
Odpowiedzi: 8
autor:
Błażej GL » wt, 22 wrz 2009, 13:55
Temat został napisany 6110 dni temu
Witam
Pytanie brzmi ...
Czy w motorkach yz 125 cross byly montowane dozowniki oleju obok chlodnicy ? ze mozna normalnie lac do dwusowa czyste paliwo oraz mieszanke.
z gory dzieki za odp
- 8 Odpowiedzi
- 5250 Odsłony
-
Ostatni post autor: WLD_Wlodi
wt, 22 wrz 2009, 21:04
-
-
EATube - czyli wrzucaj filmy bez ograniczeń!
Odpowiedzi: 5
autor:
Nadiq » pt, 18 wrz 2009, 22:08
Temat został napisany 6114 dni temu
Kochani!
Już od dzisiaj możecie wrzucać na Enduro-Adventure.com swoje filmy z terenu! Macie na to nieograniczone miejsce, róbcie co chcecie, ślijcie ile chcecie! Dodanie filmu to tylko 4 proste kroki.
Więcej szczegółów na: ... i-&lang=pl
Stwórzmy...
- 5 Odpowiedzi
- 3619 Odsłony
-
Ostatni post autor: Nadiq
pn, 21 wrz 2009, 12:19
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników