ycf bigy 150

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Awatar użytkownika
Autor tematu
Gość
Status : Offline

ycf bigy 150

Post autor: Gość » czw, 25 maja 2017, 18:32

witam serdecznie :) chciałbym aby ktos mi doradzil co lepsze do 9 tys. jakis cross 125-250 czy kupic za ta cene ycf bigy 150 prosto z salonu. jeśli ktos nie wie co to ycf to firma specjalizują sie w pitbike ale niedawno zrobili wersje wieksza co ma rozmiasz jak taka yz 85

Awatar użytkownika
seba8121
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Motocykl: RMZ 250 10'
Styl jazdy: Cross Country

Re: ycf bigy 150

Post autor: seba8121 » czw, 25 maja 2017, 20:53

Przede wszystkim to napisz gdzie będziesz jeździł, jaki masz wzrost itp.. 9k to ładny budżet i można coś fajnego za to kupić.

Awatar użytkownika
solaris
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Motocykl: aktualnie brak
Styl jazdy: Enduro
Kontakt:
Status : Online

Post autor: solaris » czw, 25 maja 2017, 21:32

W Polsce chyba raczej mało popularne moto. Wątpie, że ktoś na forum będzie coś o nim wiedział. Uzupełnij dane tj. wzrost, wiek i doświadczenie.
Obrazek

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Motocykl: Nie ma się czym chwalić :)
Styl jazdy: Enduro
Kontakt:

Post autor: piotrgurski » pt, 26 maja 2017, 00:27

Może jestem uprzedzony do tych sprzętów, może nie słusznie ale wolałbym już lepiej stać z boku na torze i patrzeć jak inni jeżdżą niż skrzywdzić się takim sprzętem. Już lepszy dwudziestoletni JAPAN niż ten oryginalny zamiennik markowego produktu którego posiadając masz uczucie wiecznego nie dosytu od firmy.

Awatar użytkownika
mejku
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Motocykl: RMZ 250
Styl jazdy: Motocross

Post autor: mejku » pt, 26 maja 2017, 17:58

W trójmieście są treningi pitbike i są robione specjalne tory do nich, a nawet odbywają się zawody. Ja bym wolał kupić japońca w tej cenie, cross daje o wiele więcej frajdy. Dużo ludzi kupuje YCF ze względu na to, że nie są tak kosztowne i są niewielkich rozmiarów (wejdzie nawet do bagażnika :D).
Jeździłem tymi YCF, jest frajda, nie powiem że nie, ale na dłuższą metę robi się nudne. Dla mnie nie wygodny jest ten niewielki rozmiar :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”