Śmieszne filmiki i takie tam

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Awatar użytkownika
IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » pt, 27 paź 2006, 09:36

mały pisze:Aż mi się przypomniało... kiedyś w TV był program o takich megakabanach :) Ktoś zarejestrował amatorską kamerą, jak kolesia napadło chyba z 10 śmieci. Co niektórzy mieli nawet noże. Koleś napukał chyba trzem, później wziął jednego z opryszków i rzucił nim w przeciwników. Kto ocalał, to uciekł :lol:
To jakiś terrminator:D.Według mnie te całe karate itp.nic nie dadzą na ulicy,ponieważ niby super walczysz i jetseś kozak z czarnym pasem,ale co CI do ro da jak podejdzie jednen koleś z pukawką??Nic,nawet z nożem,nie wyobrażan sobie żebydał rade mu wybic nóż z ręki to nie jest strażnik teksasu bo to tylko głupi serial w którym zawsze sie wszystko udaje na styk i Noris powala 20ludzi ze splówami
pozdro
P.S.Ja też wole takim łębką oddać telefon niż dostac w nos i mieć zniekształcony przez całe zycie.Ale jak by motot chcieli toi bym nie oddał bez walki:D

Awatar użytkownika
Kaze
Motocykl: może kiedyś

Post autor: Kaze » pt, 27 paź 2006, 19:35

P.S.Ja też wole takim łębką oddać telefon niż dostac w nos i mieć zniekształcony przez całe zycie.Ale jak by motot chcieli toi bym nie oddał bez walki:D
No i to jest prawidłowy tok myślenia. Znam kolesia który w budzie opowiadał o swoich walkach. Normalnie szedł ulicą i zaczepiło go 6 gostków. I wiecie co :?: Wszystkim dał łomot...lałem sie z niego bo wiedziałem że to taka sama prawde jak to że muminek strzelał do papierza. No i długo nie trzeba było czekać jak szedł w nocy z 2 innymi kumplami. Jeden był ostro nawalony. Podeszło do nich 3 koksów i obaj uciekli i zostawili tego pjanego kumpla - później go widziałem jak wygląda...nic tylko za jaja powiesić tamtych dwóch bo jak uciekać to wszyscy, ale jak sie bić to tak samo.
but only the devil responded cause god wasn't there...

Awatar użytkownika
zielorz
VIP
VIP
Motocykl: GSXR 750 K0
Kontakt:

Post autor: zielorz » pt, 27 paź 2006, 23:29

To znam, ze z opowiadan to wszyscy jacy wielcy a jak przychodzi co do czego to uciekaja ;D mnie jak chcieli w szkole pobic ( :lol: :lol: ) to przyszlo 30 gosci jak sie akcja zaczela zostalo 2 (slownie dwoch) a od nas w z klasy zamiast 16 wstalo 8 ;p i tak dostali i tak, ale najwieksze madrale siedzialy i sie gapily.

Pozdro

Awatar użytkownika
Kaze

Post autor: Kaze » pt, 27 paź 2006, 23:40

Ale to też wszystko zależy od psychiki. Można być super wyszkolonym a w realnej walce spanikować. Znałem kiedyś takiego kolesia który miał w sobie takiego agresora że normalnie berserker (szał bojowy dawnych wojowników). I najciekawsze że normalnie to była najspokojniejsza osoba w szkole i w moim otoczeniu. Najmniej mówił, nie bujał sie po szkole, nie mierzył nikogo wzrokiem. Mam do tego kolesia ogromny szacunek. Z tego co wiem to nic nie trenował, po prostu miał coś takiego w sobie że gdy doszło do podbramkowych sytuacji to koksy i zwierzęta uciekali w popłochu. I to jest tak jak zielorz mówi - ten pies co najwięcej szczeka nigdy nie ugryzie.

Awatar użytkownika
Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Kontakt:

Post autor: Isbi » ndz, 29 paź 2006, 15:21

LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

Awatar użytkownika
MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Kontakt:

Post autor: MXrool » ndz, 29 paź 2006, 15:30

To ty Isbi chodzisz tak tą WRką? Troche ostro jak po lesie
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60
Obrazek

Awatar użytkownika
Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Kontakt:

Post autor: Isbi » ndz, 29 paź 2006, 15:35

Przeciesz nie jade na grzyby :wink: Zazwyczaj tak nie podupcam na pale tylko do filmiku :wink: ale lubie czasem sobie tak dolozyc 8)
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

Awatar użytkownika
motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Motocykl: crossowy
Kontakt:

Post autor: motochłopiec » ndz, 29 paź 2006, 15:36

Isbi ostro posówasz ta wrą :wink: Żebys jakis Harcerzy czy lesnikow nie potracil :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Kontakt:

Post autor: Isbi » ndz, 29 paź 2006, 15:40

hehe spoko to jest prywatny lasek :wink: no u nas jest przypal teraz jezdzic po lesie jakis gostek ostatnio wpadl na dziadziusia i go zabil :? :? najlepsze jest to ze jechal na jakims szosowym motorze po lesie... ostatnio nawet w rmf czy tam zetce mowili o tym
LiFe FoR RiDe

Awatar użytkownika
motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Motocykl: crossowy
Kontakt:

Post autor: motochłopiec » ndz, 29 paź 2006, 15:46

Isbi pisze:hehe spoko to jest prywatny lasek :wink: no u nas jest przypal teraz jezdzic po lesie jakis gostek ostatnio wpadl na dziadziusia i go zabil :? :? najlepsze jest to ze jechal na jakims szosowym motorze po lesie... ostatnio nawet w rmf czy tam zetce mowili o tym

wczoraj wlasnie jechalem autobusem i tak słucham mowia cos o motocyklistach.i wlasnie gadali ze motocrossowcy to zmora szlakow gorskich i ze beda wzmorzone patrole na szlakach , grozi grzywna do 5000zl za jazde po lesie ale na szczescie mowili ze policja praktycznie nie udaje sie w poscigi za motocyklistami w lesie bo i tak nie maja z nimi szans.A mowili to w RMF :evil: :evil: :evil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaze

Post autor: Kaze » ndz, 29 paź 2006, 16:30

Ej no Isbi respekt :D To jest jazda a nie grzybobranie Obrazek Tylko uważaj bo łatwo sie tak zabić.

Awatar użytkownika
enduroboy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Kontakt:

Post autor: enduroboy » ndz, 29 paź 2006, 16:32

no Isbi ładnie poginasz w tym lesie :P 8)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”