Wystartował konkurs zimowy! Więcej szczegółów http://forum.motox.com.pl/viewtopic.php?f=151&t=39366
Konkurs trwa do dnia 17 grudnia 2018. Zapraszamy wszystkich użytkowników do udziału. Nagroda dla zwycięzcy!

Loket 2018 21/22 07 wyprawa motocyklami OnRoad

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Awatar użytkownika
Autor tematu
piotrgurski
Moderator
Moderator
Motocykl: Nie ma się czym chwalić :)
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Loket 2018 21/22 07 wyprawa motocyklami OnRoad

Post autor: piotrgurski » ndz, 14 sty 2018, 04:47

Hej, Słuchajcie jak w temacie czy ktoś jest chętny zapakować się na moto (asfalt) i skoczyć do Loket ? a w Loket jak loket namioty i to co dzieje się w Loket zostaje w Loket. Ja jestem bardzo za skrzyknięciem się i pojechaniem. Sama droga jest celem, cel to coś wspaniałego i na deser powrót do PL co Wy na to są chętni ???

Obrazek
ADV/Adventure

Awatar użytkownika
solaris
Admin
Admin
Motocykl: aktualnie brak
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 5 razy
Kontakt:

Re: Loket 2018 21/22 07 wyprawa motocyklami OnRoad

Post autor: solaris » ndz, 14 sty 2018, 20:04

byłem kilka lat temu ale autem. W tym roku też bym pojechał o ile znajdę chętnych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Autor tematu
piotrgurski
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: piotrgurski » pt, 2 lut 2018, 00:49

Hej, odświeżam trochę temat pełen nadziei że ktoś przeoczył ;) Słuchajcie jeżeli ktoś się zastanawia że .... nie ja nie jadę bo mam za słabe moto / to spokojnie. Nie będzie to wyścig jak na wyspie Man, nie ma czegoś takiego że mając skromne 500cm3 przyjdzie lecieć z samymi kompanami na R1/GSXR1000/1100XX czy ZX12 gdzie nikt nie będzie schodził niżej niż 230km/h. Sam mam sprzęt który ma ok 60KM i zapewniam że przelotowa to między 100 a 140 więc się nie mazać chłopaki tylko póki czas szykować fury i lecimy spokojnym lajtowym tempem bez spiny ani rywalizacji dla której nie będzie w tym przypadku miejsca. Liczy się fajny skład, fajna podróż zabawa na miejscu i przygoda a nie napinka.

Jeżeli masz jakieś pytania jak się przygotować, co zabrać o czym pamiętać pisz :!: Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Obrazek
ADV/Adventure

Awatar użytkownika
Autor tematu
piotrgurski
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: piotrgurski » pn, 9 lip 2018, 02:39

Hej. Z racji że zbliża się temat odświeżam trochę temat czy nie znajdzie się kompan lub kompani na fajny wypad. W planie jeszcze chciałbym zobaczyć most nad jeziorem Rakotz i Drezno zwłaszcza że jest na trasie bez nadrabiania drogi. Jeżeli będzie czas i siły mamy na powrocie Pragę :) Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tak czy inaczej ja jadę ale naprawdę bardzo fajnie by było gdyby ktoś z Was się zdecydował.
Pozdro !!!
ADV/Adventure

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”