Buzer - co warto sobie kupić?

Awatar użytkownika
mskacper
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Motocykl: Ktm exc 125
Styl jazdy: Motocross
Status : Offline

Re: Buzer - co warto sobie kupić?

Post autor: mskacper » sob, 20 cze 2009, 18:19

Wczoraj dostałem zamówiony wcześniej buzer fox r3 i z czystym sumieniem mogę go polecić :)

Awatar użytkownika
Niosąca
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Motocykl: Suzuki DR 125&Honda CR 125

Post autor: Niosąca » sob, 4 lip 2009, 15:36

Zastanawiam sie nad 3 buzerami:
FOX R3
THOR Sentinel
AXO Doberman
Co najbarziej polecacie? Ktos wie z jakiego materialu sa wykonane dwa ostanie? wiem tylko,ze ten Foxa jest z poliweglanu. Czy sa jakies rozice w dlugsci panelu? chodzi mi glownie o przod, im dluzszy tym lepszy, zeby zaslanial mi jak najlepiej brzuch(mam pozszywane narzady).
Z tego co da sie przeczytac na forum LB pasuje pod Foxa jak i Thora, a jak to jest z tym Axo?
Czy ten pas nerkowy w Axo jest usztywniony jakims plastikiem,czy to tylko zwykly material?
Jaka dokladnie ochrone na kregoslup daje ten zolw?
No i wpadl mi tez w oko ten buzer 661 Guardian ale nie widze go nigdzie do kupienia ani tez info o materiale z jakiego jest wykonany.
Acha no i ze wzgledu na fakt o ktorym wspomnialam, to chce sie kierowac wlasnie przy wyborze najlepsza ochrona jamy brzusznej(wiem,ze to ochraniacz klatki piersiowej :) )i tu mnie ten Thor troche zastanawia bo wydaje sie najbardziej "wyciety"(wiem,ze jest m.in do FMXu i to dlatego).
Który sie najlepiej odbije od kiery?

Awatar użytkownika
-Bartas-
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Motocykl: Yamaha YZ250F 08r
Kontakt:

Post autor: -Bartas- » ndz, 5 lip 2009, 13:35

Prosze o opinie uzytkownikow na temat buzera Ufo Plast reactor 2!
Zamierzam go kupic ale chcialbym wczesniej wiedziec czy jest dobrze dopasowany i czy dobrze chroni

Awatar użytkownika
Niosąca
Mistrz prostej
Mistrz prostej

Post autor: Niosąca » czw, 16 lip 2009, 19:02

Niosąca pisze:Zastanawiam sie nad 3 buzerami:
FOX R3
THOR Sentinel
AXO Doberman
Co najbarziej polecacie? Ktos wie z jakiego materialu sa wykonane dwa ostanie? wiem tylko,ze ten Foxa jest z poliweglanu. Czy sa jakies rozice w dlugsci panelu? chodzi mi glownie o przod, im dluzszy tym lepszy, zeby zaslanial mi jak najlepiej brzuch(mam pozszywane narzady).
Z tego co da sie przeczytac na forum LB pasuje pod Foxa jak i Thora, a jak to jest z tym Axo?
Czy ten pas nerkowy w Axo jest usztywniony jakims plastikiem,czy to tylko zwykly material?
Jaka dokladnie ochrone na kregoslup daje ten zolw?
No i wpadl mi tez w oko ten buzer 661 Guardian ale nie widze go nigdzie do kupienia ani tez info o materiale z jakiego jest wykonany.
Acha no i ze wzgledu na fakt o ktorym wspomnialam, to chce sie kierowac wlasnie przy wyborze najlepsza ochrona jamy brzusznej(wiem,ze to ochraniacz klatki piersiowej :) )i tu mnie ten Thor troche zastanawia bo wydaje sie najbardziej "wyciety"(wiem,ze jest m.in do FMXu i to dlatego).
Który sie najlepiej odbije od kiery?
No ludzie :) czytajac forum mozna zauwazyc, ze pare osob lata w tych buzerach, napiszcie cos :)

Awatar użytkownika
KudleY
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Motocykl: SX 125 07'
Kontakt:

Post autor: KudleY » czw, 16 lip 2009, 19:42

661 Guardian - jeszcze nie ma go w sprzedaży, nie wiadomo kiedy będzie i czy wogóle w takiej postaci jak zzostał pokazany na wystawach gdzieś gdzie zapomniałem nazwy xD
pisałem do sekcji europejskiej 661 lecz było :re "Nie wiemy kiedy będzie w sprzedaży, jest jeszcze w fazie testowej, prosimy o cierpliwość, ceny nie znamy" także na dniach chyba go nie będzie xD
Cała pierwsza trójka wymienionych przez Ciebie buzerów jest warta swojej ceny - na nie raczej nikt nie narzeka, a o ile pamiętam to wielu z forumowiczów uratowały kości ;)
KTM SX 125 07' - trainin....

Awatar użytkownika
Niosąca
Mistrz prostej
Mistrz prostej

Post autor: Niosąca » sob, 18 lip 2009, 15:26

No dzieki za odp. :) ale jeszcze bylo by milo uslyszec cos o reszcie kwestii o ktorych pisalam, a chociaz zeby poznac te dlugosci paneli przednich, zeby sprawdzic, ktory jest najdluzszy :)

Awatar użytkownika
superpimp

Post autor: superpimp » sob, 18 lip 2009, 15:52

R3 wymiata na moje!!!!! nie czuć go ładnie wygląda ogólnie wypass!! Może cena 320 trochę odstrasza ale się opłaca. Jak ktoś zainteresowany r3 dogłębniej pisać do mnie jeżdżę w takim i wiem o nim wszystko nie raz uratował mnie od zrobienia sobie czegoś kierownica albo pobliskim drzewem. Mogę skołować taki buzer w fajnej cenie ;) Co do axo to buzer pancerny ale dla mnie wada jest to że buzer nie zbroja a jednak trochę krepuje ruchy , r3 dochodzi za żebra kawałek.

Awatar użytkownika
sopelnysa
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Motocykl: zielona kawa :))
Kontakt:

Post autor: sopelnysa » ndz, 19 lip 2009, 00:08

Niosąca , sam uzywam Buzer Thora - sentinel, ogolnie prawie go nie czuje, wygodny, caly od srodka pokryty materialem, mam 190cm wzrostu i zaslania mi cala klatke piesiowa, brzuch pozostaje odsloniety, ale jak mowie jestem troche duzy :D Mysle ze na Ciebie bedzie ok :) jako uzupelnienie mozna sobie dorzucic pas nerkowy i bedzie idealnie. Ogolnie polecam
Pozdro.

Awatar użytkownika
Niosąca
Mistrz prostej
Mistrz prostej

Post autor: Niosąca » ndz, 26 lip 2009, 23:01

Ok, dzieki wszystkim za odpowiedz na forum i PW :) poki co sie wciaz zastanawiam miedzy Thorem a Foxem, jak juz cos zakupie podziele sie opinia.

Awatar użytkownika
KudleY
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Motocykl: SX 125 07'
Kontakt:

Post autor: KudleY » pn, 27 lip 2009, 19:05

Oba buzery zasługują na to aby w nie zainwestować, ja osobiście zaiwestowałem w Thora, kwestia osobistych preferencji takich jak wygoda, wygląd itp. ;)
5!
KTM SX 125 07' - trainin....

Awatar użytkownika
metalbeast
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Motocykl: Kawsaki KX 125

Post autor: metalbeast » wt, 28 lip 2009, 19:34

a co sądzicie o FLY CCONVERTIBLE.
http://allegro.pl/item698326119_zbroja_ ... x_now.html
tak to wygląda. Zastanawiam się, bo chciałem kupić fox r3, ale szukam oszczędności i w rękę mi wpadło to w/w.
Ktoś używa? na oko wiele nie różni się od innych producentów.
BANDIT

Awatar użytkownika
Borek96
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Motocykl: CR 125 '02

Post autor: Borek96 » wt, 28 lip 2009, 23:04

Ja używam tego Fly. Bardzo fajny buzer, w dobrej cenie. Na mnie akurat dobrze leży i nieraz uchronił mnie przed obiciami i złamaniami. Polecam ;).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Buzery i Zbroje”