Piłka Nożna

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.

Czy "Nasi" grają lepiej niż chuck kopie z pol obrotu??

tak
5
23%
nie
6
27%
nikt nie jest lepszy od chucka i nigdy nie bedzie
11
50%
 
Liczba głosów: 22

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » czw, 1 cze 2006, 17:05

Chudy pisze:ja pierdziele poluzujcie... wrzucacie tak na swoich :?[...]jakbym był kibolem to bym na swoich nie wrzucał.[...]To nie była wcale łatwa piłka do obrony! [...] w ogóle bezsens że na forum motocrossowym takie topici powstają :?
ad.1 Nie "wrzucamy" tylko stwierdzamy fakty.
ad.2 Ja nie jestem kibolem (i myślę że większość z Was też nie) ale jest u mnie trochę patrioty i nie chcę żeby śmiał się z nas cały świat. Nie chodzi tutaj tylko o sport.
ad.3 Grałeś kiedyś wogóle w futbol że mówisz że to nie była łatwa piłka do obrony??
ad.4 Jak to forum byłoby tylko i wyłącznie o mx to jestem pewny że słabiej by się rozwinęło. Zresztą ja sam wolę pogadać też na inne tematy niż mx i od tego jest dział "Na każdy temat".
Co się tyczy tzw. przez Ciebie kibolstwa: według mnie bycie kibicem (no chyba że chodzi Ci o wandala który na stadion przychodzi po to żeby uprawiać sporty walki) nie oznacza "patrzenia na świat przez różowe okulary" i tłumaczenie sobie tego, że przeciwnik zdobywa gola strzelonego przez bramkarza jest tylko złym zrządzeniem losu...
To tyle z mojej strony.

Ciechu
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 292
Rejestracja: pt, 3 mar 2006, 18:51
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Ciechu » czw, 1 cze 2006, 17:24

Przed chwilą w teleexpresie powiedzieli że jeden z polskich kobiców kiedy zobaczył tą wspaniałą bramkę, wyskoczył z okna.
Na szczęście nie zabił się a tylko uszkodził kręgosłup i po kuracji będzie zdrów. Skoczył z drugiego piętra. Zapytany czy dalej będzie oglądał mecze powiedział że owszem, ale tylko na parterze :lol:
Może i była to trudna piłka do obrony ale kogo to teraz obchodzi? Żałosne.
Aż strach pomyśleć że miliony złotych zostaną wydanę na wyjazd tych patałachów na mistrzostwa świata.
A Janas sietłumaczy że nie miał pretensji do Piechniczka że nie wybrał go na wyjazd do Meksyku. Noszzz kuźwa.

BaRy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 382
Rejestracja: wt, 30 sie 2005, 00:08
Motocykl: CRF 250 R7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: BaRy » czw, 1 cze 2006, 17:50

Prawda jest taka, że jak by Janas wzioł na Mundial tych o których jest tak głośno (Franek, Dudek) i oni by tak grali to wszyscy by posmęcili trochę i już a tak nie mogą mu wybaczyć braku tych zawodników i takiej gry. :twisted:
I nawet gdyby nasi przegrali 3-0 ale po meczu walki to też nikt by większych scen nie robił a tak sfrustrowanie kibiców sięgneło takiego poziomu, że zaczeli kibicować przeciwnikowi.
Też mnie to zszokowało i nie wiem czy to dobrze czy źle ale tak było i tyle.

Podobała mi się jedna wypowiedź Dudka na temat zespołu Janasa w której powiedział, że z zawodników których on nie zabrał na Mundial można by zbudować całkiem mocną drużynę.
Ciekawy był bym wyniku konfrontacji między takimi drużynami. :wink:

Ale dobra poczekajmy z komentarzami do występu Polaków na MŚ.

Kłepsik MX
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 219
Rejestracja: sob, 16 lip 2005, 20:19
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sochaczew
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kłepsik MX » czw, 1 cze 2006, 18:34

mnie tam piłka nie kręci! ale podoba mi sie to co z nią mozna robić lubie oglądać reklamy np pepsi albo nike co robią chłopaki z piłeczką... suuuper!

#66
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 277
Rejestracja: ndz, 8 sty 2006, 10:43
Motocykl: Yamaha '08
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: #66 » czw, 1 cze 2006, 20:26

Tutaj mozna jeszcze raz zobaczyc te niefortunną bramke:
http://www.youtube.com/watch?v=RPXvdzlW ... h=kuszczak

Dudek z Frankiem oglądajac ten mecz przed telewizorem musieli mieć ładny polew ze swoich kolegów :).

Dla mnie najlepsze reklamy piłkarskie są z serii NIKE.FOOTBALL

BaRy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 382
Rejestracja: wt, 30 sie 2005, 00:08
Motocykl: CRF 250 R7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: BaRy » pt, 9 cze 2006, 20:04

Wybacze naszej reprezentacji ten tragiczny mecz z Columbią jak nie zrobią nam wstydu na MŚ.
No zobaczymy za chwilę nasz pierwszy mecz, niech chociaż błyśnie jakaś indywidualność: Żuraw, Ebi, Krzynówek.

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » pt, 9 cze 2006, 22:13

No zobaczymy jak bedzie, mimo że przegrywamy jest dobrze, są sytuacje i coś grają. Nawet dobrze sie ogląda a byłem nastawiony sceptycznie. Ale ogłaszam że jeżeli na boisko zostanie wpuszczony Rasiak to wyłączam telewizor i ide spać bo to bedzie szczyt. Jest dobrze, chociaż nie wiem po jaką cholere zaprosili do studia Gmocha i Engela - wypowiedzi specjalistów, wielkie mi rzeczy.
but only the devil responded cause god wasn't there...

zielorz
VIP
VIP
Posty: 892
Rejestracja: czw, 3 mar 2005, 20:28
Motocykl: GSXR 750 K0
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: RASZKÓW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zielorz » pt, 9 cze 2006, 22:18

mowiac szczerze to jestem neutralnie nastawiony do pilki. Wygraja ok przegraja tez sie nic nie stanie. Meczy w TV nie ogladam skladu druzyny nie znam nikomu nie kibicuje. Ciesze się tylko, że na Extreme Sports Channel i TVN Turbo nie ma pilki bo wtedy zmieniłbym stosunek z neutralnego do zajebi.... negatywnego ;) Jakos przezyje ten mundial, pocieszeniem jest, ze na extreme leci Fim motocross, canadian motocross, supermoto, i czasem FMX.

Pozdro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”