Gazety o tematyce MX/FMX i inne

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » pn, 22 maja 2006, 23:00

Osobiście czytuje te 3 co wyżej wymieniałem. Mam jeszcze pare sztuk jakiś gazet z Włoch. Z tych trzech polecam Motocross Transworld - bardzo podoba mi się dział "How to", czyli -> jak to zobić. Dużo ciekawych porad, wskazówek jest na temat techniki jazdy i mechaniki. Zawsze jest jakiś plakat, z jednej strony z motocyklem, a z drugiej z laską. Racer X podobny bardzo do MX Transw... lecz brakuje mu tego uroczego działu "How to", może ciut grubsza gazeta. Do prenumerat często dołączają fajne gadżety. Dirt Bike - bardzo chuda gazetka, relacje z MX, EN, Baja, Rally..., testy motorów.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Chudy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 302
Rejestracja: wt, 25 kwie 2006, 17:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk / Kłecko | MWS
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Chudy » wt, 23 maja 2006, 13:05

ej.. opłaca się wydawać 40 zł na Transworld MX? to wszystko co w gazecie pewnie można znaleźć na http://www.transworldmx.com codziennie nowe artykuły, relacje z zawodów, how to, zdjęcia i filmiki.
Motocross, Enduro and Supermoto... and nothing else...


MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » wt, 23 maja 2006, 14:45

Owszem zgadza się! Ale ja np. lubie nieraz popatrzeć na tą gazete w kibelku LOL, nie no tak na poważnie ja kupowałem je okazyjnie, czyli jak miałem kase to brałem. Teraz nie kupuje bo szkoda mi hajsu. Nie raz mi się zdarzy kupić ok. 5 numerów na rok.
Po drugie to nie taki tam "Świat Motocykli" z kiepskiego papieru tylko gróby album na dobrym papierze. Tą gazete trzyma się przez kilka lat. Ja mam najstarszą z przed 3 lat.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

biolly
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 7
Rejestracja: pt, 2 cze 2006, 16:31
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: biolly » ndz, 4 cze 2006, 18:46

Mam pomysł mozna tak zrobic kupić gazetę to albo ja promunerować i dac komus (jakieś firmie ) do przetłumaczenia zapłacic im kase sporo napewno wyjdzie ale mozna by to podzielić na tyle osób co by chciało w taki biznes wejść Ja się na to pisze. Myśle że prztłumaczenie jednego numeru miesciło by sie w 300 złotych Moze się myle to mnie poprawcie. Musiało by być przynajmniej 15 osób by się nam to opłacało bo tak to by nas ten miesięcznik kupe kasy wyniósł co o tym myślicie ??? Może się spytam czy jest taka możliwość heh...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”