Pierwszy Polak w Crusty demons!!

Wszystko na temat freestyle MX - w kraju i na świecie
superpimp
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy Polak w Crusty demons!!

Post autor: superpimp » wt, 25 lis 2008, 14:59

Kajec pisze:Bartka na żywo co prawda nie widzialem, ale myśle, że nie ma co krytykować. Swoje zrobił też i daje radę. Za wielu skaczących chłopaków u nas nie ma i trzeba się cieszyć z tego co jest! :)
Oczywiście ciesze się ze jet bo jest i u nas mało to prawda, ale póki go nie widziałem na żywo to miałem lepsze zdanie ;) nie krytykuję go tylko porostu takie mam zdanie i jak już napisałem to jest MOJE zdanie nikomu go
nie narzucam czy coś, dla mnie porostu dawniej był super a teraz tak jakby jest przereklamowany .
$BACHU$ pisze:dla użytkownika o nick-u superpimp- nie można powiedzieć ani o Darku ani o Bartku że któryś z nich jest słaby! widziałem ubu z nich na rempie na żywo i trzeba przyznać że Bartek robi więcej trick-ów ale Darek ma całkiem inny styl:) i berdziej pasujący do crusty! ale z resztą takie rozważania nie mają sęsu chłopaki dają czdu:) a my zamiast muwić kto jest lepszy czy gorszy spróbujmy może też dać troche czadu od siebie:)
też tak sądzę :Hangman:

Dawid_tc450
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 223
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 15:17
Motocykl: crf 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: Pierwszy Polak w Crusty demons!!

Post autor: Dawid_tc450 » wt, 25 lis 2008, 16:46

Lukaszczyk robi dużo wieksze postepy niz klopot i ogłaza. Kłopot powienien sie wziasc za trening bo bycie w crusty do czegos zobowiązuje a jak narazie nie pokazuje jakis rewelacyjnych trickow raczej robi to na poziomie amatorskim co widac gołym okiem..bez obrazy dla niego

$BACHU$
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 64
Rejestracja: śr, 1 sie 2007, 13:38
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: lubuskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy Polak w Crusty demons!!

Post autor: $BACHU$ » wt, 25 lis 2008, 17:52

może i Darek nie robi specjalnych postępów ale gdybys pogadał z nim to bys wiedział czemu...a co do Bartka to nie zgodze sie że postępów nie robi! no i co do Marcina to hmm Marcin robi wielkie postępy ale nie ma co porównywać jego postępów do postępów Bartka bo Bartek żeby powiedzieć że robi postępy musiałby robić już mega trudne trick-i bo te ktorych Marcin się uczy ma dawno opnowane:)więc trudniej w przypadku Bartka iść do przodu:)
zawsze 2t!!!!

Filip_CK
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 284
Rejestracja: pn, 5 lis 2007, 18:38
Motocykl: KXF 250 2011
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kielce
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pierwszy Polak w Crusty demons!!

Post autor: Filip_CK » wt, 25 lis 2008, 18:46

ale namieszałeś :P
ja myślę inaczej 8)
"Darek, Darek to nasz as robi triki raz po raz" :finga:
KTM for life

www.promobile.pl

MaciekCr80
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 36
Rejestracja: śr, 6 sie 2008, 15:42
Motocykl: Kawasaki KX 100
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy Polak w Crusty demons!!

Post autor: MaciekCr80 » wt, 25 lis 2008, 18:47

tak właśnie każdy ma swoje zdanie.Jak dla mnie to właśnie Daro robi z siebie pozera.Nieprzepadam za Darem ale jest to miły akcent mieć polaka w crusty , a jeżeli chodzi o Bartka hmm... Bart jeździ z najlepszymi a to już coś świadczy poprostu jest zajebisty ! Only Ogłaza ! :D
Rider 4 Christ ! Kyle Loza ^^ / Green Team Kawasaki !

Camaro
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 172
Rejestracja: śr, 12 mar 2008, 06:32
Motocykl: KTM 250 SXF
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pierwszy Polak w Crusty demons!!

Post autor: Camaro » wt, 25 lis 2008, 19:27

a ja uważam że Bartek Bartkiem okej kozaczy .... na pewno jest lepszy od Darka ...... ale nie można zapominać o Darku to kozak , jest świetny o w ogóle


!!! Metallica + motocross = orgazm !!!

piotrek
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 52
Rejestracja: pn, 2 paź 2006, 10:15
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy Polak w Crusty demons!!

Post autor: piotrek » śr, 26 lis 2008, 13:47

No no te :shock: ż gratulacje! To jest już coś! trzymam kciuki
Wszystko jest możliwe...
...tylko nie wszystkojest łatwe :]

GreenRider#800
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 33
Rejestracja: sob, 24 sty 2009, 16:23
Motocykl: Yamaha Yz 125 '04
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy Polak w Crusty demons!!

Post autor: GreenRider#800 » pt, 30 sty 2009, 20:53

hahaha ! Kłopot ? za stary jest na to... jak dla mnie to nie jest zawodnik FMX koleś robi 10 flipów z czego ląduje 6 robi tylko koło siebie wielkie SHOW :| i śmieszy mnie to że robią z niego gwiazde skoro koleś niema techniki a wszyscy go bronią? heh śmiech na sali... w MX też nie błyszczał... to jest moje skromne zdanie.Jak dla mnie fmx-owcem z prawdziwego zdarzenia jest Bart Ogłaza koleś zaczynał od podstaw ma technike jest młody to jest PRZYSZŁOŚĆ !.Jeżeli chodzi o Łukaszczyka hmm... uważam że chłopak powinien startować w MX gdzie nabrałby wprawy w skokach a później latać z rampy :)

Autor tematu
Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pierwszy Polak w Crusty demons!!

Post autor: Kajec » sob, 31 sty 2009, 10:44

Nie rozumiem Ciebie, zrobił Ci coś? Na pewno stałeś obok i liczyłeś ile flipów ląduje oraz zapewne jesteś sędzią na NOTJ i X-GAMES by oceniać styl :D Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie ale taka wypowiedź świadczy nie o Darku a o Tobie :)
Robi to co robi, każdy swój styl ma. Mistrzem nie jest ale do rozwoju Polskiego FMX przyczynił się w wielkim stopniu. Pozdro

$BACHU$
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 64
Rejestracja: śr, 1 sie 2007, 13:38
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: lubuskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy Polak w Crusty demons!!

Post autor: $BACHU$ » sob, 31 sty 2009, 12:26

gadanie że Darek robi 10 flipów z czego ląduje 6 .to gadanie na poziomie przdszkola!a to że robi woku siebie show?-o to w tym sporcie chodzi!!! FMX to show!!!

Bartek jest bardziej wszechstronny...Ale Darek zrobił wiele dla Polskiego FMX-u i nikt nie ma prawa muwić że nie jest prawdziwym FMX-owcem!

poza ty jak słysze że koleśe oczerniają riderów pokroju Darka to mam ochote zapytać-co ty osiągnołeś, że pozwalasz sobie krytykować takich gości jak on??

trzęsie mnie jak słysze takie komętarze! na tym forum to chyba sami mega rideży piszą! skoro takie komętaże się pojawiają! :evil:
Ostatnio zmieniony sob, 31 sty 2009, 12:30 przez $BACHU$, łącznie zmieniany 1 raz.
zawsze 2t!!!!

GreenRider#800
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 33
Rejestracja: sob, 24 sty 2009, 16:23
Motocykl: Yamaha Yz 125 '04
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy Polak w Crusty demons!!

Post autor: GreenRider#800 » sob, 31 sty 2009, 13:44

heh nie nie stałem,nie liczyłem.Zgodze się wykonał jakiś krok do przodu ale śmieszy mnie to że robią z niego najlepszego fmxowca w PL ;]

Julekmx2
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: czw, 7 lut 2008, 11:16
Motocykl: kxf 250 08', YZ 125 sprzedam
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pierwszy Polak w Crusty demons!!

Post autor: Julekmx2 » sob, 31 sty 2009, 15:36

Wg mnie Daro zasłużył sobie na to, kibicuje mu w 100% i dażę go naprawde szacunkiem, nie znam go osobiście ale to poprostu widać że koleś jest w porządku i nic nie robi na pozerke, sympatyczny i wesoły koleś! No a co do bartka... widziałem go w realu dwa razy i moge powiedzieć... że strasznego kozaka robi z siebie i wozi sie jak by był nate adamsem albo jeszcze dalej. Nie to że oczerniam bartka, bo bartek tak samo jak i daro zrobili bardzo dużo dla polskiego fmx! Z tym że chodzi mi tu o mniemania bartka o sobie samym. Ale nie mnie to o ceniać takie jest poprostu moje zdanie.
Trzymaj sie Daro !

ODPOWIEDZ

Wróć do „MX Freestyle”