Dławi sie??

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
acid
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 330
Rejestracja: sob, 5 maja 2007, 13:52
Motocykl: Honda CRF450r .05r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Dławi sie??

Post autor: acid » sob, 16 sie 2008, 15:47

Miałem podobne objawy jak dałem na maksa na 5 biegu wtedy mi gasł , Okazało się że zapłon był luźny , a że na 5 największe są wibracje bo wiadomo koleiny ... i z tego powodu kat gasł :? Nie miałem kleju loctite do śrub i takie to sa efekty ale juz wszystkie śruby w silniku połapane na L 234 i oki Posprawdzaj wszystkie duperele zawór , zapłon , instalacje moze gdzieś zwiera . Jak juz roskręcasz gaźnik to pozaglądaj w inne rzeczy po prostu co ci przyjdzie na myśl . Warto . Może akurat coś się przyciera itp a nie wiesz . Pozdro

Autor tematu
dominikos
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 105
Rejestracja: pt, 4 lip 2008, 12:57
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Dławi sie??

Post autor: dominikos » ndz, 17 sie 2008, 17:50

okazało sie ze simering olejowy jest do wymiany i dlatego mi na 5 biegu jak wkręcałem go na obroty dusił sie jak by nie było paliwa i tez z tego powodu strasznie dymił :?

crossmaniak
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 330
Rejestracja: pt, 16 maja 2008, 16:20
Motocykl: 95' kx 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Barwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Dławi sie??

Post autor: crossmaniak » ndz, 17 sie 2008, 18:12

kamyl19 pisze:dawke benzyny mozna zwiekszyc podnoszac iglice do góry ,a nie jakies podginanie blaszki co ty chlopie piszesz sprobuj podniesc iglice np. o jeden zombek a jak nic to nie da to moze gaznik masz zawalony jakims syfem
Posłuchaj kolego, forum nie jest do wykrzykiwania i narzucania własnych rad. Masz coś do powiedzenia to napisz spokojnie :roll: .No widocznie nie znasz wszystkich sposobów. Ale ok masz rację mozna zmienic zawieszenie iglicy i tez bedzie ok.
Dominikos następnym razem staraj się też określać objawy usterki dokładniej. Bo tyle szumu i Twoich pytań, a okazało się, że walnięty simmering. A wystraczyło napisać, ze moto gorzej się wkręca i od penego czasu mocniej kopci (jeśli był taki objaw). pozdr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”