Muzyka, czyli czego słuchają ludzie na forum?

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.

Wasza ulubiona muzyka

Metal
45
13%
Rock
84
25%
Hip-Hop
88
26%
Reagge
20
6%
Pop
15
4%
Techno
69
21%
Disco-polo
14
4%
 
Liczba głosów: 335

Siedli
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 136
Rejestracja: wt, 1 maja 2007, 21:09
Motocykl: Szukam
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Żarki Letnisko
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Muzyka, czyli czego słuchają ludzie na forum?

Post autor: Siedli » czw, 24 lip 2008, 22:32

Tak naprawde mi sie wydaje żę nie we wszytkim macie racje....
Czarny rap OK zajefajny ale głównie stary,ten teraz to żęczywiscie takie gówniane same dupy lans itp
ale nie mogę wam przyznac racji że wszystko chłam;/
Biali też mają niezłe kawałki i nie wszyscy pierdolom o ulicy o swoich ziomach i tylko złychac elo strelo,ziomek i twoja stara. Ale niektóre polskie kawałki są naprawde niezłe i nie wszystko to co białe to chłam.

I to co białe i czarne może byc dobre a nie,że jedno zajefajne a drugie zjebane...
PS;Tak jest według mnie,może ma ktoś inne zdanie,Pozdro
"(...)a ósmego dnia Bóg stworzył 2T(...)"

Było-Suzuki SMX 50
Było-Honda CR 125 01
Było-Honda CRF 250 04
Aktualnie- Poszukuje

KudleY
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 203
Rejestracja: ndz, 8 kwie 2007, 13:02
Motocykl: SX 125 07'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: WWA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Muzyka, czyli czego słuchają ludzie na forum?

Post autor: KudleY » pt, 25 lip 2008, 16:06

A oto przykład jak rap może być dobry (from USiA), bez machania łańcuchem i rzucania dolcami po kątach, lecz w bardzo gustownych ciuszkach :lol:
http://uk.youtube.com/watch?v=pkjTM4AfYdU
KTM SX 125 07' - trainin....

motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Muzyka, czyli czego słuchają ludzie na forum?

Post autor: motochłopiec » pt, 25 lip 2008, 18:07

bez obrazy ale jak można twierdzić czy dana piosenka obco jezyczna szczególnie rap jest dobra czy nie nie rozumiejąc jej tekstu ? no chyba że znacie tak biegle angielski to zwracam honor /pzdr

plazgut
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 454
Rejestracja: ndz, 9 wrz 2007, 00:33
Motocykl: CRF250R '06
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Sulechów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Muzyka, czyli czego słuchają ludzie na forum?

Post autor: plazgut » pt, 25 lip 2008, 21:19

Bo tu nie chodzi o tekst ;) Co by nie powiedzieli, nawet jeśli to będzie bełkot, i będzie się to ładnie zgrywało z melodią to będzie uznane za mega super hit. Dla mnie to najgorsza rzecz słuchac i podziwiac coś czego się nie rozumie, a nóż ktoś cie w tym tekście wysmiewa a ty szczerzysz kły bo fajna melodia...

Proponuje zrobic tak, przeczytajcie tłumaczenia tekstów, powiedzmy TOP 10 puszczanych utworów w radiu i wtedy przemyślec sprawe. Ci "artyści" mają tak puste, płytkie, denne, głupie, bezsensowne, lansiarskie i dużo by jeszcze wymieniac teksty, że aż mi ich żal, bo skoro to są ich umysłowe wypociny to na Boga jaki oni maja poziom umysłowy...
Przyznaje sie, że słucham wszystkiego co kiedykolwiek usłyszałem, włącznie z np. już przereklamowanym PółEuro (50 Cent) ale to się nadaje do chwilowego "pobujania sie". Sorry, że tak sie rozpisałem, ale musiałem.

Słucha tu ktoś może Enigmy? :roll:
Obecnie: CRF250R '06, BMW K100RS, K-750
Było: Komarek :), Honda MTX 80, CR125 '97, YZ250F '03, CX500, Maico 250

KudleY
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 203
Rejestracja: ndz, 8 kwie 2007, 13:02
Motocykl: SX 125 07'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: WWA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Muzyka, czyli czego słuchają ludzie na forum?

Post autor: KudleY » pt, 25 lip 2008, 22:15

motochłopiec pisze:bez obrazy ale jak można twierdzić czy dana piosenka obco jezyczna szczególnie rap jest dobra czy nie nie rozumiejąc jej tekstu ? no chyba że znacie tak biegle angielski to zwracam honor /pzdr
znam znam... :D dobrze że przynajmniej ten język opanowałem do perfekcji bo niemiecki którego teraz się uczę to porażka :rolleyes:
plazgut pisze:Bo tu nie chodzi o tekst ;) Co by nie powiedzieli, nawet jeśli to będzie bełkot, i będzie się to ładnie zgrywało z melodią to będzie uznane za mega super hit. Dla mnie to najgorsza rzecz słuchac i podziwiac coś czego się nie rozumie, a nóż ktoś cie w tym tekście wysmiewa a ty szczerzysz kły bo fajna melodia...
a to jest w tym wszystkim najsmieszniejsze dla mnie - mam sporo takich "kumpli" którzy słuchają czegoś, a nie wiedzą czego :finga: pamiętam jak mój kolega słuchał 'Snoop Dogg'a - Still Dre' i mi tłumaczył, że "Snoop nagrał tą piosenkę dla wszyskich złodziei"...
no więc: joł joł pozdro elo emo siea! :lol:
KTM SX 125 07' - trainin....

crossmaniak
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 330
Rejestracja: pt, 16 maja 2008, 16:20
Motocykl: 95' kx 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Barwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Muzyka, czyli czego słuchają ludzie na forum?

Post autor: crossmaniak » pt, 25 lip 2008, 22:27

Oczywisie tak jak mówi plazgut. To wszystko czego my słuchamy w radiu do wielkie gówno popychane komercją... Może czasem trafi sie jakiś stary, dobry kawałek z przekazem. Mi osobiscie czasem żygać sie chce od puszczanych ciągle tych samych piosenek. A przykładem takiej bezsensownosci i głupoty oprócz czarnej muzy ze stanów jest chociażby często puszczana w radiu piosenka arch der ar vejt czy jakoś tak (na polski masz najpiękniejszą dupę na świecie :shock: ). To jest dopiero przejaw taniego gówna. Co z tego, że tekst bezsensu, ważne, że pokażą dobre dupy itp. To jest dopiero żal. Ale tak na serio to jest róznie. Nie wiem czy jest tak wszędzie, ale w Polsce ludziom podoba się wszystko na chwilę. Kiedyś na youtube natknąłem sie na Jozina z Bazin :mrgreen: i na komentarze typu : to będzie hit tego lata... I co minął jakiś czas i o jozinie wszyscy zapomnieli. I takie są właśnie nasze gusta, co nam podsuną tego słuchamy. Ja też szczerze przyznam, że czasem słucham rożnych takich ścierw w radio czy na imprach, ale to tak ze wzgledu na innych. Bo zakładam, że oni niczego innego oprócz kanikółów i innych tego typu syfów nie przyjmują :roll: :mrgreen: . A co do tej Enigmy to nawet nie pytaj. Wątpie żeby ktokolwiek wiedział co to za zespół. Słuchasz enigmy?? Ja nie wiem czy jeszcze działają, ale ich kawałki sa na prawde klimatyczne i czasem słyszane w radiu :wink: . Ja osobiście także lubie czasem zarzucic jakąś klimatyczną i sentymentalną muzę. Lubię stary kawałek depech mode : enjoy the silence. Na codzień oczywiscie słucham tego co popadnie niestety :roll: pozdr :)

motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Muzyka, czyli czego słuchają ludzie na forum?

Post autor: motochłopiec » pt, 25 lip 2008, 23:36

jak dla mnie teksty z przekazem zapodaje Eldoka . to jest poprostu poezja . potrafi nawinąć o syfie i potrafi o miłości . tak powinien wygladać prawdziwy rap .

mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Muzyka, czyli czego słuchają ludzie na forum?

Post autor: mały » sob, 26 lip 2008, 02:29

plazgut pisze:Dla mnie to najgorsza rzecz słuchac i podziwiac coś czego się nie rozumie, a nóż ktoś cie w tym tekście wysmiewa a ty szczerzysz kły bo fajna melodia...
A ja bardzo lubię słuchać muzyki i kompletnie nie wiedzieć o czym śpiewają. Na dobrą sprawę to mogliby wcale nie śpiewać bo reflektuję utwory w wersjach instrumentalnych :wink:
plazgut pisze:Ci "artyści" mają tak puste, płytkie, denne, głupie, bezsensowne, lansiarskie i dużo by jeszcze wymieniac teksty, że aż mi ich żal, bo skoro to są ich umysłowe wypociny to na Boga jaki oni maja poziom umysłowy...
Artyści nie są głupi - mają z tego pieniądze :mrgreen: Głupi ten co słucha :P

enduroboy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 414
Rejestracja: ndz, 23 lip 2006, 00:46
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Muzyka, czyli czego słuchają ludzie na forum?

Post autor: enduroboy » sob, 26 lip 2008, 09:54

plazgut pisze:

Ci "artyści" mają tak puste, płytkie, denne, głupie, bezsensowne, lansiarskie i dużo by jeszcze wymieniac teksty, że aż mi ich żal, bo skoro to są ich umysłowe wypociny to na Boga jaki oni maja poziom umysłowy...
Przyznaje sie, że słucham wszystkiego co kiedykolwiek usłyszałem, włącznie z np. już przereklamowanym PółEuro (50 Cent) ale to się nadaje do chwilowego "pobujania sie". Sorry, że tak sie rozpisałem, ale musiałem.
dokładnie, kiedys ogladalem na vive " o co kaman " i bylo akurat tlumaczenie jakiegos tekstu 50 cena czy cos w tym stylu to tak naprawde bez sensu był ten tekst :D bynajmniej jak dla mnie :)

pozdr

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Muzyka, czyli czego słuchają ludzie na forum?

Post autor: sebek1516 » sob, 26 lip 2008, 13:06

ja rocku HH rapu ale casem wszystkiego ;p
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

bajker
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: pt, 6 cze 2008, 13:22
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Muzyka, czyli czego słuchają ludzie na forum?

Post autor: bajker » sob, 26 lip 2008, 17:47

Siedzę tak sobie i czytam wasze wypowiedzi i powiem szczerze że bardzo fajnie wszyscy piszecie i z tym kiczem to tez prawda, dzisiaj mamy takie czasy że wszystko to jest komercyjne i na jeden sezon, rozdmuchać jak najwiecej tak jak to eska robi czy pudelek - sensacja na jedna chwile a poźniej wszyscy zapominają i mało jest takich utworów które pozostają na długo w naszych odtwarzaczach. Ja osobiście lubię posłuchać czasami wszystkiego, zawsze śmieje się że słucham to co mi się podoba i nie ma znaczenia jaki to rodzaj.
Plazgut - enigma jest super do posłuchania w spokojne i wyciszone dni
Crossmaniak - enjoy the silence(ciesz albo rozkoszuj się ciszą) to samo jak wyżej ale world is mine bardziej mi sie podoba (wlasnie slucham) :)))
Sunrize - to muza w zajebiste dni kiedy wszystko rozniósłbym, a rapu (nawet z usa jak jest fajny) to słucham w nocy jak od dziewczyny jade zeby po pierwsze nie zasnac a po drugie sarny uciekają z drogi jak bass slyszą:))))

crossmaniak
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 330
Rejestracja: pt, 16 maja 2008, 16:20
Motocykl: 95' kx 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Barwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Muzyka, czyli czego słuchają ludzie na forum?

Post autor: crossmaniak » sob, 26 lip 2008, 21:33

Tania sensacja :lol:
Bajker--> najlepiej temat posumowałeś :wink:
pozdro :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”