MotoX.com.pl Racing Team - co Wy na to?

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze
Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » śr, 19 kwie 2006, 21:40

zgadzam sie z exc riderem i nie popieram dwoch teamow ani podzialu jeden promocyjny to dobra rzecz :wink: a przy okazji mozna jakies zgrupowania teamowe robic itp :P
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

zibicross
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 227
Rejestracja: wt, 7 lut 2006, 13:47
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bulowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zibicross » śr, 19 kwie 2006, 21:41

Kaze pisze: To romeciarze też mogą być w teamie?
to MZ riderów też wykluczasz???he....
MoTocroSS ruleZzZ...............:)

e-mail: zibiktm@o2.pl
gg: 8402699

Awatar użytkownika
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: EXC rider » śr, 19 kwie 2006, 21:43

Ej chlopaki bez przesady- ta rywalizacja by nas zjadla :D :wink: Ja uwazam ze dostep powinni miec wszyscy forumowicze bez wzgledu na umiejetnosci bo w koncu najwazniejsze jest promowanie serwisu! Zreszta to tylko moje zdanie i moze poczekajmy az wypowie sie Lulek albo Brodi bo to chyba oni maja tu decydujacy glos :lol:

Awatar użytkownika
lulek001
Moderator
Moderator
Posty: 278
Rejestracja: sob, 19 lut 2005, 13:16
Motocykl: CRF 250 R 2009
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: lulek001 » śr, 19 kwie 2006, 22:08

Ejjj, no wszyscy, którzy sobie kupią koszulkę lub w inny sposób zamontują logo MotoX.com.pl na ciuszkach są w Teamie;-)))

A za 5 lat, jak już bedziemy popularni i zdobędziemy możnych sponsorów, to zrobimy selekcję i do Super Teamu wejdą zawodowi jeźdźcy, jak w USA, hihi. I wtedy będziemy nazywać się MotoX/661/ProCircuit/Kawasaki Racing Team. I jeszcze będziemy płacić zawodnikom... no, ale wtedy to selecja będzie ostra. Oczywiści to wszystko pół żartem - pół serio. Fajnie by było!

Na razie załątwiamy koszulki dla wszystkich chętnych i tworzymy największy spontaniczny Polski Racing Team MX - takie pospolite ruszenie zawodowców i amatorów, którzy zaleją Polskie tory i trasy off-road. Każdy posiadacz takiej koszulki będzie miał obowiązek zrobić sobie fotkę w stroju i przesłać do wspólnej galerii.

Będę Was na bieżąco informować o przebiegu prac na projektem koszulek.
Nikasil.pl

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » śr, 19 kwie 2006, 22:15

Pomysł napewno świetny, ale gdzieś w połowie najważniejsze założenie chyba upadło :? Takie coś miałoby promować nasz wspólny portal, który RAZEM tworzymy, więc czemu tylko kilka osób?? Takie koszulki powinno nosić jak najwięcej osób, to by działało jak reklama, a im więcej reklamy tym większe skutki. Tworznie jakiegoś Dream Teamu MotoX psuje całą ideę tego świtnego pomysłu. Pojawi się nadmierna rywalizacja, wymądrzanie się i wywyższanie. Im więcej osób tym lepiej!! Przeszkadza Wam że w koszulce MotoX będzie jeździł chłopak na Romecie?? Jak ma z tego radochę to czemu nie. I tak wyjdzie na korzyść dla naszej strony. Takie coś powinno być dostępne dla wszystkich, ZWŁASZCZA dla początkujących, zawsze to dla nich jakiś doping.

Autor tematu
Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » śr, 19 kwie 2006, 22:43

Źle mnie zrozmieliście. Jasne, każdy powinien mieć możliwość kupienia takiej koszulki ale np. na stronce internetowej z tego Team'u byliby wyszczególnieni najlepsi jeźdzcy. Na przykład dla mnie byłaby to motywacja żeby lepiej jeździć i kiedyś w dalekiej przyszłości zostać zapisanym na stronce. Widze że mój pomysł sie nie spodobał, spoko to tylko moje zdanie. Zresztą rozwiązanie jakie zaproponował Lutek jest chyba najlepsze. Pozdro
but only the devil responded cause god wasn't there...

Brodi
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 148
Rejestracja: pn, 14 lut 2005, 23:34
Motocykl: CRF250, Monster
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wawa/Socho/Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Brodi » czw, 20 kwie 2006, 00:21

Jeśli mogę, a mogę na pewno to doprezyzuję ideę.
Poneważ celem MotoX.com.pl jest popularyzowanie motocrossu i freestyle motocrossu, zdecydowaliśmy, że postaramy się udostępnić w promocyjnej cenie wraz z zaprzyjaźnioną firmą (rozmowy w toku) koszulki motocrossowe z logiem MotoX.com.pl. Koszulki będą sprzedawane non profit czyli bez zarobku dla MotoX.com.pl, tak aby każdy mógł sie w odjazdową koszulke zaopatrzyć bez względu czy jeżdzi najnowszą lśniącą CRF czy uprawia motocross na krowie sąsiada. Tak jak ktoś zauważył to MY wszyscy tworzymy ten portal i dla każdego aktywnego ridera, sympatyka lub spuszczacza MX jest tu miejsce. 8)

MotoX.com.pl już wspiera (na miarę swoich skromnych możliwości) najlepszych zawodników w Polsce. W przyszłości mamy nadzieję stworzyć lub wspierać najlepsze teamy w polsce.

Jeśli pomysł z koszulkami wypali to zapewniam, że mamy pomysły jak dostarczyć wam więcej prawdziwie motocrossowej odzieży i gadgetów, tak aby każdy mógł rozpoznać WAS jako motocrossowców, w każdej sytuacji... ale to zależy od WAS ;)

... więcej info o bluzach/koszulkach wkrótce.
"Only the dead have seen the end of the war" - Plato

"Face your fears. Live your dreams"

BaRy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 382
Rejestracja: wt, 30 sie 2005, 00:08
Motocykl: CRF 250 R7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: BaRy » czw, 20 kwie 2006, 01:38

Noo pomysł mi się bardzo podoba.
Niech te koszulki tylko wyjdą fajnie a pisze się na taką od razu oczywiście z moim nikiem i numerem. 8)
Może najpierw kilka proponowanych wzorów wrzcić na 4um do zopiniowania np. poprzez ankiete czy cuś.

A tak ciągnąc temat to czy podczas zapiswania się do zawodów w rubryce klub podawać powinniśmy nazwe tego naszego teamu (MotoX Racing Team) :?:

Sierot
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 666
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006, 21:52
Motocykl: KTM SX125 2010
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Socho
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Sierot » czw, 20 kwie 2006, 17:34

Swietny pomysł z takim teamem. Ja osobiście jeżdżę na zawody rangi MP oraz na Puchar PZM, a więc można pomyśleć nad taką reprezentacją MotoX.com.pl. Przecież wszystkim chodzi o to, aby serwis był jak najbardziej popularny w Polsce.
Dajcie znać jak będzie taki team organizowany.
POZDR.
KTM 125SX '10 :]

Awatar użytkownika
lulek001
Moderator
Moderator
Posty: 278
Rejestracja: sob, 19 lut 2005, 13:16
Motocykl: CRF 250 R 2009
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: lulek001 » pt, 21 kwie 2006, 07:28

Najnowsze newsy o koszulkach. Dogadane jest z ZEMRacing, że w ciągu 1-2 tygodni powstaną 3 projekty koszulek, które wrzucimy na forum, na stronę i do sklepu. Koszulki będzie można obejrzeć u nas w serwisie, ale zamówienie oraz ustalenie dodatkowych szczegółów, tzn. numer na plecach oraz nick (w cenie koszulki), załatwiacie bezpośrednio w ZEMRacing. Chłopaki ZEMRacing będą dysponować projktami (zresztą oni dla nas przygotują) oraz logo MotoX.com.pl. Wy tylko mówicie co chcecie tam mieć i oni Wam robią, a następnie przesyłają na wskazany adres. Cena będzie ok. 150 PLN, czyli tyle, co normalnie za indywidulaną koszulkę.

Piasektt, myślę, że oglądanie mnie i Brodiego w akcji, to żadna rewelacja, hihi. Na form jest pewnie cała armia lepszych riderów.

Z racji coraz większej ilości obowiązków związanych z prowadzeniem serwisu MotoX.com.pl, sklepu i przedstawicielstwa SixSixOne, my raczej będziemy oglądać Was wszystkich z akcji. Jestem pewniem, że coraz częściej będziemy się widzieć na zawodach i bedziemy mieli okazję poznać się osobiście.

Pamiętajcie, że zawsze w trakcie zawodów możecie u nas dostać naklejki MotoX.com.pl!

Acha, fajnie gdyby każdy na plecech na Teamowej koszulce Motox miał nick z forum, żebyśmy wszyscy mogli się rozpoznawać, np. lulek001.
Nikasil.pl

Kłepsik MX
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 219
Rejestracja: sob, 16 lip 2005, 20:19
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sochaczew
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kłepsik MX » śr, 26 kwie 2006, 12:34

Uwazam ze to jest zajebisty pomysł na dodatek mozna umieścic jakies loga np sponsorów :lol: JESTEM ZA!!

maromistrz
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 235
Rejestracja: sob, 15 paź 2005, 19:10
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Cieszyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: maromistrz » śr, 26 kwie 2006, 15:21

MXrool pisze:A kto na to wpadł? lol hehe
masz za to w Cieszynie drugiego broxa :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”