Dziara / Tatoo - co o tym myślicie?

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » wt, 11 kwie 2006, 15:26

Coś tam dają ale to niewiele pomaga.JA miałem w lewym uchu kolczyk(w prawym mają pedały),ale mósiałem go zlikwidować bo panie się pluły w budzie :x ,a co dopiero jak bym se zrobił tatuaż :evil: .Fajna sprawa ale mieć na całę życie ,trochę bezsęsu.a robienie sobie kolczykó np.w nosie ,w biriach ,na jezuku.....to dla mnie beznadzieje ani to ładnie nie wygląda i jeszcze przeszkadza :wink:

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » wt, 11 kwie 2006, 15:42

Tomek-KTM pisze:To oni nie dają zadnego znieczulenia miejscowego przy takim zabiegu ??
Pani proponowała mi znieczulenie, nawet dwa różne. Jedno mocne a drugie to zamrożenie. Zdecydowałem się na to drugie, bo pierwsze to specjalne maści i nie chciało mi się czekać 30 min, aż zaczną działać i zapłacić za nie 50 zł. Miałem tylko zamrażanie IceMixem.
IGI CROSS pisze:Coś tam dają ale to niewiele pomaga.JA miałem w lewym uchu kolczyk(w prawym mają pedały),ale mósiałem go zlikwidować bo panie się pluły w budzie :x ,a co dopiero jak bym se zrobił tatuaż :evil: .Fajna sprawa ale mieć na całę życie ,trochę bezsęsu.a robienie sobie kolczykó np.w nosie ,w biriach ,na jezuku.....to dla mnie beznadzieje ani to ładnie nie wygląda i jeszcze przeszkadza :wink:
W uchu to nic a nic nie boli, ale żebyś ty miał w uchu? Co za różnica czy w lewym czy w prawym, ważne że facet ma w uchu. Bez sendu jest twoja wypowiedź a nie czy robienie kolczyka tu czy tam jest bezsensu. To jest kwestja GUSTU. Z mojego doświadczenia w niczym kolczyk w brwi nie przeszkada.

Czepiają sie w szołach? Tak to już jest w podstawówkach i w gimnazjum w liceum to już mało to kogo obchodzi.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Autor tematu
Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » wt, 11 kwie 2006, 15:45

No kolczyk też mi sie nie podoba, ale w brew...musi to być naprawde nieprzyjemne. Ja mam nadal odlot bo wyrwało mi cały poznokieć. Cieżka sprawa i dużo krwi :wink: Moim zdaniem to mięsko pod paznokciem to jest najbardziej wrażliwe miejsce na ciele człowieka. Spadająca kropla wody to przszywająy ból a przyklejony opatrunek to normalka :lol: Ale wracając do tematu jak bede miał 50 lat i dziare na placach to nie bedzie przecież tak strasznie wyglądać. Chociaż ja np. nie dałbym rąk do malowania. Bo noge moge schować pod spodniami i to sie tak nie rzuca a na ręce każdy patrzy. Pozdro
but only the devil responded cause god wasn't there...

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » wt, 11 kwie 2006, 15:53

No i tu jest problem jak się bedzie starym. Dla tego pomyślę nad tym co się po około 5 latach rozkłada, ale napewno na palcach u dłoni zrobię sobie takie tatoo jak ma Colin Morrison z Metal Mulishy, napis AMERICAN :snakeman:

Można je dokładnie oblookać w gazecie RacerX numer December 2003

Ten mi się też podoba:


Zrobić można też tatoo z białej farby, jak sie opalisz to wychodzi dopiero. Jakiś delikatny tatoo, bo ten ze świecą jest przesadzony, ale ładny. Znam kolesia który ma tatoos białe, zwykłe, na wardze od wew. strony i dosłownie pod paznokciem. Widziałem to na własne oczy i nie wbijam was tu w kity. Szczena mi opadła, ale ja bym się nie odważył na to. Mowa o byłym Mistrzu Polski w Break Dancie.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Autor tematu
Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » wt, 11 kwie 2006, 16:36

dosłownie pod paznokciem
:shock: Jak dla mnie szok. Sądze że miał to robione w głębokiej narkozie bo nie ma człowieka który wytrzymałby to na żywca. Poprostu nie wyobrażam sobie grzebania teraz igiełką w mięsku pod paznokciem :shock: Takie rzeczy robiło sie ludziom w 44r. jako torture! P.S ten napis widziałem w jakims filmie, faktycznie zajebiście wygląda jak złożył rece w pięść. Ale co można by napisać żeby miało 8 liter? Bo raczej nie Polaczek :wink: Pozdro
but only the devil responded cause god wasn't there...

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » wt, 11 kwie 2006, 17:14

Jak tatuaż to tylko na łydce. A co do kolczyków to nigdy bym sobie niczego nie przekuł. To kwestia gustu, ale mnie odrzuca.

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » wt, 11 kwie 2006, 19:38



Piercing rox! Wszystko jest dobre, ale do pewnych granic. Nie chce tu pokazywać fotek jak ludzie sobie piercingują genitalia, bo nie wypada. Takie zachowanie nie można nazawć normalnym. Ja mam z bardziej realnych planów to tatoo na palcach 'american' i jakiś kolczyk pod wargą przy prawej stronie, kulkę najlepiej.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » wt, 11 kwie 2006, 20:07

O piercingu takich narządów to już wolę nie wspominać. Mnie odrzuca KAŻDA forma tej "sztuki".
Pozdro dla wszystkich "nieprzekłutych" :D [/url]

Maciek cr
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 20
Rejestracja: czw, 4 sie 2005, 14:01
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Maciek cr » wt, 11 kwie 2006, 20:11

Ja bym na to kasy nie wydał ani na tatoo ani na labrety. Miałem kiedys labret pod warga dolną i wtedy wydawało mi się to fajne ale teraz gdy troche wydoroślałem juz nie jest to dla mnie fajne. Nie zapomne jak pojechałem z kumplem do studia tatoo i kolczykowania koło skateshopów na politechnice wa-wa (podziemia). Był tam taki kolo co ważył spokojnie ze 150 kilo z oczy mu źle patrzyło chyba lubił sprawiać ludziom ból. Kidy ten właśnie goścv złapał mnie za dolna warę jakimiś kleszczami z dziórką w która póxniej włożył igłę myślałem że się owalę kakałkiem w majty z bulu. Później siedziałem tam jeszcze z 10 min żeby dojść do siebie.

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » wt, 11 kwie 2006, 20:12


To.mek pisze:Pozdro dla wszystkich "nieprzekłutych" :D
To co przekłutych już nie pozdrawiasz? Każdy ma swoje upodobnia, jednych to kręci drugich nie i już. Proste jak budowa cepa.


Kolczyk Maciek cr to jeszcze nie problem, można go wyjąć i zostaje mała blizna, prawie nie widoczna. Ja już nie mam kolczyka w brwi, bo nie mogłem z nim ćwiczyć na w-fie, a wkładanie go i wyjmowanie sprawiało mi za dużo bólu, więc szybko zrezygnowałem. Lecz jakiś mały tatto w mało widocnym miejscu może być fajny. Tak jak mówiłem, popróbuje z farbą dopiero potem to głęboko przemyślę i zobaczę.

Te mi wyjątkowo podpasowały:
Ciekawy wzór
Fajna grafika
Nad tym się zastanawiam, na nodze jak na foto

Wszystkie mi sie podobają, zrobił bym sobie właśnie na nodze pod skarpetkę, by nie rzucał się w oczka.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

kotmx
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 800
Rejestracja: sob, 11 mar 2006, 10:50
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wójtowo / Lidzbark Warm.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kotmx » wt, 11 kwie 2006, 21:07

Ciekawy wzór

ten jest naprawde fajny :D 8)
jest:
XR 200 R 83r
DT 80 93r supermoto --> no co? :D
cipkowóz (różowy komar :D)

fzr600 stunt

było:
YZ 426 01r--> porażka

kx 125 03r :)

4titu'd
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 148
Rejestracja: czw, 16 lut 2006, 10:01
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z nienacka
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: 4titu'd » wt, 11 kwie 2006, 21:20

sorry MXrool, ale te dziary ktore pokazales sa straszne, wez lepiej z tym poczekaj, bo mozesz w przyszlosci tego zalowac :prayer:.
Ja osobiscie w zyciu widzialem tylko dwa tatuaze ktore mi przypadly do gustu, pierwszy kilkanascie lat temu, koles mial w filmie o skinach, tytul jakos rampers trampers ;o, drugi Setha Enslowa:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”