Buty Thor T-30 i nie tylko - Wasze opinie

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » ndz, 26 mar 2006, 17:00

Ratory są 1000razy wygodniejsze od FLY.Fly mają konstrukcje kalosza z drewnianą podeszwą,to jakbyś chciał porównać wsk z wr-ką :P .Nasza reprezentacja jeździ w Formach (wiem że to reklama ,ale np.ja nie widziałem zadnego zawodnika w FLY).raptory są wygodne i dobrze chronią,jedyny mankamęt który już wcześniej wymieniałem to że się ciężko zpinają

Ciechu
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 292
Rejestracja: pt, 3 mar 2006, 18:51
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Ciechu » ndz, 26 mar 2006, 17:10

Ja nie uważam że formy są tandetne. Że niewygodne i bez fajerwerków to prawda, są kaloszowate ale nie tandetne. Moim zdaniem wykonane są pożądnie i zapewniaja ochronę. Każdy by kupił najlepsze buty gdyby miał na nie kase. Ale po co udawać że ma się kasę jeśli się jej nie ma?
Co do fly-ów to faktycznie, bardziej przypominająoficerki niżbuty mx ale dla mnie forma to najlepsze rozwiązanie dla nie majacych za dużo kasy.

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » pn, 27 mar 2006, 15:05

No to co byście polecali za 600zł?? Według mnie nie ma sensu wydawać więcej na buty dla osoby która jeździ tyle co ja(niecały sezon). Wiadomo, bezpieczeństwo i wygoda, ale czego Wy oczekujecie porównując buty za 600 i 1200zł??

Yamaciek
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 125
Rejestracja: pt, 17 mar 2006, 16:38
Motocykl: Łajzi 450F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Yamaciek » pn, 27 mar 2006, 22:03

Dziwne że złe opinie na temat Raptorów mają ci którzy je tylko przymierzyli. Ten kto w nich trochę pojezdził ma całkiem odmienne zdanie. Korzystam z takich już rok i nie mam żadnych zastrzeżeń. Bezpieczne są napewno, uroda to kwestia gustu a o trwałości to po sezonie Techy8 wyglądają zdecydowanie gorzej. Wygoda- każdy nowy but musi się ułożyć do nogi. Foxy odradzili mi koledzy którzy śmigają w stanach i mają z nimi więcej do czynienia.

BaRy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 382
Rejestracja: wt, 30 sie 2005, 00:08
Motocykl: CRF 250 R7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: BaRy » wt, 28 mar 2006, 00:08

Za 600 kupiłem Gaernie RX-2 i uważam, że to całkiem solidne paputki za tą cenę.
Trzeba je regularnie pastować żeby za szybko nie przeciekały ale to chyba jak każde.

ecik
VIP
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: wt, 24 sty 2006, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: ecik » wt, 28 mar 2006, 00:11

To.mek ja bym ci polecił Raptory za 600zł bo po tyle chodza na allegro :).
Przejezdzilem w nich sezon i nic sie znimi nie dzieje, jedynie co sie stalo to sie w jednym z butów troche podeszwa starła ale bardzo malo w drugim zero zuzycia :]. Solidnie wykonany but no i mam do nich sentyment bo to moje pierwsze buty i jestem z nich zadowolony :P.

Ciekawe co by doradzili forumowicze ktozi tylko wymieniaja buty z najwyzszych polek ? Pewnie doloz pare groszy i kup cos lepszego :P.

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » wt, 28 mar 2006, 08:54

JA też To.mkowi polecam raptory ,w prawdzie przejeździłem miesiąc ale czuję się w nich dobrze,,dobrze chronią i o to chodzi.Moje się trochę ciężko spinają ,szczególnie z nakolannikami,wasze też??Może w modelu 2006 wyeliminowano tę wadę :roll: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=94315209 .Polecam tego allegrowicza bo sam od niego kupowałem w wakacje starszy model raptorów i zapłaciłem 550zł:lol: ,nie było żadnych kłopotów z trnsporcie(tylko Pan wpierw mi przysłął jeden but wiekszy drugi mniejszy,ale mi przysłął drugie) :twisted:
P.S.-ktoś mówił że raptory są brzydnie,moim zdaniem są ładne szczególnie 2006,może nie są tak piękne jak fox-y,lub alpiny ale swój urok mają :wink:

zibicross
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 227
Rejestracja: wt, 7 lut 2006, 13:47
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bulowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zibicross » wt, 28 mar 2006, 09:01

Buty GAERNE też są super!świetnie leżą na nodze,zapiecia o dużej wytrzymałości poprostu takie lepsiejsze wg mnie są!!POLECAM i nie takie całkiem drogie!:):)Pozdrawiam
MoTocroSS ruleZzZ...............:)

e-mail: zibiktm@o2.pl
gg: 8402699

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » wt, 28 mar 2006, 14:44

Za 600zł masz raptory a za 800zł najwyższej klasy but FOXA od MXroola!!! Czy te 200zł robi naprawde taką różnice????
but only the devil responded cause god wasn't there...

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » wt, 28 mar 2006, 17:59

Jeżeli za 800zł załatwi mi niebieskie albo białe, w rozmiarze 45 to spoko, mogę kupić. Jeżeli bym sobie kupił buty za 1200zł i nagle przestał mnie interesować motocross?? Tyle kasy na marne, wolę stracić 600zł, ewentualnie 800, niż 1200!! Zresztą mam propzycje od sponsorów :D że jeżeli dalej mnie to będzie interesować i w zawodach będę brał udział to mi kupią Sidi Crossfire.
Z butami na całe życie się nie wiążesz!!

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » pt, 31 mar 2006, 21:23

To.mek pisze:Jeżeli za 800zł załatwi mi niebieskie albo białe, w rozmiarze 45 to spoko, mogę kupić. Jeżeli bym sobie kupił buty za 1200zł i nagle przestał mnie interesować motocross?? Tyle kasy na marne, wolę stracić 600zł, ewentualnie 800, niż 1200!! Zresztą mam propzycje od sponsorów :D że jeżeli dalej mnie to będzie interesować i w zawodach będę brał udział to mi kupią Sidi Crossfire.
Z butami na całe życie się nie wiążesz!!
Jak nie chcesz wydawać na bezpieczeństwo to wogóle nie jeździj. Buty to podstawa jak sie sam nie szanujesz to twój biznes. Chora ta gadka o cenach itp. mówimy o jakości wykonania i matriałach.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » pt, 31 mar 2006, 22:13

Ja kupiłęm Formę Raptor z kilku wzglądów.1.Jestem w takim wieku ze jeszcze rosnę i nie ma co kupować co chwilę nowych bardzo drogich butów.2.Rapory nie są wcale takie złe ,dla mnie są wygodne ,bodrze chronia.
Jak rośnie Ci noga i nie chcesz wydawać co chwila góry kasy i nie czepiasz się sczegółów to raptory są w sam raz :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Obuwie”