Sporty jakie uprawiacie prócz EN i MX

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
vajda
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 251
Rejestracja: czw, 10 maja 2007, 17:05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: vajda » czw, 27 wrz 2007, 19:15

no to wpadaj :twisted: jakos daje rade. pod koniec miesiaca szykuje sie wyjazd do lodzi na weekend aby pocwiczyc walki w zamknietych pomieszczeniach, najbardziej podbramkowe, stresujace sceny z kijami, pistoletami itp itd - moze bedzie ktos od filmikow czy fot.
elo elo YZ 4 5 0

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » czw, 27 wrz 2007, 21:50

Nie tak na serio krav maga jest ogólnie wypas, ale nie daj sobie wmówić że na kravce nauczysz sie bronić przed nożem czy nawet pistoletem. To ściema bo jak ktoś wyciągnie guna to po tobie nawet jeśli bedziesz ernesto hoost i mistrz joda w jednym to nic nie zrobisz. Z nożem tak samo, na treningu gumowe noże to jedno ale na ulicy nóż jest prawdziwy i nie można wszystkiego przewidzieć w 100%, ja już widziałem niejednego kozaka którego przerobili w ten sposób.
but only the devil responded cause god wasn't there...

Awatar użytkownika
Martin KTM
Moderator
Moderator
Posty: 762
Rejestracja: wt, 25 lip 2006, 14:56
Motocykl: KTM XC 300 2016r.
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Wisła
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Martin KTM » czw, 27 wrz 2007, 22:01

to też zależy bo skoro wiesz jak sie bronić a napadnie cie jakiś lamus z nożem (taki który nie umie nim walczyć) to sie obronisz! Gorzej jak trafisz na jakiegoś samuraja który umie walczyć nożem...

motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: motochłopiec » pt, 28 wrz 2007, 08:52

wiesz na sucho to można o tym dyskutowac i dyskutować a w praktyce trzeba wziąć pod uwage strach i zaskoczenie. z gunem prawie nie ma sie szans a z nożem ? hmm nie wiem pewnie można by wyrwać nóż jakoś ale kosy nie chciałbym dostać :wink:

jagadal
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 46
Rejestracja: czw, 23 sie 2007, 17:44
Motocykl: KTM 400 EXC
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: koło Bielska
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: jagadal » pn, 1 paź 2007, 22:15

Skoro jest to temat o pozostałych zainteresowaniach, a wielu z was odpowiedziało że chodzi na siłownie to chcę zapytać tych osób: Chciałbym przybrać troche (kilka kg) na wadze bo przy wzroście 185 ważę 70 kg i bez względu na to ile bym nie jadł waga ani drgnie a nie chce brać koksów bo to syf, czy są jakieś dobre odżywki które mogą mi w tym pomóc i jakie ćwiczenia wykonywać najlepiej gdy bieże się takie odżywki?
KTM 400 EXC 2002

SEZON W PEŁNI

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » pn, 1 paź 2007, 22:27

Odżywkami niczego nie zdziałasz, to jedynie dodatek. Mase robisz dietą. Napisz co jesz, ile i w jakich godzinach ale na pewno jest tego za mało i jesz nie to to powinieneś.
Jeszcze sie taki nie urodził który przy odpowiedniej diecie nie nabierałby dobrej masy, odstępstwem są jakieś choroby itp.
but only the devil responded cause god wasn't there...

motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: motochłopiec » pn, 1 paź 2007, 22:40

Kaze pisze:Odżywkami niczego nie zdziałasz, to jedynie dodatek. Mase robisz dietą. Napisz co jesz, ile i w jakich godzinach ale na pewno jest tego za mało i jesz nie to to powinieneś.
Jeszcze sie taki nie urodził który przy odpowiedniej diecie nie nabierałby dobrej masy, odstępstwem są jakieś choroby itp.

dokładnie ale wspomagaczami dobrymi są massgaine , rożnego rodzaju gainery , serwatka białkowa itp :wink:

vajda
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 251
Rejestracja: czw, 10 maja 2007, 17:05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: vajda » pn, 1 paź 2007, 23:09

mielismy dzis trening z kijem i powiem ci ze z nozem nie ma problemu, co do pukawki trzeba miec jaja do samej ziemi zeby strzelic ;)

ps. tak jak kolega wyzej chcialbym przybrac na wadze.
elo elo YZ 4 5 0

jagadal
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 46
Rejestracja: czw, 23 sie 2007, 17:44
Motocykl: KTM 400 EXC
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: koło Bielska
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: jagadal » śr, 3 paź 2007, 18:47

Kaze pisze: Jeszcze sie taki nie urodził który przy odpowiedniej diecie nie nabierałby dobrej masy, odstępstwem są jakieś choroby itp.
Więc mój jadłospis wygląda tak:

Rano przed pracą 1 kanapka z szynką lub serem i herbata
Na przerwie 4 kanapki + 0,7 termos herbaty
Po pracy obiad (np zupa czasem tylko II danie)
Kolacja zależy co jest w lodówce

A jeśli chodzi o choroby to jestem całkowicie zdrowy

Jak myślicie co dobrze wprowadzić do diety? Nie zależy mi na tym żeby wyglądać jak pudzian, ale żeby dobić tak do 80.
KTM 400 EXC 2002

SEZON W PEŁNI

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » śr, 3 paź 2007, 19:06

Nic dziwnego że nie możesz przytyć skoro przy takim jedzeniu twój bilans kaloryczny jest na - nie wspominając o tym że węgli, białka i tłuszczy (zdrowych tłuszczy) to tam zbyt wiele nie ma.

Śniadanie, obiad i kolacja to nieporozumienie. Napisze Ci jak powinien wyglądać twój jadłospis ale nie ma w nich policzonych kalori wiec to jest taki pi razy drzwi i nie ma w nim policzone ile czego powinieneś jeść:

Śniadanie:
ciemny chleb + kilka ugotowanych jajek (same białka) + orzechy + 0,5l wody + tran/omega3
II Śniadanie:
ciemny chleb z indykiem + oliwa z oliwek + warzywa + 0,5l wody
Obiad:
ryż z kurczakiem + warzywa + orzechy lub oliwa z oliwek + 0,5l wody
kolacja:
może być to co na II śniadanie
II kolacja:
odżywka białkowa przed samym snem (polecam coś ze sklepu z suplami NIE Z ALLEGRO za 3,99zł/kg :!: :!: :!: [-X )


To była przykładowa dieta, układając swoją możesz wrzucić ryby, drób w różnej postaci. Wbrew pozorom wołowina i wieprzowina w smaku są wyśmienite ale jeśli chodzi o diete to lepiej omijać je łukiem. Ryż, kasza, twarogi (chude), chleb wyłącznie ciemny i duuuużo warzyw.
Oczywiście jeżeli mówimy o np. kurczaku + ryż to kura musi być UGOTOWANA a nie smarzona.


Przy takiej diecie można dobrze przytyć i bedzie to dobra masa a nie korbol. To tak na szybko napisałem, trzeba by powyliczać jeszcze ile gram musisz jeść poszczególnych składników. To w sumie najważniejsze, polecam kupić sobie wage do żywności i duży pojemnik do śniadania żeby wpakować do torby bo jak widać II śniadanie jest spore. Byćmoże dieta nie jest super bo np. brakuje jej białka itp. ale zmontowałem ją na szybko tak żeby Ci pokazać jak mniej więcej wygląda dieta. Jedząc na obiad zupe chciałeś przytyć?


P.S mówisz że ważysz 70kg? To zajebista waga do mx, przytyjesz 10kg i twój motor jest o te 10kg wolniejszy. Ja też waże 70kg, doszedłem do tej wagi z 48kg :!: i jak osiągnąłem 70kg to przestałem tyć, uważam że to jest najlepsza waga do mx. Z tym tylko że ja jestem 7cm niższy i to napewno też ma jakieś znaczenie.
Ostatnio zmieniony śr, 3 paź 2007, 20:59 przez Kaze, łącznie zmieniany 2 razy.
but only the devil responded cause god wasn't there...

Daiman
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: czw, 9 lis 2006, 22:16
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Płock
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Daiman » śr, 3 paź 2007, 19:46

Nic dziwnego, że nie mógł utyć - ja tyle na śniadanie jem co on przez cały dzień :) Kaze dobrze mówi, ale powiedzmy sobie szczerze - kto będzie się trzymał takiej diety ? Ja nie jestem w stanie. Mam 184 cm wzrostu i 77 kg wagi. Jem to na co mam ochotę. Moja "dieta" polega na tym, że nie jadam fast foodów, nie pije coli (ani tym podobnych) i jem ciemny chleb (bo lubię :) ).

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » czw, 4 paź 2007, 01:01

ale powiedzmy sobie szczerze - kto będzie się trzymał takiej diety ?
Np. ja. Najgorzej zacząć i przyzwyczaić sie że o danej godzinie trzeba zjeść to i to a nie można tamtego i koniec. Póżniej to już leci, ale tak jak mówiesz dieta nie musi być super sprecyzowana. Ważne żeby jadł często, do syta i ograniczył cukier i inne śmieci do zera. Pzdr
but only the devil responded cause god wasn't there...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”