Każdy pisze o sobie!

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
mx_563
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: śr, 1 lut 2006, 18:18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: tu i tam ;-)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: mx_563 » śr, 21 lut 2007, 07:27

OK, to teraz z za oceanu...

Nazywam sie Krzysztof (Chris) Lubas. Urodzilem sie w miejscowosci Lancut (kolo Rzeszowa) w roku 1974.

W roku 1981 rodzina moja (siostra i rodzice) "uciekla" z Polski. Plan byl aby zostac w Europie ale jakos zesmy wyladowali w Los Angeles (potem w okolicach San Francisco)

Zkonczylem Politechnike na Universytecie "Cal Poly" i pracuje jako Inzynier Mechanik w slynnym "Silicon Valley". Moja firma (BAE Systems) produkuje czolgi "Bradley". Zajmoje sie glownie badaniem systemow napedowych.

Mam Zone Polke (z Warszawy - Zoliborz....z Chomiczowki....tak jak Sidney Polak) ktora poznalem na wczasach w Polsce. Nie podoba jej sie Ameryka i caly czas mnie namawia aby wrucic do Polski. Moze kiedys...

Tuz po studiach mieszkalem kilka lat w Hannoverze podczas kiedy pracowalem w firmie Continental. Projektowalem wtedy opony zimowe do Audi (wiec jesli ktos z was ma opony TS790 to uwaga!!! :D ) Podczas pobytu w Europie mialem okazje pojechac na wiele zawodow GP (Valkenswaard, Lierop, Teutschenthal, Spa-Francorchamps, Ernee, Namur).

Jezdze od kilku tygodni na YZ250 2006r. Kocham 2T i uwazam ze przecietny amator malo zyskuje na mocy 4T (taka moja skromna opinja). Zaczolem sie scigac w 1993r. Na poczatku tylko MX a potem troche enduro i cross-country.

Moj plan na ten rok to jest aby uczestniczyc w zawodach "World Vet Championships" w San Bernardino (w Listopadzie). Odrazu przyznaje ze jestem slaby wiec bede w jednej z nizszych klasyfikacjach startowal (w klasyfikacji PRO startuje Ryan Hughes, Doug Dubach itp wiec nie ma mowy). Mam zamiar sie zapisac jako Polak i mnie PZM i ich licensje za przeproszeniem g*w*o opchodza. :D (organizatorzy tych zawodow tez to olewaja).

Jezdze rowniez na nartach, lubie jezdic w lecie do lasu na camping i na ryby. Kocham nature, podrozowanie i przygody. Interesuje mnie rowniez rozwoj MX w Polsce.

A oto moje zdiecie...



[/list]

blazej1616
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 133
Rejestracja: wt, 19 wrz 2006, 18:32
Motocykl: WR 125 / EXC 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Chybie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: blazej1616 » śr, 21 lut 2007, 10:33

Imie: Błażej
Nick: Blazej1616
Wiek: 16 lat
Pseudo :Mały,Pudzio,Gryzzli
Zainteresowania: Motocykle, głównie MX i Enduro i internet
Zawód: Uczeń Technikum Samochodowego
Wzrost: 172 cm
Waga: 63 kg
Skąd: Chybie
Sprzęt: Aktualnie bez w trakcie zakupu, wczesniej Jawka Sport ,Romet Chart, 4 motorynki, Yamaha DT 80 LC II

witekCRM
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 529
Rejestracja: sob, 14 paź 2006, 12:15
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: witekCRM » śr, 21 lut 2007, 11:25

O jeszcze ja o sobie nic nie pisałem :-)
imie: Tomek
pseudo: Witek
wiek : 16 lat
miasto : Białystok, woj. Podlaskie
moto: KTM 125 SX, HONDA CRM 125
Interesuje się motocrossem , enduro , mechaniką itp.
Sporty jakie uprawiam oprócz motocrossu to siatkówka, narciarstwo , pływanie i rower :-)
Lubie też połapać sobie rybki.
To chyba na tyle ...
"Ready to Race"
KTM 250 sx-f


#95

maniak509
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 28
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 00:08
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: maniak509 » pt, 23 lut 2007, 23:45

Jak Witek to i ja;]
Imie-- Jakub
WIek.-- 16
Miejscowsc--Skarżysko Kamienna <koło Kielc) woj.świetokrzyskie
Mega zaintereswoanie FMX;] i Mx;] ten sezon planuje spedzic na FMX;]
Tor:Bliżyn;]
Motor: obecnie Yz 125 01r. planuje albo Yz125 2006 albo yz250 05r
Inne zaintersowania:siatkówka,rower,narty,snowboard, ogolnie to Wszytsko KAZdy sport;]
Moje gg: 4137439 mile widziane kontakty <tz. prosze pisac>;]

kfilipek
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 93
Rejestracja: pn, 21 maja 2007, 09:52
Motocykl: RM250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kamieniec Wrocławski
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kfilipek » wt, 22 maja 2007, 00:23

Ja też się przedstawię ponieważ jestem nowy dlatego wypada. Nazywam się Krzysztof Filipek urodziłem się 12.06.81 we Wrocławiu. Jak miałem 7 lat zaczałem jeździć motorynką później WSk, ETZ 150. Dalej przyszła kolej na samochody z racji tej ukończyłem Technikum Mechaniczne na Poznańskiej we Wrocku. Od trzech miesięcy mieszkam w Kamieńcu Wr. W tym roku kończę Uniwersytet Przyrodniczy ( Akademia Rolnicza) wydzał Mechanzacji Rolnictwa. Pracuję w serwisie Forda jako doradca serwisowy. Na razie nie posiadam żadnego motoru nad czym bardzo ubolewam. Jestem w trakcie wykańczania domu a dom to studnia dez dna, ale jeżeli nie w tym sezonie to w następnym jakiś sobie sprawię. Od kiedy przeprowadziłem się do Kamieńca myślę tylko mo Crossie (żona minie chce zamordować :lol: ). Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego sezonu.

luuk
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 68
Rejestracja: wt, 23 sty 2007, 11:23
Motocykl: sx 125 '04
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: podlaskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: luuk » wt, 22 maja 2007, 08:53

No to i ja sie przedstawię
Imię: Łukasz
Nazwisko: Dąbrowski
Wiek: 16
Skąd: mała wioska w podlaskim
Zainteresowania: wiadomo co
Moto: Yamaha Dt 125r '03 ( jak dobrze pójdzie to niedługo przesiadka na exc 125)
Jeżdżę od: 4 lat.
To chyba tyle o mnie. prócz tego w tym roku kończę gimnazjum i idę dalej sie dokształcać.
:lol:

sudocross
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 28
Rejestracja: wt, 10 kwie 2007, 23:59
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: sudocross » wt, 22 maja 2007, 17:20

Imię:Adrian
Nazwisko: po tacie ;d
Wiek: 17
Skąd: Bydgoszcz
Zainteresowania: motocross i trochę stunt
Moto: derbi senda x-treme R
plany: kupić jakomś 125 na wakacje
derbi senda x-treme R

klamer112
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 318
Rejestracja: śr, 4 kwie 2007, 19:15
Motocykl: SX250 1997
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Dukla
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: klamer112 » wt, 22 maja 2007, 19:29

ja jestem rocznikiem 91. Startowałem przez 3 lata w pucharze polski i 2 razy załapałem się na ogulnopolską olimpiade młodzieży w sportach zimowych ( X i XI ) zwykle ładpałem się w pierwszą 20 moje najlepsze miejsce to 15. na około 50startujących.

jeżdze na blizardach ( Sigma SL Magnesium i Sigma GS ... ) jako treningowe mam stare fischery rc4. Płyty w GS mam sigme a w SL razem z wiązaniem freeflex plus 14. Buty mam tecnicy , model Icon flex (chyba 120 ) . kask uvex tak samo jak garda , kijki hmmm ... w tamtym sezonie złamałem 4 pary ( od salomonków za 250zł do atomicw za 40 zł z makro ) w tym sezonie objeździłem na atomicach tez z makro bo nie startowałem w zadnych zawodach.

p.s
ja w tym roku dopiero zaliczyłem kurs klasyfikacyjny na pomocnika instruktora ( cięzko mi to przyszło bo jazda pługiem i śmig mnie rozwala!! a więc respect dla ciebie )

napisz na czym ty śmigasz.

POZDRO!! :twisted:

olob
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 66
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006, 02:53
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: olob » wt, 22 maja 2007, 21:54

Ja niestety w tym sezonie nawet śniegu na oczy nie widziałem
Honda CRf250 '09

Taki Tam Gar
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 236
Rejestracja: czw, 12 kwie 2007, 18:23
Motocykl: Było CRF 250, YZ 125, YZF 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Taki Tam Gar » wt, 22 maja 2007, 22:13

Heh jakie powiązania, ja też startowałem w pucharze w latach 2002-2005, ale sami wiecie ile to kasy zżera, więc przestałem, mój najlepszy wynik to 4ty, a tak to nie zbyt dobrze mi szło, cały czas około 15 miejsca :/. Obecnie mam atomice sl 12 2007. Mam zamiar robić pomocnika w Szczyrku, w końcu niedaleko.
yyyyn? Yyyyyyyyyn?

klamer112
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 318
Rejestracja: śr, 4 kwie 2007, 19:15
Motocykl: SX250 1997
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Dukla
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: klamer112 » wt, 22 maja 2007, 22:28

Ja mam narazie zaliczony Kfalifikacyjny. Zdawałem w kluczkowcach ( czy jakoś tak ).

dobrze jeżdze slalom , gigant , sg ale jak przyjdzie pług to jade tak ze ledwo zdaje ... koleś mi to zaliczyl tylko za jazde dowolną ( zrobiłem 3 skręty w bodycarvingu i na chopie wykręciłem 360 ) , powiedział mi ze panuje nad nartami ale nad pługiem i smiegiem musze popracować i mi zaliczył.

Taki Tam Gar
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 236
Rejestracja: czw, 12 kwie 2007, 18:23
Motocykl: Było CRF 250, YZ 125, YZF 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Taki Tam Gar » wt, 22 maja 2007, 22:34

Z tym narciarskim to niezły pomysł :P, jeśli o pomocnika chodzi, to pług jest najdurniejszy, tyczki są spoko. Średnio lubię specjalny. Gigant i Super Gigant, to jest fajne bo jestem spory :P. Pomocnika się nawet opłaca robić. W Szczyrku "wynajmują".
yyyyn? Yyyyyyyyyn?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”