Okolice Częstochowy

Autor tematu
To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Okolice Częstochowy

Post autor: To.mek » ndz, 4 gru 2005, 20:42

Witam!!
Znacie może jakiś klub w okolicy tego miasta do którego mógłbym się zapisać?? Mieszkam w Myszkowie (ok. 30min jazdy od Częstochowy)

Awatar użytkownika
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: EXC rider » ndz, 4 gru 2005, 21:54

siema ja jestem z czestochowy i niestety nie ma tutaj zadnego klubu motocrossowego :( mamy za to kilka torow (2 zrobione spychaczami etc i kilka dzikich) jest nas kilkunastu i zazwyczaj spotykamy sie w weekendy na ktoryms z torow. wy tez w myszkowie macie jeden tor- w jakim jest on teraz stanie bo dawno tam nie jezdzilem?

Autor tematu
To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » pn, 5 gru 2005, 17:02

Niestety słyszałem że jest on prywatny i raczej nie można na nim jeździć. Ale gdybym się mylił popraw mnie :lol: :lol:

Awatar użytkownika
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: EXC rider » pn, 5 gru 2005, 18:29

hmm nie wiem byc moze. jak tam jezdzilem w tamtym sezonie wiec nie pamietam juz.pozdro
to.mek napisz do mnie kiedys na gg jak bedziesz to mozna sie zgadac na wspolna jazde :lol: jak tylko zrobie motorek 8)

Gość
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Gość » pt, 20 sty 2006, 20:17

Witam
Ja tesz jestem z okolic Czewy a dokładnie Żarki Letnisko i własnie pytanko do EXC rider gdzie som dokładnie te tory??? w Czewie i czy jest na nich cos ciekawego??? A co do trou w Myszkowie to jest on niby prywatny mojego kolegi kuzyna Tomka on tam wymiatał KTM 450 i CR250 ale obecnie mało jezdzi jusz i na tor raczej mozna wiezdzac a co do zmian na torze to ma byc powiekszony czyli wieksze chopy tzw.trumny i podłuzony
A i jeszcze tor w Biskupicach ale niezbyt fajny bo bardzo piasczysty i teraz jusz niewolno tam jezdzic bo własciciel niepozwala bo miejscowym tam przeszkadza chałas i wogule sprawe załozył kolesiowi od toru. Jest tesz tor w Jastrzebiu ale naprawde mały dobry raczej na rower chjyba ze by sie go poprawiło to by był fajny bo jest w dobrym miejscu i jest fajna ziemia. Ja teraz bym chciał tor jakis konkretny zrobic umnie w Żarkach ale to jeszcze musze działke załatwic i sprzent ale to niejest pewne
PoZdRawiam

Autor tematu
To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » pt, 20 sty 2006, 22:20

Ja chętnie bym pomógł w zbudowaniu toru. Taki "bajer" na wyciągnięcie ręki :D

Awatar użytkownika
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: EXC rider » pt, 20 sty 2006, 22:41

Dwa tory znajduja sie w Częstochowie na kawodrzy(taka dzielnica) i sa oddalone od siebie zaledwie o jakies 200metrow :lol: Z tego co sie orientuje oba na wiosne maja byc dopracowane. W razie czego napisz do mnie na gg.
pozdro

`Sensei
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 10
Rejestracja: pt, 14 kwie 2006, 09:27
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: `Sensei » śr, 26 kwie 2006, 23:18

Tor w myszkowie juz zrobiony tylko podobno ma byc otwarcie za 2tygodnie i zeby jezdzic trzeba zaplacic ale nie mowie na 100% moze dalo by sie za free.Juz sprzeta mam tylko nowa kiera i klamy i mozna dziarac... Mozna sie kiedys zebrac ekipa z Myszkowa i pojechac do was sasiedzi z Czewy. Pozdro

Awatar użytkownika
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: EXC rider » czw, 27 kwie 2006, 07:13

To bardzo dobry pomysl- zapraszam :lol: My juz od jakiegos czasu "wybieramy sie" do Myszkowa i jakos zebrac nie mozemy 8) Kumple znaja wlasciciela tego toru wiec mysle ze jakos bysmy sie dogadali. Pozdrawiam

kazio
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: czw, 1 mar 2007, 20:30
Motocykl: honda cr 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kazio » wt, 13 mar 2007, 15:01

jest mozliwosc aby powstal duzy tor motocrossowy w okolicach czestochowy a dokladnie w Kusiętach. Jest stara piaskownia wiec tor bylby w calosci piaszczysty wiem ze jest to teren nadlesnictawa wiec popytam o dzierzawe gruntu i jak cos to mozna by dzialac tylko tko sie pisze na pomoc w budowie??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”