Tor w Ostrowie Wielkopolskim

Autor tematu
zielorz
VIP
VIP
Posty: 892
Rejestracja: czw, 3 mar 2005, 20:28
Motocykl: GSXR 750 K0
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: RASZKÓW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Tor w Ostrowie Wielkopolskim

Post autor: zielorz » ndz, 8 maja 2005, 00:50

Serdecznie zapraszam na tor w ostrowie wlkp tor znajduje się na ulicy staroprzygodzkiej jadąc od ostrowa skręcamy za cmentarzem w lewo w polną droge i po chwili dojeżdżamy do toru. Jeździmy tam głownie w soboty (dni wolne). Nawierzchnia to piasek i troche glinki (czy czegos podobnego)

Xeo
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 335
Rejestracja: śr, 23 lut 2005, 21:41
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Xeo » śr, 8 cze 2005, 22:43

A ile km od głogowa?Bo ja mam 120km do głogowa.

Autor tematu
zielorz
VIP
VIP
Posty: 892
Rejestracja: czw, 3 mar 2005, 20:28
Motocykl: GSXR 750 K0
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: RASZKÓW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zielorz » pt, 10 cze 2005, 14:30

Od głogowa to tak na oko mogą być z 2 stowki

cita05
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

ostrów :D

Post autor: cita05 » wt, 24 sty 2006, 12:02

łłłeeeeeee widze ze "Zielorz" tez wali na ostrów :D to powinnismy sie znac :D tez tam smigam z ekipą z odolanowa :] , (ja smigam na hondzie cr 125 z 94r.). A druga sprawa to nie ma co, jak sie rozwija ostrów, to tak rozwija sie również nasz tor motocrossowy :D tzn. jest totalnie przerobiony i to na wielki +. Aktualnie prawie jest juz chyba zrobiony i juz czeka na nas (wspólny wklad i wysilek to jest to ! :]). W nowym torze zmienilo sie to ze jest okolo 10 chopek , w tym 2-3 duze chopki(a roboty jeszcze trwają) Wazne jest to ze jest ciekawa formacja terenu - szybki zjazd do zwirowni i wyjazd, równiez tor zostal poszezony tak ze 4 motory moga sie spokojnie scigac (szerokosc nimimum4-6 metra) jednym slowem wszystko co potrzebne w motocrossie. pozdrawiam

ecik
VIP
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: wt, 24 sty 2006, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: ecik » wt, 24 sty 2006, 13:42

hmm no nie do konca 10 ja policzylem 6 :P w tym 4 duze :P i dwie sa takie mniejsze jak dobrze pamietam + do tego zjazd na zwirownie :>. Tor zapowiada sie super :P juz sie nie moge doczekac do sezonu :D.

Autor tematu
zielorz
VIP
VIP
Posty: 892
Rejestracja: czw, 3 mar 2005, 20:28
Motocykl: GSXR 750 K0
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: RASZKÓW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zielorz » wt, 24 sty 2006, 21:37

ja sie nowego sprzetu nie moge doczekac :D podejrzewam cita ze sie znamy ;) tylko zawsze jak wy jezdziliscie to ja nie moglem (albo brak transportu albo cos z moto). Bylem tym najwyzszym wiec raczej charakterystyczny. akurat bylem (i w tez byliscie) jak pan darek pierwszy dzien smigal ta CRFa ;) Bodajze p. Sebastian ja probowal ale nie mogl jezdzic bo cos mial z barkiem;) Aha przed tym zjazdem do zwirowni ma byc jeszcze hopa tak ze bedzie sie leciec jak na skoczni narciarskiej i ladujesz na dole (30 m nizej ;) )

Pozdro i piszcie na gg

ecik
VIP
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: wt, 24 sty 2006, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: ecik » śr, 25 sty 2006, 14:21

To jak ta chopka bedzie przed tym zjazdem to chyba sobie zeby powybijamy :P jak ktos komus na plecy wleci to bedzie dopiero :P. A moj braciszek na 80-siatce to ciekawe bedzie musial mu brachol odblokowac RM'e ;P bo ma w gazniku taka gumke wlozona zeby mu sie nie wkrecala za mocno :D.

A ty co chcesz sobie kupic za maszyne ?:>

Autor tematu
zielorz
VIP
VIP
Posty: 892
Rejestracja: czw, 3 mar 2005, 20:28
Motocykl: GSXR 750 K0
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: RASZKÓW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zielorz » czw, 26 sty 2006, 18:56

Przedewszystkim cos nowszego ;) mysle nad CRka juz w alu ramie rok kolo 00. Moze Yzka ewentualnie Kawasaki lub suzuki jak by sie jakies dobre trafilo ;)

p.s. Jak kupie honde to mozemy otworzyc Honda Racing Team Ostrów Wielkopolski ;) bo wieszkosci sie teraz na CRFy poprzezucala ;) chyba juz 4 albo 5 jest i z moja 2 CRki ;)

ecik
VIP
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: wt, 24 sty 2006, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: ecik » pt, 27 sty 2006, 14:46

Czemu honda ?hm ?:> U mnie to przewaga YZ'etek jest ;) moj brat kupuje 4ciacha i kumpel jego ma tez 4ciacha :P no i 250 2T tez jest wszystko Yamaha :>. Jeszcze ci chlopacy z Kalisza maja 2x YZ 125 i jakiegos tam KTM'a ;>.

Moze jakas inna nazwa ktora by nie okreslala marki hm :P. Team Ostrów albo cos takiego :D albo Ostrów Racing :PPP.

ps. hmm na crfa to ja wyliczyłem 3 ;).

Autor tematu
zielorz
VIP
VIP
Posty: 892
Rejestracja: czw, 3 mar 2005, 20:28
Motocykl: GSXR 750 K0
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: RASZKÓW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zielorz » pt, 27 sty 2006, 17:50

ale ja pisze o ostrowie a nie odolanowie ;) czekaj pogadamy na gg a nie tu bedziemy czatowac :D

pozdro

Autor tematu
zielorz
VIP
VIP
Posty: 892
Rejestracja: czw, 3 mar 2005, 20:28
Motocykl: GSXR 750 K0
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: RASZKÓW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zielorz » czw, 21 wrz 2006, 15:02

Małe odświeżenie tematu, ale co tam ;p

Chciałem tylko poinformować, ze w ostrowie wielkopolskim powstał oficjalny klub motocrossowy ( OKM Ostrów Wielkopolski - Ostrowski Klub Motocrossowy w Ostrowie Wielkopolskim ). Za niedlugo bedzie jakies info na ten temat na naszej stronie. Po 2. W pazdzierniku planowane są I Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego narazie nie zapraszam bo nie znam szczegołow, ale jeśli bede miał pewność, ze sie odbeda bankowo dam znac. Obecnie posiadamy tor o dlugosci 1600m podłoze gliniasto piaskowe. W planach budowa toru do supercrossu w żwirowni obok. Sprzet do rownania toru, wiec nie trzeba sie martwic o jakies wielkie dziury.

Pozdro

Gacek1990
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: pn, 10 kwie 2006, 16:31
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Gacek1990 » pn, 25 wrz 2006, 23:35

Zielorz jak mozesz to podaj link waszej strony :D jak bedziesz cos wiedzial to koniecznie daj znac chytnie bym sobie popatrzal :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”