Po DT 125 - 2t czy 4t ?

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
cormac111
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: pn, 16 mar 2015, 16:23
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Po DT 125 - 2t czy 4t ?

Post autor: cormac111 » pn, 16 mar 2015, 16:33

Witam panowie :)

Jak widzicie jestem nowy na forum i potrzebuje pomocy jakichś doświadczonych wyjadaczy w temacie :wink:

Otóż przygodę z offroadem zacząłem na hondzie mtx 80, później przesiadłem się na DT 125 jednak i na nią przyszedł czas. Pora na coś mocniejszego i chodzi mi o full crossa. Mianowicie, trochę pogadałem z ludźmi, trochę poszperałem na forach i zauważyłem że najlepszymi opiniami jeśli chodzi o niezawodność cieszy się Yamaha. I teraz chciałbym się was zapytać o wybór motocykla który bd służył mi głownie do jazdy po torze motocrossowym/cross country i czasami do wypadu w teren. Skupiłem się na modelach Yamahy yz 125 i yz250f. Co bd lepsze na pierwszą crossówke ? Chodzi mi zarówno o to żeby nauczyć się serwisowania takiego motocykla jak i opanowania podstaw jazdy w motocrossie ?

Więc proszę o pomoc w tym temacie osoby które miały styczność zarówno z dwusuwami jak i czterosuwami :D Z góry dzięki wszystkim na odpowiedzi ;) Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
kris514
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 2270
Rejestracja: ndz, 31 paź 2010, 11:10
Motocykl: KTM sx 150 2009
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Po DT 125 - 2t czy 4t ?

Post autor: kris514 » pn, 16 mar 2015, 17:10

Według mnie na początek lepiej 2t, łatwiejszy w obsłudze a skoro się nie znasz to nawet jak trafisz na minę to mniej włożysz niż w 4t i tym samym się nie zniechęcisz aż tak(i tak wiem biorąc pod uwagę wszystko na dłuższą metę cena utrzymania wychodzi podobnie).
PandaMoto serwis motocyklowy
www.pandamoto.pl

Awatar użytkownika
andrzej555
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 824
Rejestracja: ndz, 25 gru 2011, 18:30
Motocykl: soon 250 4t
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: WRA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Po DT 125 - 2t czy 4t ?

Post autor: andrzej555 » pn, 16 mar 2015, 17:36

4t jeżdzi sie łatwiej, nie musisz non stop myśleć co masz zrobić ,jak jeżdzisz dla lajtu bierz 4t.
Ech,a byłem kiedyś generałem
4t is best/4t ist besser

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”