ZABRANIE KONCESJI FIRMIE ZYCH OFF ROAD!!!

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » śr, 6 gru 2006, 17:16

Piszesz 1 czerwca 2006 a ja napisalem 1 czerwca 2005. tak wiec przepraszam za blad;/ a co do tych dokumentow to nie wiem, jesli p.Zych je ma.
jesli chodzi o posty to ja zmienilem niektore swoje poniewaz zostalem o to poproszony. jednak nie zmienilem tresci czy swojej opini a pousuwalem WULGARNE I NIESTOSOWNE wyrazy

a Gajowy moze ty odpowiesz wprost na pytanie : za co koncesja zostala zabrana
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » śr, 6 gru 2006, 17:32

Wiesz, dokument jasno pisze że przed 1 czerwca 2006 nie było jakiejkolwiek firmy upoważnionej do reprezentowania Husqvarny w Polsce, to jest konkret, i to co dostałem na piśmie przekazuję.

Pytasz dlaczego Zychowi została zabrana koncesja?
Nie wiem dlaczego, nie do mnie to pytanie. Mnie interesuje stan faktyczny, czyli zagadka Husqvarny w Polsce: na co może liczyć nabywca kupując z Nowego Targu, a na co z Myślenic, to drążyłem. Ja nie pytałem za co Husqvarna potraktowała tak Zycha-bo mnie to nie interesuje.
EDIT:
Nie wszystko jest tu w porządku wobec klienta, wystarczy zerknąć na tą stronę:
http://www.mvagusta.zychoffroad.pl/index.php?m=1
Zych Off-road oficjalny przedstawiciel???
http://www.cagiva.zychoffroad.pl/index.php?m=44
To samo. Zych off-road oficjalny przedstawiciel.
Jedynie na podstronie dotyczącej jednego z produktów koncernu-Husqvarny, nie ma wprowadzania nabywców w błąd że ta firma jest oficjalnym przedstawicielem.
O skutkach wprowadzania w błąd nabywcy, który kupi Cagivę lub MV Agustę święcie wierząc w to co widnieje na stronie internetowej (oficjalny przedstawiciel) nie będę mówił. Przepraszam, Panie Tomaszu, ale podszywa się Pan pod oficjalnego importera, i takie są fakty. Współczuję klientowi który uwierzy w 100% w to co przeczyta w Pana oficjalnych materiałach, na oficjalnej stronie internetowej. Jeśli importuje się motocykle inną drogą, to niech Pan uczciwie informuje o tym ludzi, a nie przedstawia się jako "oficjalny importer".
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony śr, 6 gru 2006, 21:16 przez gajowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » śr, 6 gru 2006, 20:33

Czytajac to co zawarles w linkach Gajowy zauwazylem jedna mala rzecz....
mianowicie DATY zlookaj na nie :)
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » śr, 6 gru 2006, 20:42

Wyjaśnij, bo nie zajarzyłem.
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » śr, 6 gru 2006, 20:45

Daty obydwie sa sprzed 1 czerwca 2006r. do tego czasu firma Zych off road byla oficialnym przedstawicielem marki Husqvarna MV Augusta i Cagiva
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » śr, 6 gru 2006, 21:00

Ale przecież wcześniej cytowałem oficjalne pismo z koncernu Cagiva, którego skan mam w komputerze. Tam jest dobitnie i bardzo jasno wyjaśnione że przed 01.06.2006 nie było w Polsce oficjalnego przedstawiciela koncernu Cagiva w Polsce, a Cagiva Praga nie miała upoważnienia do jakichkolwiek działań na rynku Polskim, tj. m.in udzielania przedstawicielstw, i sprzedaży przez swoich dealerów na rynku Polskim. Słowo "nie było" dotyczy także i firmy p. Zycha.
Jeśli p.Zych ma inne dokumenty, to już inna sprawa, zresztą sprawy z przeszłości mnie nie interesują, to są sprawy do załatwienia nie na tym podwórku. Dla mnie liczą się sprawy najważniejsze dla potencjalnych klientów na dzień dzisiejszy, ich bezpieczeństwo, i wyjaśnienie tej chorej sytuacji.
Pzdr.
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » śr, 6 gru 2006, 21:52

Ok interesuje cie terazniejszosc nie przeszlosc jednak przeszlosc jest wazna.bo skoro cagiva rraga otrzymala uprawnienia od fabryki to miala podjac takie decyzje w sprawie Polski.<wg. p.Zycha> zastanowmy sie moze nad tym , czy czasem fabryka nie namieszala. p.Mleczek napisal wyzej ze nastapilo ominiecie cagiva praga. Czy bylo to wpelni prawne?
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » czw, 7 gru 2006, 09:24

Sprawa posunęła się już tak daleko, i jest na tyle zagmatwana (informacje o istnieniu zaprzeczających sobie dokumentów) że nie będę się w nią angażował.
Temat będzie niedługo ostatecznie roztrzygnięty przez sąd, z tego co wiem to zajmują się dwoma wątkami tej sprawy tj. o nieuczciwej konkurencji i wprowadzaniu w błąd nabywcy, oraz o bezprawnym posługiwaniu się tytułem oficjalnego importera i zastrzeżonym logiem które należy do koncernu MVAgusta.
Ja jak na razie wycofuję się z tematu i czekam cierpliwie na postanowienie (mam nadzieję) niezawisłego sądu który spojrzy wnikliwiej niż ja w sprawę. Sprawa już ma swój bieg, oby jak najszybciej sytuacja się wyjaśniła.
Pzdr.
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » czw, 7 gru 2006, 14:34

"nieuczciwa konkurencja"?? co masz na mysli ?
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » czw, 7 gru 2006, 15:05

"nieuczciwa konkurencja"?? co masz na mysli ?
Mam na myśli to:
....Temat będzie niedługo ostatecznie roztrzygnięty przez sąd, z tego co wiem to zajmują się dwoma wątkami tej sprawy tj. o nieuczciwej konkurencji....
Czyli to że kwestię uczciwości/nieuczciwości którejkolwiek z 3 stron aktualnie bada sąd.
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » czw, 7 gru 2006, 17:29

zacytowales to o co sie pytalem... ale ok. nie wiem czy sprawa jest w sadzie poniewaz nie tyczy sie to mnie ale jesli mowa o nieuczciwej konkurencji to nie wiem czy jest w tym cos nie uczciwego??? Wczesniej napisales ze chodzi o uzywanie nazw oficjalny importer taka nazwe zauwazylem tylko na STARYCH I NIEAKTUALIZOWANYCH stronach MV AUGUSTA i CAGIVA....na stronie zych off road husqvarna ktora jest na bierzaco aktualizowana nie widze nigdzie nazwy oficjalny importer tak wiec nie ma mowy o medialnym nazywaniu sie oficjalnym importerem
NA zawodach nie widzialem nigdzie napisu oficjalny importer po 1 czerwca to haslo tez nie padlo

Motory byly brane od Cagiva Praga firma te jest przedstawicielem NA EUROPE WSCHODNIA I CENTRALNA nie jak bylo wyzej napsiane na Czechy i Słowacje zreszta na samej . Gajowy sam napisales ze cagiva nie miala prawa ale skoro fabryka nadala jej taki tytul to logika ze miala !
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

zychoffroad
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: czw, 30 lis 2006, 17:12
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: zychoffroad » czw, 7 gru 2006, 18:13

WITAM
CZYTAM I NIE DO WIEZAM CO CZYTAM ZE OFICJALNY IMPORTER CZY DZIKI IMPORTER JAK MNIE NAZWAŁ pAN MLECZEK NIE MOŻE SPZRZEDAWAC MOTOCYKLI JEST TO BZDURA I KŁAMSTWO KAZDY KTÓRY MA OCHOTE SPRZEDAWC MOTOCYKLE CZY WIERTARKI MA DO TEGO PRAWO NIK NA SWIECIE NIE MOŻEMU TEGO ZABRONIC .
UNIA EUROPEJSKA ZROBIŁA JUZ PORZADEK Z RYNKIEM SAMOCHODOWYM KOLEJ JEST NA MOTOCYKLE

JA JAKO CYTYUJĘ PANA MLECZKA : DZIKI IMPORTER OŚWIACZAM ZE FIRMA CAGIVA PRAHA POSIADA PISMO OD NAJWAŻNIESZEJ OSOBY W MV AGUSTA ZE JEST OFICJALNYM IMPORTEREM NA EUROPE I EUROPE WSCHODNIOM
DO GAJOWEGO !!!!!!!!! CYTUJĘ PANA GJOWEGO: O skutkach wprowadzania w błąd nabywcy, który kupi Cagivę lub MV Agustę święcie wierząc w to co widnieje na stronie internetowej (oficjalny przedstawiciel) nie będę mówił. Przepraszam, Panie Tomaszu, ale podszywa się Pan pod oficjalnego importera, i takie są fakty. Współczuję klientowi który uwierzy w 100% w to co przeczyta w Pana oficjalnych materiałach, na oficjalnej stronie internetowej. Jeśli importuje się motocykle inną drogą, to niech Pan uczciwie informuje o tym ludzi, a nie przedstawia się jako "oficjalny importer".

JEST TO NIE PRAWDA CO PAN TU WYPISUJE JA WIEM ZE PAŃ TRZYMA STRONIE NIE DZIKICH IMPORTERÓW ALE PROSZĘ ZAPTAC PANA MLECZAK O CAŁA PRAWDE W TEJ SPRAWIE

Co pAN MLECZEK WSZYSTKICH STRASZY ZE NIE KUPUJ U ZYCHA BO TAM TANIO SAM TO PRZYZNAJE ŻE U NAS TANIEJ CYTUJĘ PANA MLECZKA : Biorąc pod uwagę "niskie ceny" przy zakupie pamiętajmy o rynku wtórnymi o faktycznym realizowaniu gwarancji na motocykle Husqvarna. NIC MOWI O TYM ZE KAŻDY KTÓRY SPRZEDAJE WIERTARKĘ CZY MOTOCYKL MA OBOWIĄZEK DAC GWARANCJE JEST TO ZAPISANE W PRAWACH KOSUMENTACH JEST TO NIE PRAWDA ŻE NIE MAM TEJ GWARANCJI

CO DO Drobka27mx
Ok interesuje cie terazniejszosc nie przeszlosc jednak przeszlosc jest wazna.bo skoro cagiva rraga otrzymala uprawnienia od fabryki to miala podjac takie decyzje w sprawie Polski.<wg. p.Zycha> zastanowmy sie moze nad tym , czy czasem fabryka nie namieszala. p.Mleczek napisal wyzej ze nastapilo ominiecie cagiva praga. Czy bylo to wpelni prawne?

WITAM CIĘ
MAM CHEC POZNANIA CIĘ JAKO CZŁOWIEKA
I JEDYNA OSOBA NA TYM FORUM
WYPOWIADASZ SIE BEZ STRONNIE I ZNAJDUJESZ W CZYM JEST NAPRAWDE PROBLEM
CO DO IMPORTERSTWA NA POLSKE PAN MLECZEK SOBIE ZAŁATWIŁ ,
JAKI SPOSOB TYLKO ON WIE I POTRAKTOWAŁ CAŁA SPRAWE TAK :

CAGIVA PRAHA NIE ZALEŻY JEJ NA SPRZEDAZY W POLSCE WIEC NIE BEDE SPRAWY
ZYCH CO TO TAKI ZYCH SPRZEDAŁ DWA MOTOCYKLE I WIELKI IMPORTER
MV AGUSTA NIE WYPOWIEDZAŁA UMOW Z CAGIVA PRAHA I MYSLI ŻE JEST OK , I PO CICHU CZEKA CO BEDZIE
ALE PO 2 LATACH PRZEJŻELI ŻE NAROBILI BAGNA I CO TERAZ JAK MLECZKOWI WPOWIEDZŁ UMOWE TO KARA JAK WYPOWIEDZŁ UMOWĘ CAGIVA PRAHA TO ODSZKODOWANIE

CO TO SPRAWY PRAWNEJ JESTEM OD 2000 IMPORTEREM NA POLSKE
ALE KTO BEDZIE SĄDZIŁ Z MV AGUSTA SPARAWA BEDZIE TOCZYŁA SIĘ LATAMI I NIC Z TEGO NIE WYJDZIE A KOSZT CAŁE SPRAWY JEST W SETKACH TYŚ EURO

TOMASZ ZYCH

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”