Nareszcie Was znalazłem!

Autor tematu
mx_563
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: śr, 1 lut 2006, 18:18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: tu i tam ;-)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Nareszcie Was znalazłem!

Post autor: mx_563 » czw, 16 lis 2006, 06:46

Jestem entuziasta MX wychowanym i mieszkajacym w Kaliforni. Bardzo zawsze bylem ciekawy co i jak z Motocrossem w Polsce. Nareszcie was znalazlem!

Mam 32 lata. Wyjechalem z Polski w r1981 wiec odrazu ustrzegam ze slabo pisze po polsku i czesto beda bledy.

Obecnie jezdze na RM250 r2004.

W Polsce mialem okazje pojezdzic na torze TNT w Lomiankach i kiedys blisko Krakowa gdzie wynajolem KTMa. Mam nadzieje ze z kazda wizyta do Ojczyzny bede mogl w jakis sposob poszalec (mam glownie na mysli MX)! Licze rowniez na to ze po przez ta strone bede mogl nawiazac jakies znajomosci w Polskim swiecie MX.

zielorz
VIP
VIP
Posty: 892
Rejestracja: czw, 3 mar 2005, 20:28
Motocykl: GSXR 750 K0
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: RASZKÓW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zielorz » czw, 16 lis 2006, 10:01

MX w polsce rozwija sie na chwile obecna dosyc dynamicznie o czym swiadcza artykuly w telewizji, ze stajemy sie problemem w lasach :lol: :lol: Ogolnie jest coraz wiecej torow, w szybkim tempie rosnie liczba amatorow (w ostrowie w 98 bylo okolo 4 - 5 ludzi na chwile obecna jest ponad 30 i ciagle przybywa). Jedyny nasz problem to ceny czesci i akcesoriow, ktore jesli nie masz znajomosci i dostepu do rynku zagranicznego (najlepiej usa) sa CHORE ! Ogolnie to zapraszamy cie do nas, napewno bedziesz mial z kim polatac na poziomie ;)

Pozdro

zibicross
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 227
Rejestracja: wt, 7 lut 2006, 13:47
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bulowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zibicross » czw, 16 lis 2006, 13:19

heh serdecznie witam....fajnie,i bardzo miło,ze pojawiaja sie osoby z "zewnatrz" hmmm myśle,ze jeśli posiedzisz troche na forum to szybko zorientujesz sie co słychać w naszym polskim MX:);) ....dobrze trafiłeś...mam nadziej ze bezproblemowo nawiazemy kontakty...:):)pozdrowionka!!
MoTocroSS ruleZzZ...............:)

e-mail: zibiktm@o2.pl
gg: 8402699

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”