Film MX Chaos

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Joho
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 103
Rejestracja: wt, 28 mar 2006, 20:16
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Joho » wt, 26 wrz 2006, 19:48

oka, spox. :shock: Daję plusa dla filmu jedynie dlatego że dzięki takim produkcjom promuje się te dyscypliny i zawsze znajdą się jacyś zapaleńcy chętni do zakupu moto. Generalnie cieszy mnie to że dirt bikes jest na topie i się rozwija. Ale tak to film kicha :? Bez obrazy dla tych którzy nad nim pracowali. Pozdro i nie ważne jak się zaczyna, ale ważne jak się kończy to co się juz zaczęło. :wink:
Było -=KX-250-93r.-Ktm-EXC-450-03r.-KXF250-08r.=-
Jest CRF-250-09r.

enduroboy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 414
Rejestracja: ndz, 23 lip 2006, 00:46
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: enduroboy » wt, 26 wrz 2006, 20:11

witam ! właśnie obejrzałem ten film 8) ! ogolnie film wporządku nawte ! spoko muza, ale mało gleb i odglosów motorów :twisted: :) ! pozdr
P.S. Wie ktoś może gdzie można sciagnać tą muzę co na filmie była :?:

Bosman71
Admin
Admin
Posty: 50
Rejestracja: wt, 18 sty 2005, 21:17
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Bosman71 » wt, 26 wrz 2006, 22:52

Muzyke mozna pobrac ze stron wykonawcow. Aby sie do tych stron dostac polecam linki w Polecamy na stronie http://www.motox.com.pl pod menu po lewej stronie.

Jak ktos jest bystry to jeszcze cos tam w polecamy zauwazy :)

kaskaderliuk
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 41
Rejestracja: czw, 15 cze 2006, 16:51
Motocykl: kawasaki
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: kaskaderliuk » śr, 27 wrz 2006, 08:14

ekstra dają chłopaki z kadry,fajne urywki z enduro....itp ogólnie super zareklamowanie naszych riderów polskich w świecie
8)
"Najsłabiej udomowionym zwierzęciem jest mężczyzna..."

GAS GAS EC 125 2005r. , Kawasaki kxf ''ćwiartka'' :)

mlody992
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 46
Rejestracja: pn, 3 kwie 2006, 14:09
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: MAZOWIECKIE
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: mlody992 » czw, 28 wrz 2006, 23:00

jak dla mnie film jest rewelacyjny !!!!!!!!!
Brawo Panowie - czekam z niecierpliwoscią na kolejne.

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » sob, 30 wrz 2006, 15:40

Dzisiaj obejrzałem filmik - jak na 1 film jest naprawde dobry, nie wiem co niektórzy mają do tej muzy, ja na codzień słucham innej ale większość kawałków elegancko pasuje. Jedynie muza pod występ BO mogła by być ostrzejsza, wiadomo freestyle to albo metal albo rap :wink: Ogólnie ja w skali 0-6 dałbym 4+, w następnym filmie fajnie byłoby oglądać wiecej polskiego FMX'u z udziałem mniej znanych zawodników(kilku jest). FMX jest bardziej zacofany w Polsce niż MX i przydałoby sie to troche wypromować. Oczywiście to tylko moje uwagi i spostrzeżenia i wcale nie mówie ze tak ma być. Ogólnie film oglądało mi sie przyjemniej niż Crusty demons of Dirt 1 czyli następna część MX Chaos powinna być fenomenem :D Pozdro dla Was.

blazej1616
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 133
Rejestracja: wt, 19 wrz 2006, 18:32
Motocykl: WR 125 / EXC 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Chybie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: blazej1616 » pn, 13 lis 2006, 12:56

Film ogladałem juz dobry czas temu Film rewelacyjny bardzo mi sie podobał !! :D Chłopaki sie postarali :D Muzyka zajebista :D

wiśnia89
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: śr, 29 lis 2006, 11:54
Motocykl: Yz250f 09
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bronx Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: wiśnia89 » śr, 29 lis 2006, 18:05

mi sie film podobal :D tylko szkoda ze tak malo mowiliscie :wink: ciekawe kiedy bedzie nastepny 8) :D

travis199
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: wt, 28 mar 2006, 21:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Chełmno
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: travis199 » czw, 18 sty 2007, 22:20

Widziałem ten film i stwierdzam ze to jest marna produkcja wygląda na amatorszczyzne , na siłe próbowali zrobi z cos na podobe amerykańskich filmów typu On the Pimp ale nie wyszło trudno wkoncu to polska :cry:

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » czw, 18 sty 2007, 23:09

Krytykować najłatwiej, bo to przecież polska - kraj wiecznych malkontentów i narzekaczy którzy marudzą na klawiaturze zamiast wziąć sie za kręcenie materiałów żeby było z czego pozbierać później ciekawy film na miare crusty demons of dirt. Polskiej metal mulishy nie ma i nie będzie z różnych przyczyn a trening kadry to dobry materiał. Przynajmniej tam ludzie potrafią jeździć i można ich bliżej poznać poprzez wywiady.
Chyba coś Ci sie pomyliło bo film MX Chaos ani troche nie przypomina On the Pipe (a nie Pimp :lol: ) i przypominać raczej nie miał.
Weźcie sie ludzie za backflipy i 360tki, przyślijcie materiały i wtedy bedzie film na miare On the Pipe.

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » pt, 19 sty 2007, 07:17

Nie wiem skąd ta krytyka Travisa 199, jak na razie jedyny konkret który mu się nie podobał-to to ze nudny, bo pokazany trening kadry Polski, więcej konkretnych uwag nie widzę.
Coś mi się zdaje że gdyby Miczel&Kudi zamiast marnować czas na filmowanie nudnych amatorów z kadry Polski w MX, poprosili by o zgodę na filmowanie Oskara-wtedy napisałby że produkcja jest ciekawa, udana i profi.
Jak dla mnie film ok. Jedyna uwaga, taka ogólna-nie wiem czemu w 90%filmów, łącznie z tym, ma zapodany tylko jakiś podkład muzyczny...Ja wolę naturalny dźwięk, albo w podkładzie z muzą, ale zawsze tak by było słychać że jest jechane, a nie tylko muzyka. Muzyka rzecz gustu-jednym się podoba, innym nie-a ryk silników podoba się większości.
Fajne ujęcia, podobają mi się szczególnie te montaże z toru na Westerplatte (chyba?) gdzie kamera jest skierowana do tyłu, i zamocowana na motocyklu, ciekawie to wygląda. Może byłoby ciekawiej jakby film poszatkować na 3-4 minutowe sekwencje, taki film składający sie z najlepiej zmontowanych "clipów". Faktem jest że np. mój synek na kilkunastominutowych sekwencjach trochę już ziewał...
No ale jak na pierwszy, plski profi film-moim zdaniem o.k
Ostatnio zmieniony pt, 19 sty 2007, 09:48 przez gajowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

KTM450SX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 75
Rejestracja: sob, 2 wrz 2006, 21:55
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: KTM450SX » pt, 19 sty 2007, 10:45

Film jest naprawde dobry pod każdym względem !!! travis199 pokaż swoją produkcje to zobaczymy jak powinien według ciebie wyglądać taki film bo jak narazie to nic konkretnego nie wniosłeś na to forum oprócz głupich uwag...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”