Regeneracja tylnego zawieszenia rm 125. Da się? :)

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
artek21
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 59
Rejestracja: ndz, 23 paź 2011, 00:36
Motocykl: Honda CRF 450
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Regeneracja tylnego zawieszenia rm 125. Da się? :)

Post autor: artek21 » wt, 10 lip 2012, 11:46

Witam.

Kolega kupił rm'ke 125 i mam pytanie bo jego tylni amortyzator leje jak cholera... przód wiemy ze mozna regenerowac... ale tył? Zapewne sa tam serie uszczelniaczy itd Co jeżeli juz rozbiore amortyzator, wyleje olej ktory jest tam pod jakimś ciśnieniem... Sa jakies zestawy naprawcze tego? Napiszcie kto co wie:)

pozdrawiam!!! ;)

damiii
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 128
Rejestracja: pt, 5 wrz 2008, 21:58
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Regeneracja tylnego zawieszenia rm 125. Da się? :)

Post autor: damiii » wt, 10 lip 2012, 19:38

Użyj opcji szukaj, było juz sporo topiców na ten temat.
Zapewne nie masz odpowiednich narzędzi i wiedzy, wiec najlepiej wyślij amortyzator do ludzi którzy się na tym znają, podstawowa regeneracja w granicach 300-400zł. Ja polecam braci Kędzierskich, w Rm-ce miałem lejący amor wysłałem na jedna regeneracje z allegro, po miesiącu znowu lał, po kolejnej u wyżej wspomnianych braci wszystko jest ok juz 2 lata.

miniminix123
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 237
Rejestracja: pn, 21 lut 2011, 19:08
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Regeneracja tylnego zawieszenia rm 125. Da się? :)

Post autor: miniminix123 » wt, 10 lip 2012, 21:12

artek21 pisze:Witam.

Kolega kupił rm'ke 125 i mam pytanie bo jego tylni amortyzator leje jak cholera... przód wiemy ze mozna regenerowac... ale tył? Zapewne sa tam serie uszczelniaczy itd Co jeżeli juz rozbiore amortyzator, wyleje olej ktory jest tam pod jakimś ciśnieniem... Sa jakies zestawy naprawcze tego? Napiszcie kto co wie:)

pozdrawiam!!! ;)
Da się jak masz trochę pojęcia. tu masz ten zestaw naprawczy http://moto.allegro.pl/uszczelniacze-am ... 78247.html tylko nie wiem który ty masz rok, pokazałem przykładowy rm 125.
jak byś się za to zabierał sam to sprawdź czy nie masz przypadkiem porysowanego tłoczyska :)

Jak byś miał jakieś pytania to pisz na pw POZDRO.
Sprowadzam czesci z usa moge pomóc

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”