czesci cr 125 i Yz

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
rzeźnik
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 5
Rejestracja: wt, 31 maja 2011, 08:46
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

czesci cr 125 i Yz

Post autor: rzeźnik » śr, 1 cze 2011, 11:46

Witam wszystkich... jestem nowy na tym forum... nie wiem czy dobrze trafiłem w dział :) mam pytanko ponieważ nabyłem dosć stare motorki Cr(83r) i Yz(85r) za marne grosze po 200zł sztuke.... i pytanko ponieważ mam silniki w rozsypce ze tak powiem...potrzebuje do nich części silnikowych w hondzie brak czegos w skrzyni prawdopodobnie wodzików a w Yz korbe wywaliło karterami są pospawane itp...musze gdzieś zdobyć wał do niej...moze ktos z was posiada namiary na kogos z używanymi częsciami :?: :?: czy ratuje mnie tylko ASO :?: :?: proszę o wyrozumiałosć :D

Bednar91mx
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 24
Rejestracja: sob, 30 kwie 2011, 09:50
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: czesci cr 125 i Yz

Post autor: Bednar91mx » sob, 4 cze 2011, 08:15

co do Yamahy to wszystkie części kupuje tutaj. http://www.yamaha-czesci.motolagow.pl/index.htm
Może coś będą mieli. A który rok tych potworów?:)
Za częściami do cr można zobaczyć na www.teile-katalog.de Niemiecki sklep ale też mają wszystkie części.
Ceny tych sklepów nie sa za niskie bo to nowe, oryginalne części.

Autor tematu
rzeźnik
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 5
Rejestracja: wt, 31 maja 2011, 08:46
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: czesci cr 125 i Yz

Post autor: rzeźnik » sob, 4 cze 2011, 18:17

"Cr(83r) i Yz(85r)" troszke stare ale jestem w trakcie reanimacji :D Cr-ka została pomalowana tylko ten silnik mnie trzyma :|
pare braków mam(mechanizm rozruchu,mechanizm zmiany biegów,dekielek od pompy wody no i spreżynki od sprzęgła wraz z tym bolcem co wypycha sprzęgło... :| moze ktoś z was posiada coś do Cr-ki??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”