Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
StaszkoMX
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 27
Rejestracja: wt, 18 sty 2011, 15:29
Motocykl: CR 250r 2001
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Żagań woj. Lubuskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: StaszkoMX » pt, 21 sty 2011, 01:31

patrząc na aukcje allegro chłopaków z Mx_life mają dostęp do pełnego serwisu full crossów. Wydaje mi się, ze sprowadzają motor, sprawdzają napęd silnik itd. co jeszcze pociągnie zostawiają co wypada wymienić wymieniają i do żyda. Sądząc po ilości sprzedanych przez nich motorów znają się na rzeczy, a wnioskując po wypowiedziach KLIENTÓW, nie gości lecz klientów (osób które kupiły motor i po roku mogą sie o nim wypowiedzieć) raczej sobie chwalą, widać zdarzają się niedociągnięcia typu rocznik +/- 1/2 latka ale to wybaczalne, jak wiadomo to nie samochód dowodu rej. niema każdego może coś zmylić.

Podsumowując sprzedawcy o którym mowa raczej zależy na zadowolonym kliencie i dobrej opini niż zarobionych 300zł więcej i pozbyciu się klientów. Jest to jeden z największych dilerów używanych MX w polsce, wygląda na to ze sie wiedzie i raczej nie opłaca im się dać mega plamy sprzedając motor zażyłowany zrobiony tylko zeby ładnie wyglądał i odpalił przy kliencie. Mnie to przekonuje i planuje wybrac sie do gubina w połowie kwietnia;) pozdrawiam

mlody992
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 46
Rejestracja: pn, 3 kwie 2006, 14:09
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: MAZOWIECKIE
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: mlody992 » pt, 21 sty 2011, 14:08

do kolegi "staszkoMX"..... a moim zdaniem zawyżenie rocznika o 1,2 latka to jest oszustwo.
Szczególnie dla ludzi którzy siedzą w motocrosie odróżnienie danego rocznika od drugiego to nie jest problem, a jeżeli sprzedają dużo motocykli to jest ich OBOWIĄZKIEM wiedzieć co sprzedają.

grayfox
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 878
Rejestracja: pn, 9 cze 2008, 18:05
Motocykl: KXF 250 2006
Styl jazdy: Cross Country
Lokalizacja: Żywiec / Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: grayfox » pt, 21 sty 2011, 17:57

Staszko, 0 postów i zachwalanie konkretnego sprzedawcy. Hmm nie dziwne troszkę?

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: sebek1516 » sob, 22 sty 2011, 00:52

Każdy myślący zastanowi się zanim weźmie jego opinię pod uwagę ;)
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

omen
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 286
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 22:02
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: gorskie okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: omen » sob, 22 sty 2011, 01:31

StaszkoMX pisze:patrząc na aukcje allegro chłopaków z Mx_life mają dostęp do pełnego serwisu full crossów. Wydaje mi się, ze sprowadzają motor, sprawdzają napęd silnik itd. co jeszcze pociągnie zostawiają co wypada wymienić wymieniają i do żyda. Sądząc po ilości sprzedanych przez nich motorów znają się na rzeczy, a wnioskując po wypowiedziach KLIENTÓW, nie gości lecz klientów (osób które kupiły motor i po roku mogą sie o nim wypowiedzieć) raczej sobie chwalą, widać zdarzają się niedociągnięcia typu rocznik +/- 1/2 latka ale to wybaczalne, jak wiadomo to nie samochód dowodu rej. niema każdego może coś zmylić.

Podsumowując sprzedawcy o którym mowa raczej zależy na zadowolonym kliencie i dobrej opini niż zarobionych 300zł więcej i pozbyciu się klientów. Jest to jeden z największych dilerów używanych MX w polsce, wygląda na to ze sie wiedzie i raczej nie opłaca im się dać mega plamy sprzedając motor zażyłowany zrobiony tylko zeby ładnie wyglądał i odpalił przy kliencie. Mnie to przekonuje i planuje wybrac sie do gubina w połowie kwietnia;) pozdrawiam
a gdzie ty staszko latasz ? masz moto z gubina ?
kto kupil z forum tam moto niech sie najlepiej wypowie



chcecie pewniaki to kupujcie np tu sa tez wyprzedaze w hondzie i yamaha i jakbym sie decydowal to tak bym szukal moto nowego dla siebie to tylko przyklad poczywiscie pzdr

http://www.kawasaki.pl/offer.asp?Id=340D120C44A

zostaja najczesciej crossy bo bez rejestracji :-D

StaszkoMX
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 27
Rejestracja: wt, 18 sty 2011, 15:29
Motocykl: CR 250r 2001
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Żagań woj. Lubuskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: StaszkoMX » sob, 22 sty 2011, 14:53

jak wyżej napisałem.. czytając ten temat wywnioskowałem ze nie ma lipy. Osoby które kupiły motor od użytkownika z Gubina po roku są zadowolone.. jedynie tam 1 Rm padła skrzynia z tego co piszecie. Wyrażam tylko swoje zdanie ze dla mnie jest to przekonująca osoba i gdybym miał zakupić motor napewno nie zaszkodziło by mi tam zaglądnąć, na miejscu by sie naprawde okazało co bym zobaczył ;) ale każdy zrobi jak uważa, nie chcem spamować bo temat nie dotyczy tego "jakie wraznie na kim robi sprzedawca" tylko co sprzedaje... Dajmy się wypowiedzieć osobom które były, widziały, kupiły lub nie ;) pozdrawiam. A co do 1 posta to kiedys musi być ten pierwszy raz;P

mar8011
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 20
Rejestracja: czw, 5 sie 2010, 22:51
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: mar8011 » ndz, 23 sty 2011, 20:09

Siema!Ja motoru tam nie kupiłem,ale zastanawiam się nad tym.Ogulnie to jestem tam 2 razy w miesiącu(czasami częściej),części biorę od nich,czasami małe naprawy tam robię.Ceny mają dobre zawsze jakiś rabacik jest.Spoko ekipa,zawsze doradzą co trzeba.Polecam!Raz się pytałem o stan techniczny maszyn i odp była szczera,motorki latają,palą ale generalki nie robią,więc buły na pewno nie wciskają.Pozdro!

carmax
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 96
Rejestracja: śr, 21 kwie 2010, 22:58
Motocykl: YZF250 CRF450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: podlaskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: carmax » czw, 3 lut 2011, 21:39

kupilismy dla kumpla u nich 2 lata temu crf-ke -jechalismy spoooro km wiec sie pytalismy -czy jedziemy po motocykl czy po kase za paliwo ? gosc nas zapewnil ,ze na 100% wrocimy z motorem -mieli kilka szt.do wyboru - i rzeczywiscie to co bylo "szykowane" nie nadawalo sie wg mnie do jazdy ,ale byla tez 1 sztuka chyba swiezo sciagnieta - brak powietrza w kolach,1 laga ciekla ,ale kompresja i silnik cacko -przelatane do tej pory okolo 100 mth i do wymiany poszly wszystkie lozyska ,zawory i walek rozrzadu (lozysko niewymienne) slowem nie wiadomo ile wczesniej mial nalatane ,ale sprzedali nam motor w dobrym stanie (dostalismy extra nowy naped ,blotnik ,filtr ..cos tam jeszcze ;) dlatego jesli ktos sie do nich wybiera ,to z osoba znajaca sie na rzeczy-wowczas kazdy bedzie zadowolony.Z drugiej strony skad jakikolwiek handlarz moze wiedziec co jest w skrzyni czy silniku ? to ma ladnie wygladac i tyle . Uwaga wazne aby samemu sprawdzac nr VIN - w naszym moto byl hmmm ....tuningowany ;)
szukasz nowych ,w dobrej cenie części samochodowych ? pisz na PW -profesjonalna pomoc ,maksymalne zniżki forumowiczom.

struna
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 85
Rejestracja: sob, 8 mar 2008, 13:39
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: struna » czw, 10 lut 2011, 18:09

mlody992 pisze:do kolegi "staszkoMX"..... a moim zdaniem zawyżenie rocznika o 1,2 latka to jest oszustwo.
Szczególnie dla ludzi którzy siedzą w motocrosie odróżnienie danego rocznika od drugiego to nie jest problem, a jeżeli sprzedają dużo motocykli to jest ich OBOWIĄZKIEM wiedzieć co sprzedają.

Zgadzam się że rozpoznanie rocznika to nie jest żaden problem, i zgadzam się że jest to nasz OBOWIĄZEK, i gwarantuje że nie znajdziecie u nas zawyżonego rocznika!!! A jak nie byłeś nie widziałeś to zapraszam do Gubina, zanim nas bez podstawie oczernisz!

danzel
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 222
Rejestracja: czw, 20 lis 2008, 22:42
Motocykl: minimum jeden
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: danzel » czw, 10 lut 2011, 21:01

http://moto.allegro.pl/yamaha-yz-125-20 ... 53250.html mam nadzieje ze ta yamaha to wyjatek
LIDZBARK WARMIŃSKI -
STOLICA MOTOCROSS'u!

KXF Mx :)
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 69
Rejestracja: sob, 25 paź 2008, 19:19
Motocykl: Kawasaki kxf 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Nowa Ruda
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: KXF Mx :) » pt, 11 lut 2011, 11:44

Witam w 2010r w Marcu jakoś kupiłem kawasaki kx250f z 2008r rok się zgadzał ale opis nie do końca napęd w stanie bdb ale tylko w opisie bo to było do wymiany no to wołam Gościa i mówie no napęd to do wymiany a on że jeszcze polatam hehe no ale spuścił mi na napęd i jakieś tam pierdoły....a pozatym co tu dużo mówić moto trzeba było remontować w sezonie i tyle :lol:

woytas
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 182
Rejestracja: śr, 12 gru 2007, 19:55
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: woytas » wt, 15 lut 2011, 21:47

żal mi sie robi ludzi ktorzy piszą ze moto bylo trzeba remontowac! wybralers taki sport kolego i musisz sie z tym liczyc!podam ci przyklad moj kolega wziol nowa yamahe z salonu i po 15 mth urwal sie zawór! i co to w uzywanym sporowadzonym niemoze sie nic stac?taki sport niedosc ze niebezpieczny to i drogi a jak ci ciezko to idz do apteki robic!tam jest lekko!
MX Góra Kalwaria/zapraszamy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”