sklep enduro Wrocław ?

Autor tematu
bastian
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: czw, 27 sty 2011, 23:12
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

sklep enduro Wrocław ?

Post autor: bastian » czw, 27 sty 2011, 23:52

Siemanko!
Potrzebuję namiar na jakiś sensowny sklep z ciuchami na błoto, muszę się w sumie ubrać cały, zaczynam temat i mało kumam się w tej sprawie i chcę najpierw poprzymierzać i podotykać (już kiedyś kupowałem na chybił-trafił buty na narty przez Allegro, do dziś leżą w piwnicy nieużywane :) )
Najbliżej mam Wrocław ale kiedyś byłem w KTM w Długołęce, ale tam jakaś taka olewka i same drogie extrasy, chyba jakbym nowy motór kupił to wtedy by się zainteresowali.....Znajomy z Jawora polecał sklep Enduromania we Wrocławiu ,że ponoć duży wybór i można pomacać na miejscu - był tam ktoś, jest sens tam jechać???

Sebek

reggaefan
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 30
Rejestracja: pt, 22 lut 2008, 18:38
Motocykl: KTM EXC 450
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bielawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: sklep enduro Wrocław ?

Post autor: reggaefan » pt, 28 sty 2011, 10:12

Polecam ten sklep jak również w Dzierżoniowie Motosudety. pozdro na otwartym gazie
Serdecznie pozdrawiam reggaefan

Yzf 250
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 226
Rejestracja: śr, 16 gru 2009, 20:04
Motocykl: YAMAHA YZF 250 08'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: sklep enduro Wrocław ?

Post autor: Yzf 250 » pt, 28 sty 2011, 15:00

Siemka tak jedź do ENDUROMANI ja tam kupowałem buty (duuuży rabat i profesjonalne podejście do klienta) jeśli nie będą mieć na miejscu to coś ci zamówią ale wątpię w to abyś tam niczego nie znalazł. Dużo tam jest ciuchów jedź zobacz. Pozdro

Autor tematu
bastian
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: czw, 27 sty 2011, 23:12
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: sklep enduro Wrocław ?

Post autor: bastian » sob, 29 sty 2011, 00:16

No to bomba, dzięki za info, w przyszłym tygodniu będę we Wrocławiu to walę tam jak w dym - wczoraj mój Pomarańczowy kolano mi obił i jestem jeszcze bardziej chętny do zakupu jakichś ochraniaczy, bo boli i spuchło ;) Znalazłem właśnie nawet w necie stronę tego sklepu - enduromania.pl - macie rację, na zdjęciach ze sklepu faktycznie widać że jest w czym wybierać.
A tak na marginesie przejeżdżałem dzisiaj przez Bielany Wrocławskie i na sekundę zajrzałem przypadkiem do jakiegoś sklepu Motorbagaż, ale to jakaś lipa, dwie puste gabloty, porozrzucane kartony, jeden brudny skuter na środku, i wszystko na zamówienie! No jak w Kambodży czy innej Albanii.....

kruszon
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 586
Rejestracja: ndz, 3 gru 2006, 18:35
Motocykl: EXC-R 530
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław!
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: sklep enduro Wrocław ?

Post autor: kruszon » sob, 29 sty 2011, 16:57

wal na www.motozona.pl ul. Michalczyka 5 koło OBI. Bardzo duży wybór... co może potwierdzić ponad 1200 aukcji na allegro... TANIO!
<<WROCŁAWSKI KLUB MOTOCROSSOWY>> DOŁĄCZ DO NAS!
www.motocross.wroclaw.pl
https://www.facebook.com/motocross.wroclaw

WFM-SHL-WSK
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 130
Rejestracja: sob, 26 gru 2009, 02:36
Motocykl: CR 250R
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław !!!
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: sklep enduro Wrocław ?

Post autor: WFM-SHL-WSK » ndz, 30 sty 2011, 01:07

kruszon pisze:wal na www.motozona.pl ul. Michalczyka 5 koło OBI. Bardzo duży wybór... co może potwierdzić ponad 1200 aukcji na allegro... TANIO!

Tam kupowałem Tłok do cr Fajny sklep i miła obsługa i tez jest w czym wybierać :)


Pozdrawiam...
Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika ... !

---------------->

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: sklep enduro Wrocław ?

Post autor: WLD_Wlodi » pn, 31 sty 2011, 00:43

Polecam Enduromanie, uratowali mi dupsko dzień przed zawodami, nawet obsługa sklepu została 2 godziny dłużej, żebym mógł dojechać i wziąść to potrzebuje :wink:

Autor tematu
bastian
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: czw, 27 sty 2011, 23:12
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: sklep enduro Wrocław ?

Post autor: bastian » pn, 31 sty 2011, 20:33

No i jestem już obkupiony! Miałem zajrzeć do Motozone ale po drodze we Wrocławiu najpierw była Enduromania...... i powiem Wam że gość który mnie obsługiwał (chyba właściciel) naprawę zna się na tym co sprzedaje, żadnej ściemy. No i był wybór, to podstawa tematu (do głowy by nie przyszło że w sklepie może być 10 rodzajów nakolanników! :? :? ). Przymierzyłem kilka rzeczy i tak się podjarałem że już nie chciałem nigdzie indziej jechać :rolleyes: Miałem kupić raczej zestaw z niższej półki ale jak fizycznie pomacałem i tańsze i droższe i takie i śmakie, do tego posłuchałem dlaczego warto kupić coś niewiele droższego, ale w lepszej jakości, to w rezultacie jestem lżejszy o 1800zł, ałła..... Ale wyglądam pięknie, czuję się wyśmienicie i martwię się tylko żebym nie wpadł w lesie w oko jakiemuś jeleniowi bo jak nic będzie chciał mnie wyru..... :wink: ! !
Śmiało więc polecam Enduromanię!

P.S. Sorki że tekst przydługi ale jestem świeżo podniecony nowymi zakupami :mrgreen:

spinaczev
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 39
Rejestracja: ndz, 30 lis 2008, 22:54
Motocykl: GG Honda
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: sklep enduro Wrocław ?

Post autor: spinaczev » pn, 31 sty 2011, 21:42

Motozona na Michalczyka http://www.motozona.pl, dużo części od ręki i możliwość dostawy na następny dzień. Ceny też można negocjować, ale to już przy większych zakupach.
Co do serwisu, to niestety nie mogę się wypowiedzieć.

tomi0218
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: czw, 27 sty 2011, 10:10
Motocykl: suzuki rm250z
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: sklep enduro Wrocław ?

Post autor: tomi0218 » czw, 3 lut 2011, 18:57

"Enduromania" sklep nie za duży ale posiada naprawde wiele;) ceny przyzwoite,zawsze jakiś rabacik, naprawde godny polecenia.

Luki18
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 20
Rejestracja: ndz, 10 paź 2010, 11:24
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: sklep enduro Wrocław ?

Post autor: Luki18 » pt, 4 lut 2011, 18:27

Polecam w 100% Enduromanie na ul. Solskiego :) 8) ubrali nawet takiego chudzinę jak ja :D

piasektt
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 768
Rejestracja: wt, 27 gru 2005, 11:48
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z toru (Wrocław)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: sklep enduro Wrocław ?

Post autor: piasektt » wt, 8 lut 2011, 08:51

Siema

Jeżeli chodzi o Enduromanie to jest to najlepszy sklep z ciuchami do off-road'u we Wrocławiu. Bo większość jest na miejscu, wszystko można dotknąć, pomacać, pomisiać, powąchać. A jak się zadzwoni wcześniej i zamówi to i jakieś szpargały do moto można kupić typu plastiki, śrubki, kierownice, klameczki, handbary, opony :mrgreen: Chodź część z eksploatacyjnych rzeczy jest już na miejscu.

Jedyna wada to za dużo do wyboru człowiekowi się robią oczy jak 5zł i nie wie w co ręce włożyć. :)

A no i stronka łada: http://enduromania.pl/

Pzdr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”