Wielka prośba , ogledziny motocykla

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
boczek59
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 11
Rejestracja: pt, 1 sty 2010, 18:06
Motocykl: narazie brak
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wielka prośba , ogledziny motocykla

Post autor: boczek59 » pt, 30 lip 2010, 23:46

i jak pomoze ktos procz rams - a
byl rm 250, w planach enduro

Przewóz osób na lotniska, rozwozenie z wesel, kawalerskie, imprezki, koncerty, przewozy na dyskoteki do pobliskich czech itp samochód siedmio osobowy z kierowca

Rams
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 524
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 22:30
Motocykl: mechaniczna pomarancza
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Sta
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wielka prośba , ogledziny motocykla

Post autor: Rams » sob, 31 lip 2010, 13:54

Boczek59 Jedyne co Ci mogę powiedzieć o tych dwóch klx'ach to są wersje E czyli motor jest bardziej przystosowany na warunki uliczne posiada kierunki, klakson itd. Też jest troszkę słabszy od wersji R, chyba o 4-5km. posiada też większą wagę ale jak wywalisz kierunki itd to zbijesz wagę. Tyle co mogę Ci powiedzieć zdjęć.

pytlar
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: śr, 29 sie 2007, 23:38
Motocykl: Motobi Wilga 65/50 ;)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Prabuty
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Wielka prośba , ogledziny motocykla

Post autor: pytlar » sob, 31 lip 2010, 15:05

milek pisze:pytlar
możesz wyjaśnić w co tak bez przerwy się ładuje? Bo chyba nikt nie wymienia tłoka co 5mth a regulacji zaworów nie robi po każdej jeździe. Więc pytam co tam takiego się wymienia że to takie drogie w utrzymaniu.
u nas miał CRF 250 z 2005r to praktycznie co drugi wyjazd na tor - zawory do regulacji, znikały w oczach. Tłoki, korby, rozrząd, tutaj sobie nie przeciągniesz pare godzinek bo silnik wyżyłowany, wszystko spasowane na styk, kompresja nie mała i jak coś pierdyknie to dziękuję bardzo...
:)

Awatar użytkownika
renner250
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 406
Rejestracja: pt, 20 lut 2009, 17:43
Motocykl: niebieski 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: > okolice Kielc <
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wielka prośba , ogledziny motocykla

Post autor: renner250 » sob, 31 lip 2010, 16:16

crf 250 '04-'05 ma wade glowicy. Kibel. Jak zawory stare zuzyte juz to tez tak moze byc ale crf ma wade.
I think I can fly! MX it's my life <3

boczek59
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 11
Rejestracja: pt, 1 sty 2010, 18:06
Motocykl: narazie brak
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wielka prośba , ogledziny motocykla

Post autor: boczek59 » ndz, 1 sie 2010, 14:29

Rams pisze:Boczek59 Jedyne co Ci mogę powiedzieć o tych dwóch klx'ach to są wersje E czyli motor jest bardziej przystosowany na warunki uliczne posiada kierunki, klakson itd. Też jest troszkę słabszy od wersji R, chyba o 4-5km. posiada też większą wagę ale jak wywalisz kierunki itd to zbijesz wagę. Tyle co mogę Ci powiedzieć zdjęć.
No rozumiem myslalem ze sie ktos odezwie kto moze ogladal ten motor albo zna czy widzial gdzie go,
ja szukam motoru wlasnie taki zeby w teren pojechac a zeby byl zarejestrowany no i myslalem wlasnie nad tymi oraz nad aprilia pegaso 650 ie - czyli na wtrysku rok 2002
no a ze daleko mam do ogledzin tych motorkow z linkow powyzej to myslalem ze ktos pomoze bo na aprili tej co mam na oku juz jechalem i teraz sie wlasnie zastanawiam nad tym co wybrac
byl rm 250, w planach enduro

Przewóz osób na lotniska, rozwozenie z wesel, kawalerskie, imprezki, koncerty, przewozy na dyskoteki do pobliskich czech itp samochód siedmio osobowy z kierowca

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”