Wazne - felga  [ROZWIĄZANY]

Masz problem z doborem opony? Nie wieszj jak wycentrować felgę?
Autor tematu
sloniu12
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Wazne - felga

Post autor: sloniu12 » sob, 26 mar 2005, 21:01

siemacie ludziska a wiec potrzebuje informacji jak sie rozprawic z 5 zlamanymi szprychami i zcentrowana felga lub gdzie w sochaczewie ktos sie podejmie w miare tanio tej czynnosci!!?!? prosze o szybkosc poniewaz wybieram sie na cross country i motorek by sie przydal:D

Brodi
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 148
Rejestracja: pn, 14 lut 2005, 23:34
Motocykl: CRF250, Monster
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wawa/Socho/Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Brodi » ndz, 27 mar 2005, 14:53

Felge wycentruje ci gość, który ma sklep rowerowy kolo "Globiego" (byly Champion), nie pamietam adresu ale jak byś jechał od strony Chodakowa al. 600lecia to mijasz Globika i po lewej stronie za 50m bedziesz mial sklep rowerowy i to tam. Gość mi centrował felge i jest na prawdę solidnie i w porządku zrobiona.
Niestety nie wiem czy on bedzie mał szprychy (raczej wątpię) ale to zawsze mozesz z Larssona zamówić albo gdzieś do Wawy podjechać.

Do zobaczenia w Kurdwanowie

...a swoją drogą to ten gość od centrowania to chyba bedzie musiał zaiwestować w sprzęt do motorków bo klientów przybywa...

:twisted:
"Only the dead have seen the end of the war" - Plato

"Face your fears. Live your dreams"

Autor tematu
slonik12
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: slonik12 » ndz, 27 mar 2005, 18:42

szprychy ma na 100% bo kupowalem do roweru ostatnio... tylko ostatnio 2 razy tam bylem i pusto... moze tylko w zime zamkniete bylo ...albo zamkneli:] brodi w jakiej klasie startujesz?:] od nas z forum ekipa calkiem pokazna sie zbiera http://www.forum.motocyklistow.pl/viewt ... 0edb449c39
Narx

Brodi
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 148
Rejestracja: pn, 14 lut 2005, 23:34
Motocykl: CRF250, Monster
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wawa/Socho/Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Brodi » pn, 28 mar 2005, 00:19

musisz próbować bo rzeczywiście nieregularnie gość tam ma otwarte. Jutro wieczorem ci prześle tel. do niego bo go bede miał.

Z tego co wiem to w Kurdwanowie nie podziału na klasy (poza juniorami) czyli na pewno sie spotkamy.

... tak w ogóle to musze zacząć ćwiczyć bo chłopaki już maszyny poodpalali, a ja za przyczyn obiektywnych jeszcze w tym sezonie nie jeździłem :cry:
"Only the dead have seen the end of the war" - Plato

"Face your fears. Live your dreams"

Autor tematu
sloniu
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

  [ROZWIĄZANY]

Post autor: sloniu » wt, 29 mar 2005, 11:14

zebym ja jezdzil:] ta glupia felga
w kurdwanowie z tego co sie orientuje jest klasa do 65ccm do 85ccm
i open gdzie jest podzial na licencjonowanych i nie wiec ja ide do 65ccm:]
a honde musze tachac na przyczepce bo nie mam ubezpieczenia i trza bedzie pozdejmowac all badziewia z niej jak kierunki itp... dzisiaj zdejmuje fele i jade do niego zobaczyc czy otwarte a jak nie to pojade do boryszewa i polookam za innymi sklepami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Koła/felgi/opony”