Motocykle sprowadzane

kams
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 377
Rejestracja: śr, 15 mar 2006, 13:44
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: warszawa -wawer zb&art
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kams » śr, 28 cze 2006, 17:43

-od polaków to nie bardzo nie dawno słyszałem "atrakcyjną oferte" cr125 99 -00 za 8500zł
-na temat stanów słyszałem o takich akcjach mieliśmy tak moto sciągac ale znajomy z usa gdzieś sie przeprowadził -nie wim
ja coś po TANIOŚCi szukam heheh o nówce to hmm ... pomarzyć moge ale tak do ok 7000zł
tylko żę jeszcze nie w tej chwili musze sprzedać kx i dołożyć(a kx jak to kx na stole w częściach) heheh i dla tego chce honde - jak mówi "staropolskie" przysłowie TTO JEST HONDA A TAM SIĘ NIE ZAGLĄDA heheh :P

Joho
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 103
Rejestracja: wt, 28 mar 2006, 20:16
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

kto mi ściągnie exc !!

Post autor: Joho » śr, 19 lip 2006, 10:24

Ja 4 miechy szukam exc 400 z homologacją i kicha ,polskie moto są tak skatane z wyglądu a jak jakaś bryka wygląda spoko to ci cenę kosmos dowali, więc kto mi ściągnie exc'ka !~!! :evil: ?~??
Było -=KX-250-93r.-Ktm-EXC-450-03r.-KXF250-08r.=-
Jest CRF-250-09r.

#66
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 277
Rejestracja: ndz, 8 sty 2006, 10:43
Motocykl: Yamaha '08
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: kto mi ściągnie exc !!

Post autor: #66 » śr, 19 lip 2006, 12:26

Joho pisze:Ja 4 miechy szukam exc 400 z homologacją i kicha ,polskie moto są tak skatane z wyglądu a jak jakaś bryka wygląda spoko to ci cenę kosmos dowali, więc kto mi ściągnie exc'ka !~!! :evil: ?~??
Tylko wyglądem sie nie mozna kierowac. Wazne zeby motor mial silnik i podzespoły sprawne. Widziałem kilka takich przypadków ze motor wyglądał jak nowy a w silniku "siano". Kupisz komplet plastików albo jakas okleine + poszycie i bedzie jak nowy.

Joho
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 103
Rejestracja: wt, 28 mar 2006, 20:16
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

silnik itd.

Post autor: Joho » śr, 19 lip 2006, 12:53

no ok, ale czy można sprawdzić na 90% stan techniczny moto nie otwierając go?? Koleś mi pisze że moto nie jest skatany (na taki wygląda) tylko po prostu jest używany. Ale myślę że jeżeli moto jest nie tyle porysowany bo to szczegół ale brudny, widać że nie czyszczony po paru ładnych wyskokach w trasę, to sorki ale wydaje mi się że koleś nie dba o niego. :? Ale mogę sie mylić, może gość faktycznie pilnuje spraw technicznych. Można sprawdzić choćby filtr, jeśli jest ostro brudny to nikasyl też może być do robienia i dopuki sie go nie otworzy to nie wiadomo, tak?? :?: :?
Było -=KX-250-93r.-Ktm-EXC-450-03r.-KXF250-08r.=-
Jest CRF-250-09r.

Autor tematu
Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » śr, 19 lip 2006, 14:47

No niestety to są minusy używanych motocykli. Wszystkiego nie sprawdzisz, zawsze coś sie znajdzie. Ja jak kupowałem to posprawdzałem co mogłem, pojeździłem, wydawał sie ok i kupiłem. Stan wizualny dobry, stan silnika też (nowy cylinder, niklasil i sekcja A), nowy filtr, opony. Tyle ce udało mi sie sprawdzić. Aha u mnie ciekło zawieszenie z porzodu wiec zbiłem z ceny. Na motox.pl jest artykół co sprawdzić przed kupnem - dział garaż, odsyłam do lektury bo warto. Pozdro
but only the devil responded cause god wasn't there...

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: kto mi ściągnie exc !!

Post autor: MXrool » czw, 20 lip 2006, 15:48

Joho pisze:Ja 4 miechy szukam exc 400 z homologacją i kicha ,polskie moto są tak skatane z wyglądu a jak jakaś bryka wygląda spoko to ci cenę kosmos dowali, więc kto mi ściągnie exc'ka !~!! :evil: ?~??
Ja mogę sprzedać za dobrą kwotę EXC400 z 2002 cały czarny z wydechem Arrow. Motor używany naprawdę amatorsko przem mojego tatę, jeżdzony od czasu do czasu po lesie. Ma przejechane mało i był dobrze serwisowany.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

qwer
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 12
Rejestracja: pt, 5 sty 2007, 22:11
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: qwer » śr, 28 mar 2007, 00:41

Sorry ze odswiezam taki stary temat.
Od pewnego czasu poszukuje ktm'a exc 400 tak po 2000 roku, zarejestrowany. Mam kilka ofert z 01/02 za okolo 12000 zl. Czy to jest dobra cena? Moto stoi w niemczech. Jak ta cena ma sie do tych cen ktore oferuja ludzie ktorzy sprowadzaja na zamowienia motory z holandii i niemiec?
Moze podacie jakies kontakty (maile, telefony) do ludzi ktorzy sprowadzaja z holandi i niemiec endurka. Moze ktos z forum sprowadza i orientuje sie w cenach tego modelu?
Jak wyglada taki proceder "zamowienia" moto? Kaze, ty sprowadzales tak moto, moze cos napiszesz? Dlugo musiales czekac? Czy np skladasz zamowienie, zaliczke i za tydzien moto w garazu?

Autor tematu
Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » śr, 28 mar 2007, 01:31

Wysłałem Ci na priv numer tel do faceta który sprowadza motory z Holandii, po prostu jego numer tel przechodzi z ręki do ręki i dlatego z tego co wiem motory które sprowadza są jak najbardziej ok, zależy mu na dobrej opinii. Ogólnie wporzo koleś ale nie doszło do transakcji między nami bo on miał sporo zamówień na 4T a ja trafiłem w tym czasie akurat na niezłą sztuke wiec odwołałem zamówienie.
4T sprowadzi od ręki, wszystko odbywa sie na telefon. Mówisz ile masz kasy, jaka pojemność, model i on Ci powie co mniejwięcej ma do zaoferowania. Jeździ z tego co wiem raz na 2 tyg po kilka motocykli. Zresztą najlepiej zadzwoń i pogadaj z nim bo jest wporzo gość i sam Ci wszystko powie najlepiej.

qwer
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 12
Rejestracja: pt, 5 sty 2007, 22:11
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: qwer » czw, 31 maja 2007, 23:10

Czy ma ktos namiary na gosci ktorzy sprowadzaja motorki z niemiec? Ale endurka, czyli zarejestrowane, bo ten kolesc od Kaze'go sprowadza tylko crossy. Chodzi mi o kogos takiego kto pojechalby obejzec motocykl do niemiec i jesli bylby w dobrym stanie to przywiesc. Ktos kto sie zna na motorach i po nie jezdzi, bo samemu do niemiec to nie za bardzo mi sie widzio jechac i co jak jak wpakuje sie na jakas muke.

sniezek_17
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 62
Rejestracja: czw, 13 kwie 2006, 08:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myślenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: sniezek_17 » ndz, 3 cze 2007, 14:34

yogi pisze:A jakie dokumenty trzeba załatwiać przy rejetrowaniu moto sprowadzonego?
Mam możliwość wziąść enduraka jednego i nie wiem co i jak. Może ktoś opisać wszystko po kolei - co gdzie i ile??
Będe wdzięczny...
czesc ja kupilem exc 125 z niemiec tlumaczenie papierow mnie wyszlo 50zl (tata załatwił bo tak to chyba 100 :P ) jakis podatek chyba 150zl ubezpieczenie 110zl dowod rejstracyjny tablice itd 190zl w sumie to 500zl mnie wyszlo chyba nawet dokladnie 500 zł co jeszcze chcesz wiedziec to pisz :)) pozdro ;))
EXC 125 pomarańczowa rakieta ;]

somebody
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 59
Rejestracja: wt, 11 wrz 2007, 17:58
Motocykl: YZ 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: somebody » śr, 26 wrz 2007, 18:50

sory ale może ktoś wie bo ja jestem zielony.jak bym jechał do np do niemiec po motor to gdzie dokładnie można crossy jakieś znaleźć nie nówki z salonu tylko ok 98r.bo myslimy z kumplem jechac na wiosne po dwie 250 yz

kruszon
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 586
Rejestracja: ndz, 3 gru 2006, 18:35
Motocykl: EXC-R 530
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław!
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kruszon » śr, 26 wrz 2007, 19:11

somebody pisze:sory ale może ktoś wie bo ja jestem zielony.jak bym jechał do np do niemiec po motor to gdzie dokładnie można crossy jakieś znaleźć nie nówki z salonu tylko ok 98r.bo myslimy z kumplem jechac na wiosne po dwie 250 yz
http://www.motoscout.de
http://www.mobile.de
http://www.ebay.de
<<WROCŁAWSKI KLUB MOTOCROSSOWY>> DOŁĄCZ DO NAS!
www.motocross.wroclaw.pl
https://www.facebook.com/motocross.wroclaw

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”