Mocowanie Lampy

Pytania dotyczące plastików i oklein do Twojego motocykla
Autor tematu
Grooh
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: wt, 10 kwie 2007, 15:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Mocowanie Lampy

Post autor: Grooh » wt, 17 kwie 2007, 18:23

Witam.

Dzisiaj przy upadku na motocyklu (ładna gleba była :D) urwały mi sie te "gumki" którymi przymocowana jest lampa i nigdzie nie moge znalesc takich do kupienia.
nie wiecie moze jak zamontować taką lampe w enduro? np jakimis "patentami" lub jak zastapić te mocowania? na allegro widzialem takie metalowe za 75 zł ale to raczej nie spełni dobrze swojej funkcji w enduro.

Z góry dzieki za pomoc, bo narazie lampe mam przywiązaną sznurkiem :/

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » wt, 17 kwie 2007, 19:57

a skad jestes? jak z okolic krk to moge ci sprzedac bo dostalem z moto takie ale nie wiem po co hehe :D to je moge sprzedac ;)
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

Autor tematu
Grooh
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: wt, 10 kwie 2007, 15:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Grooh » wt, 17 kwie 2007, 20:15

niestety podkarpacie:D a dostales to po to, że jak sie przewrócisz to żebyś mógł sobie naprawić lampe..:D a nie mieć na sznurku :/ nie macie żadnych pomysłów?;>

Ethan89
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 82
Rejestracja: sob, 30 gru 2006, 20:47
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Ethan89 » wt, 17 kwie 2007, 20:34

ja kiedys jak mialm enduraka to mialm tymi takimi scigaczami do kabli pospinane ale musza byc jakies dobre zeby sie nieodpinaly i niepekaly i najlepiej dac pare:P kurcze gdzies mialme te gumki z mojej strej owjewki bo niepasowalo to mocowanie do mnie do moto poszukam jak by cos to mogl bym ci wyslac za fre na twoj koszt
KX 125 rolezz

Autor tematu
Grooh
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: wt, 10 kwie 2007, 15:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Grooh » wt, 17 kwie 2007, 20:40

Ethan89 wielkie dzięki, był bym ci widzięczyny jak bys poszukał, bo z lampa na sznurku troche sie do dupy jeździ :[ z góry dzieki i stawiam piwo :D
Ostatnio zmieniony śr, 18 kwie 2007, 14:05 przez Grooh, łącznie zmieniany 1 raz.

GAWRON
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 56
Rejestracja: śr, 7 mar 2007, 08:13
Motocykl: KTM 250 EXC - 05r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Krakow
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: GAWRON » śr, 18 kwie 2007, 13:00

ja jak miałem poprzednia lampe acerbisa ta z dwoma halogenikami to brakował mi własnie tych dwoch gornych gómek (bo były 4 po 2 na kazda lage) to miałem to poprostu przyczepione na "zipach" lub inaczej "trytkach" :) 2 lata tak jezdziłem i jak musiałem zdjać lampe to były 2 sekundy. Tylko ze to byłty takie najdłuzesze zipy bo one jak są długioe to są szersze.

Ethan89
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 82
Rejestracja: sob, 30 gru 2006, 20:47
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Ethan89 » śr, 18 kwie 2007, 16:22

kurcze niemam :( przeszukalem teraz caly garaz wsztkie pulki niema:( a bylo musialm to albo wyrzucic albo sie dgzies musialo zapodziac:P ale to zaloz ta lampe na te trytki a jak by ci zjezdzaly z lag to daj pod to kawalek gumy. mozna tez takim cienkim drucikiem zrobic ladnie. albo jakos z blaszki cos pokombinowac jakies mocowanie. zawsze sie cos da wymyslec
KX 125 rolezz

enduroguy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 541
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 23:14
Motocykl: RM125 #155
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów k/o W-wy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: enduroguy » śr, 18 kwie 2007, 16:30

Dawno dawno temu jak mialem TS50, ktora ma cieniutkie lagi z przodu rowniez mialem ten problem, bo srednica lag nie pozwalala na uzycie fabrycznych gumek. Poradzilem sobie zakladajac to na cybanty (np takie jak na kroccu ssacym czy na wszystkich przewodach od cieczy) podklejone guma i dzialalo bardzo dobrze - lampa sie nie ruszala, wszystko bylo bardzo sztywne. Jedyny minus jest taki ze montaz/demontaz trwa dluzej
Pzdr
Fuck The Whales!!! Save 2 Strokes!!!

mXmoto.pl
- TLD , BudRacing, MSR, Answer...

Autor tematu
Grooh
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: wt, 10 kwie 2007, 15:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Grooh » śr, 18 kwie 2007, 16:58

kurde, a juz mialem nadzieje ze znajdziesz Ethan89 ;/ enduroguy a jak ty to dokładnie zrobiłes? bo na "zipach" nie bedzie :/ ehh.. kombinowalem, jak by zrobić z blaszki jakieś mocowanie, ale nie ma szans :cry: musze jeszcze z takimi opaskami gumowymi spróbować, ale chyba bedą za mało wytrzymale.

KTM EXC 525 Supermoto '02

Ethan89
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 82
Rejestracja: sob, 30 gru 2006, 20:47
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Ethan89 » śr, 18 kwie 2007, 18:05

na cybantach tez to bedize dobre jak bedzish miec zakrutkie to wez dwa ze soba poskrecaj i napeno bedize sie extra 3mac. a moze porob jakies foty tej owieki i calego przodu z przylozona owjewka i bez i sproboje coss wymyslec.
KX 125 rolezz

enduroguy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 541
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 23:14
Motocykl: RM125 #155
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów k/o W-wy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: enduroguy » śr, 18 kwie 2007, 18:48

no wzialem cybanty, przeplotlem przez te dziury po gumowych mocowaniach i skrecilem dosyc mocno. Mowa oczywiscie o takim urzadzeniu: http://www.bakista.pl/data/img/2641Img_1_450.jpg
Fuck The Whales!!! Save 2 Strokes!!!

mXmoto.pl
- TLD , BudRacing, MSR, Answer...

Autor tematu
Grooh
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: wt, 10 kwie 2007, 15:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Grooh » śr, 18 kwie 2007, 19:31

nie da sie coś fotek wrzucić i wlansie próbowalem zamontowac tak jak proponowaliscie i odległosc pomiędzy owiewką a lagami jest za duza
i cybanty tego "nie obejmą" wiec z tym lipa zipów takich duzych narazie nie mam to nie sprawdze jak mozna to zamontować, ale jest nieciekawie :cry: :?

KTM EXC 525 Supermoto '02

ODPOWIEDZ

Wróć do „Plastiki/okleiny”