OPONY KINGS TIRE

Masz problem z doborem opony? Nie wieszj jak wycentrować felgę?
Grooh
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: wt, 10 kwie 2007, 15:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Grooh » śr, 2 maja 2007, 20:30

duzo tego
ale jest jeden gość z miejscowości Gogołów na allegro który ma te opony w sprzedazy tam chyba jest jego kontakt to poszukaj. Jak mi wpadnie gdzieś jego aukcja to dam na forum link. szukaj w częściach i w oponach

KTM EXC 525 Supermoto '02

Pomyk
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 631
Rejestracja: pn, 4 lip 2005, 20:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Rzeszów/Birmingham(UK)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Pomyk » ndz, 6 maja 2007, 18:30

Dziś kończąc trening spojrzałem na gumę i muszę z przykrością stwierdzić że kostki zostały naderwane.Opona taka jak mam być,czyli na twarde.PZdr

jankiel
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 94
Rejestracja: wt, 20 mar 2007, 22:41
Motocykl: aReMZi tufifti K8
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: jankiel » sob, 2 cze 2007, 23:14

Pomyk pisze:Dziś kończąc trening spojrzałem na gumę i muszę z przykrością stwierdzić że kostki zostały naderwane.Opona taka jak mam być,czyli na twarde.PZdr
Pomyk mógłbyś napisać jak wypadają jakościowo/wytrzymałościowo do mitasów ?? Bo jestem właśnie na kupnie jakiejś oponki na tył i sie zastanawiam czy jest sens sie w te oponki pchać .....

Może moglibyście pomóc w doborze modelu tych KINS TIRE ?? http://www.kingstire.com/OffRoad.htm który z tych modeli na tył na teren twardy (do endurzenia - dość sporo kamieni więc nie chciałbym żeby po paru jazdach nie bylo ani jednej kostki :roll: ) ??

A może jeździ ktoś z was na oponach DURO ?? Bo jeśli bym sie zdecydował na MITASy to w moim przypadku najlepsze byłyby chyba C-12/C-10/C-2 ??

Z góry dzięki
Pozdrawiam Jankiel

Pomyk
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 631
Rejestracja: pn, 4 lip 2005, 20:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Rzeszów/Birmingham(UK)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Pomyk » ndz, 3 cze 2007, 20:21

Jeśli chodzi o jakoś,to jak najbardziej ok,mitasy mają dziwną mieszankę gumy,a KT mają taką mieszanką jak inne firmowe opony,kostki są miękkie.Nie wiem może mi poleciały kostki dlatego że u nas na torze jest tak twardo,niczym asfalt,a opona dobrze dobrałem do terenu/nawierzchni.

Jeśli chodzi Ci o mitasy,to C12 odpada,na taki teren na jaki pisałeś(czyli szutry,kamienie itp).C 12 to opona przeznaczona typowo na błotnisty,teren.Model C10 to opona można powiedzieć że uniwersalna.

Z oponami Mitas miałem wiele do czynienia,gdyż ja je kupowałem sztuka za 100zł(niedaleko mam hurtownie).Jeździłem na C,06,10,12,16 a przód c 17,11,13.

Nie wiem jak u Ciebie jest z cena Mitasa,ale jak porównywalna do KT,to bierz KT.

Pozdrawiam Kuba

Awatar użytkownika
czak90
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 63
Rejestracja: pt, 27 sty 2006, 09:40
Motocykl: YAMAHA YZ 250
Styl jazdy: Cross Country
Lokalizacja: Grębów/Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: OPONY KINGS TIRE

Post autor: czak90 » pn, 13 wrz 2010, 20:09

Odkopuje temat bo na allegro troche tych oponek poszło i ciekaw jestem czy ktos z 4um jeździ na tym :)?
Jakies opinie oprocz tych z przed 3 lat od pomyka?

lukaszts250
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: czw, 29 lip 2010, 09:27
Motocykl: Yamaha YZ 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kielnarowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: OPONY KINGS TIRE

Post autor: lukaszts250 » czw, 30 wrz 2010, 16:58

Witam właśnie kupiłem oponę Kings Tire do mojej yz 250 rozmiar 110/90 19 !! po jednym wypadzie do lasu (jeden bak paliwa) opona już sporo się przytarła (zaokrągliła) z przyczepnością nie jest najgorzej ale rewelacyjnie tez nie jest!! ogólnie już nie kupiłbym tej opony drugi raz! a jeszcze jedno to opona jest dużo węższa od mojej starej opony 110/90 !! ogólnie jest to chińskie badziewie jak dla mnie pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Koła/felgi/opony”