Opony off-road'owe WR 250f

Masz problem z doborem opony? Nie wieszj jak wycentrować felgę?
Autor tematu
wojpin
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: pn, 4 maja 2009, 16:00
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Opony off-road'owe WR 250f

Post autor: wojpin » pt, 2 mar 2012, 18:58

Czesc, jako ze sezon zbliza sie wielkimi krokami, przyszedl czas na reanimacje mojej niebieskiej. Potrzebuje kupic opone, napewno na tyl z przodem sie waham, musze to przemyslec. Tyl jest w oplakanym stanie, zero przyczepnosci keidy potrzeba. Potrzebuje oponki typowo w teren. Nie zadne enduro, ale tez nie typowo torowej pod mx. Zalezy mi na w miare dobrej oponce za rozsadne pieniadze do polatanie po lasach polach, troche po blotku i trawie a czasami po piachu, taki uniwersalny off-road. Nie orientuje sie za bardzo, nie jestem w temacie i po probie znalezienia czegos na wlasna reke zwatpilem. Potrzebuje opini uzytkownikow/fachowcow. Celowalem cos w Maxxisa? Wiem, ze dosyc dobre gumy maja dla quadow i za rozsadne pieniadze.. Co do rozmiarow obecnie mam z tylu 100/18 seryjna yamaszki, jednak chcialbym cos szerszego, 110 minimum.. Mozecie mi cos polecic? W gre wchodza oponki 'sezonowane' rok, dwa, ale nie uzywane. Jesli macie namiary na kogos kto zajmuje sie sprzedaza, bardzo prosze o numer telefonu ;) Dzieki za pomoc!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Koła/felgi/opony”