Wystartował konkurs zimowy! Więcej szczegółów http://forum.motox.com.pl/viewtopic.php?f=151&t=39366
Konkurs trwa do dnia 17 grudnia 2018. Zapraszamy wszystkich użytkowników do udziału. Nagroda dla zwycięzcy!

Złożenie crossa od zera?! koszty itd

Pozostałe tematy nie pasujące do ww kategorii
Awatar użytkownika
andrzej555
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Motocykl: soon 250 4t
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Złożenie crossa od zera?! koszty itd

Post autor: andrzej555 » pt, 10 maja 2013, 11:28

indestructible w poprzednim auto-świat lub motor opisane są auta składane z nowych części pospolity hatchback wychodzi ok pół miliona złoty ,a w salonie cały ok.60tyś.zł.Następna sprawa kup motocykl za miedzą jak to będzie rocznik od 09 to często zawodnicy sprzedają na twoją amatorke wytrzyma 2 sezony bez większego dokładania.Nie wierz w bajki ,że motor nie odpala bo zadbany sprzęt właściciel napewno by na warsztat zaprowadził i dogłębnie sprawdził przyczyne.Ja jestem zdania ,że lepiej kupić cały ,ładny zdbany sprzęt niż trupa do remontu bo z osła konia nie zrobis,a i odrazu wsiadasz i latasz.
Ech,a byłem kiedyś generałem
4t is best/4t ist besser

Awatar użytkownika
superpimp
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Motocykl: exc 300
Styl jazdy: Trial

Post autor: superpimp » pt, 10 maja 2013, 14:11

Ja również jestem zdania kup jeżdżący motor i ewentualnie coś przy nim porób. Nie radzę też wierzyć w igły w których nic niema do zrobienia :) A co do składania to w życiu się nie opłaci :)

A to chyba:

glowne fabryczne zmiany modelowe na 2007r:
zmodyfikowany walek rozrzadu i glowica
zmodyfikowane sprezyny zaworow
zmodyfikowane odpowietrzenie skrzyni korbowej
zmodyfikowany gaznik z nowa pompka przyspieszenia
zmodyfikowany kosz sprzegla
nowe mapy zaplonu z max 13370rpm
zmodyfikowany 15% skuteczniejszy hamulec przod
zmodyfikowane przednie zawieszenie

Awatar użytkownika
Autor tematu
indestructible
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Styl jazdy: Motocross

Post autor: indestructible » ndz, 12 maja 2013, 22:39

w sprawie kxf 250 dzwoniłem - poszedł już wcześniej tylko jak gość go wystawił, więc ktoś zrobi w nim remont powinno dać radę. Właściciel mówił że mechanik 3200zł chce za kompletną robotę by moto śmigał. O szczegóły już nie pytałem skoro poszło. Może to pozory może nie. Właśnie dlatego czasem sie zastanawiam jak to jest z tymi sprzetami zza wody lub innych części europy, bo czasem niby trafiaja sie dobre okaze, tak sadze przynajmniej.

A co do hondy crf 2007, dzwoniłem też do jednego właściciela i z tego co mi powiedział to ceny czesci zamiennych do hond crf 250 z innymi markami sa porownywalne. Prawda to i jak z awaryjnością hond? Roczniki 2007-2008.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”