Złożenie crossa od zera?! koszty itd

Pozostałe tematy nie pasujące do ww kategorii
Awatar użytkownika
andrzej555
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 824
Rejestracja: ndz, 25 gru 2011, 18:30
Motocykl: soon 250 4t
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: WRA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Złożenie crossa od zera?! koszty itd

Post autor: andrzej555 » pt, 10 maja 2013, 11:28

indestructible w poprzednim auto-świat lub motor opisane są auta składane z nowych części pospolity hatchback wychodzi ok pół miliona złoty ,a w salonie cały ok.60tyś.zł.Następna sprawa kup motocykl za miedzą jak to będzie rocznik od 09 to często zawodnicy sprzedają na twoją amatorke wytrzyma 2 sezony bez większego dokładania.Nie wierz w bajki ,że motor nie odpala bo zadbany sprzęt właściciel napewno by na warsztat zaprowadził i dogłębnie sprawdził przyczyne.Ja jestem zdania ,że lepiej kupić cały ,ładny zdbany sprzęt niż trupa do remontu bo z osła konia nie zrobis,a i odrazu wsiadasz i latasz.
Ech,a byłem kiedyś generałem
4t is best/4t ist besser

superpimp
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 99
Rejestracja: ndz, 22 sty 2012, 20:28
Motocykl: exc 300
Styl jazdy: Trial
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Złożenie crossa od zera?! koszty itd

Post autor: superpimp » pt, 10 maja 2013, 14:11

Ja również jestem zdania kup jeżdżący motor i ewentualnie coś przy nim porób. Nie radzę też wierzyć w igły w których nic niema do zrobienia :) A co do składania to w życiu się nie opłaci :)

A to chyba:

glowne fabryczne zmiany modelowe na 2007r:
zmodyfikowany walek rozrzadu i glowica
zmodyfikowane sprezyny zaworow
zmodyfikowane odpowietrzenie skrzyni korbowej
zmodyfikowany gaznik z nowa pompka przyspieszenia
zmodyfikowany kosz sprzegla
nowe mapy zaplonu z max 13370rpm
zmodyfikowany 15% skuteczniejszy hamulec przod
zmodyfikowane przednie zawieszenie

Autor tematu
indestructible
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 93
Rejestracja: pt, 15 lip 2011, 13:31
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Złożenie crossa od zera?! koszty itd

Post autor: indestructible » ndz, 12 maja 2013, 22:39

w sprawie kxf 250 dzwoniłem - poszedł już wcześniej tylko jak gość go wystawił, więc ktoś zrobi w nim remont powinno dać radę. Właściciel mówił że mechanik 3200zł chce za kompletną robotę by moto śmigał. O szczegóły już nie pytałem skoro poszło. Może to pozory może nie. Właśnie dlatego czasem sie zastanawiam jak to jest z tymi sprzetami zza wody lub innych części europy, bo czasem niby trafiaja sie dobre okaze, tak sadze przynajmniej.

A co do hondy crf 2007, dzwoniłem też do jednego właściciela i z tego co mi powiedział to ceny czesci zamiennych do hond crf 250 z innymi markami sa porownywalne. Prawda to i jak z awaryjnością hond? Roczniki 2007-2008.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”