Usiłowanie kradzieży motocykla.

Informacje o skradzionych motocyklach/atv oraz o tym jak zabezpieczyć motocykl przed kradzieżą
Awatar użytkownika
Autor tematu
Tomko
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 49
Rejestracja: pt, 5 lut 2010, 17:47
Motocykl: Yz 125 00'
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Usiłowanie kradzieży motocykla.

Post autor: Tomko » pn, 24 sty 2011, 15:15

Witam! Dzisiaj (24.01.11r) w okolicach Łącka (małopolskie) o godzinie 3:45 czterech facetów usiłowało skraść z mojego garażu Yamachę yz 125 00' :axe: . Akcję mieli dość dobrze zaplanowaną - przyjechali autem z przyczepką, dwóch poszło do garażu, trzeci czekał koło drzwi do domu (pewnie żeby ewentualnie ogłuszyć kogoś jeżeli się obudzi). czwarty był w samochodzie. Na szczęście moja babcia obudziła się kiedy przejeżdżali autem żeby nawrócić i w porę narobiła tyle hałasu, że złodzieje uciekli. :D (chwała babci :finga: ) Na szczęście zdążyli tylko wyważyć drzwi do garażu, motocykla nawet nie tknęli :lol: Umieszczam to jako przestrogę dla mieszkających w mojej okolicy, zabezpieczajcie lepiej swoje perełki! Kradzież motocykli to już plaga! :|

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Usiłowanie kradzieży motocykla.

Post autor: sebek1516 » pn, 24 sty 2011, 23:58

Zgłoś na policję, jeżeli macie monitoring w mieście to łatwo będzie znaleźć samochód z przyczepką o tej porze ;)
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

WFM-SHL-WSK
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 130
Rejestracja: sob, 26 gru 2009, 02:36
Motocykl: CR 250R
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław !!!
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Usiłowanie kradzieży motocykla.

Post autor: WFM-SHL-WSK » wt, 25 sty 2011, 01:17

Kup Babci dobrą czekoladę :D
Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika ... !

---------------->

Awatar użytkownika
Autor tematu
Tomko
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 49
Rejestracja: pt, 5 lut 2010, 17:47
Motocykl: Yz 125 00'
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Usiłowanie kradzieży motocykla.

Post autor: Tomko » wt, 25 sty 2011, 16:37

Hehe czekoladę już kupiłem :D Niestety monitoringu nie ma (mieszkam na wsi :rolleyes: ). Co do policji to nawet nie próbowałem dzwonić - dawniej dzwoniłem w pewnej sprawie to o godzinie 19 nie mogłem się dodzwonić na najbliższą komendę, więc dziękuję za tak sprawnie działającą policję... :axe: Wiem już mniej więcej skąd mogą być (byli świadkowie) więc być może sam odkryję kto za tym stoi :mrgreen: tropy prowadzą do sąsiedniej miejscowości odległej o 2,5 km :lol:

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Usiłowanie kradzieży motocykla.

Post autor: WLD_Wlodi » wt, 25 sty 2011, 19:23

Tomko pisze:Hehe czekoladę już kupiłem :D Niestety monitoringu nie ma (mieszkam na wsi :rolleyes: ). Co do policji to nawet nie próbowałem dzwonić - dawniej dzwoniłem w pewnej sprawie to o godzinie 19 nie mogłem się dodzwonić na najbliższą komendę, więc dziękuję za tak sprawnie działającą policję... :axe: Wiem już mniej więcej skąd mogą być (byli świadkowie) więc być może sam odkryję kto za tym stoi :mrgreen: tropy prowadzą do sąsiedniej miejscowości odległej o 2,5 km :lol:
Mi do myśli przychodzi tylko jedno rozwiązanie.

Ważne jest żeby tam mocno im wlać, żeby bali się iść na policje z pobiciem :butthead:

Zaraz pewnie się odezwie garść osób że "Od wymierzania kary jest prawo". Jak ktoś chciałby mi zwinąć moto, to prawdopodobnie byłaby to jego ostatnia próba kradzieży, bo bez rąk motocykla tak łatwo nie ukradnie.

Awatar użytkownika
Autor tematu
Tomko
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 49
Rejestracja: pt, 5 lut 2010, 17:47
Motocykl: Yz 125 00'
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Usiłowanie kradzieży motocykla.

Post autor: Tomko » wt, 25 sty 2011, 19:50

Mi do myśli przychodzi tylko jedno rozwiązanie.

Ważne jest żeby tam mocno im wlać, żeby bali się iść na policje z pobiciem :butthead:

Zaraz pewnie się odezwie garść osób że "Od wymierzania kary jest prawo". Jak ktoś chciałby mi zwinąć moto, to prawdopodobnie byłaby to jego ostatnia próba kradzieży, bo bez rąk motocykla tak łatwo nie ukradnie.
Hahaha może tak ostro uświadamiać ich o tym ,że zadarli z niewłaściwą osobą nie będę :wink: :lol: Ale może się zdarzyć ,że przez pewien okres czasu będą musieli posilać się przez słomkę :twisted:

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Usiłowanie kradzieży motocykla.

Post autor: piotrgurski » wt, 25 sty 2011, 23:42

Poczytaj sobie temat forumowego kolegi który uwalił sam trzech w swoim własnym garażu ile miał kłopotu że bronił swojej własności, a co dopiero samemu na neutralnym terenie "ostrzec" prze następnym razem.

Jak ich znajdziesz to nie lepiej nastraszyć że masz to nagrane z kamery i jeżeli jeszcze raz nawet przejdą obok domu to idziesz z tym nagraniem na psy jak biegają po posesji i to nie z pewnością po to by wyłączyć światło którego zapomniałeś zgasić.

Pozdro dla kozaków z neta odważnych przed monitorem :finga:
ADV/Adventure

Takisobie021
VIP
VIP
Posty: 187
Rejestracja: czw, 6 sie 2009, 12:06
Motocykl: HUSQVARNA WR 125 2004
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: GK
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Usiłowanie kradzieży motocykla.

Post autor: Takisobie021 » śr, 26 sty 2011, 00:40

Hehe ale pojazd delikatny ;) Nie no panowie od strony technicznej ;P Koszt 2 kamer i taniego rejestrowania to naprawdę nie dużo, nie wspomnę o alarmię bo to dużo tańsze i problemy z głowy, można spać spokojnie:) wykonuje instalacje także w razie pytań pisać pomogę ile będę w stanie Pozdro
HUSQVARNA RACING 2T POWER

Awatar użytkownika
Autor tematu
Tomko
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 49
Rejestracja: pt, 5 lut 2010, 17:47
Motocykl: Yz 125 00'
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Usiłowanie kradzieży motocykla.

Post autor: Tomko » śr, 26 sty 2011, 11:07

Poczytaj sobie temat forumowego kolegi który uwalił sam trzech w swoim własnym garażu ile miał kłopotu że bronił swojej własności, a co dopiero samemu na neutralnym terenie "ostrzec" prze następnym razem.

Jak ich znajdziesz to nie lepiej nastraszyć że masz to nagrane z kamery i jeżeli jeszcze raz nawet przejdą obok domu to idziesz z tym nagraniem na psy jak biegają po posesji i to nie z pewnością po to by wyłączyć światło którego zapomniałeś zgasić.

Pozdro dla kozaków z neta odważnych przed monitorem :finga:
Czytałem ten temat i powiem, że nie ciekawie kolegę urządzili... Pomysł z kamerą może i dobry jednak nie jestem pewien czy zadziałałoby to na 100%, można spróbować jeśli kamerka nie zadziała, poszukam innych metod, nie koniecznie przemocy (chociaż kumpli mam na tylu :D ).
Pozdro dla kozaków z neta odważnych przed monitorem :finga:
To była jakaś aluzja do mnie? :mrgreen:

fenriz
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 16
Rejestracja: śr, 22 gru 2010, 20:30
Motocykl: RM250,DR650,GSXR1100
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: swietokrzyskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Usiłowanie kradzieży motocykla.

Post autor: fenriz » śr, 26 sty 2011, 16:08

policja to nieroby,i podobne bandziory do tych co tam byli,tylko ze psiarnia legalnie nas okrada :butthead: a zlodzieja lac po ryju,za takiego smiecia najwyzej grzywna za klusownictwo :evil: nie darowac zlodziejowi nigdy!!!
FENRIZ

kotQ
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 243
Rejestracja: czw, 24 wrz 2009, 17:33
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Usiłowanie kradzieży motocykla.

Post autor: kotQ » pn, 31 sty 2011, 13:59

ja ostatnio sprawilem sobie maczete fiskarsa wiec moze byc kiepsko dla zlodzieji

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Usiłowanie kradzieży motocykla.

Post autor: sebek1516 » pn, 31 sty 2011, 23:19

Już widze jak rzucasz sie z ta maczeta na złodzieja. Więcej problemów sobie narobisz niż gdyby cie okradł.
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione motocykle/atv”