Skradziono ktm sxf 250 z 2006 r.

Informacje o skradzionych motocyklach/atv oraz o tym jak zabezpieczyć motocykl przed kradzieżą
Autor tematu
lukasz_sxf250
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 4
Rejestracja: pt, 25 gru 2009, 13:25
Motocykl: był ktm sxf 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Skradziono ktm sxf 250 z 2006 r.

Post autor: lukasz_sxf250 » pn, 28 gru 2009, 16:52

omen pisze:
lukasz_sxf250 pisze:Witam dnia 23.12.09 skradziono mi motor marki ktm sxf 250 z 2006r. Sytuacja wygladała nastepująco człowiek kilkukrotnie kontaktował sie ze mną telefonicznie z nr kom.660 248 011 prezdstawiał sie jako mieszkaniec Niepołomic. Motor wystawiony był na allegro po jakims czasie ustawiłem sie z typem który obejrzał motor po czym spytał czy moze sie przejechac po podwórku zgodziłem sie a typ uciekł za teren posesji w siną dal.Brat ruszył w poscig ja poinformowałem policje uciekał na motorze przez miejscowości Borzęta , Czechówka , Gorzków tam sie ślad urwał prawdopodobnie jechał na Wieliczke a z tamtad mógł sie kierowac na Kraków i Niepołomice. Typ wzrost ok 170 cm ubrany w czarną ortalionowa kurtke jeansy niebieskie niski ciemne krutkie włosy twarz okragła ciemna karnacja. Prosze o info za pomoc w odnalezieniu sprawcy przewidziana nagroda . Jestem z małego miasteczka Myślenice miedzy Krakowem a Rabką Zdrój.
Motor to ktm sxf 250 2006 r w dniu kradziezy miał założona lampe i przedni błotnik od modelu exc z 2008r. jak na dołączonych zdjecach.


facet przyszedł na piechote kupowac motor ????????
wsiadł i uciekł ale jak pojawil sie u ciebie taksowka ???///

Typ stał między trzema zaparkowanymi samochodami naprzeciwko mojego domu, które były puste. Byłem pewien że wyszedł z któregoś z nich. I mogło tak byc bo tylko jedno z tych aut było na rejestracjach z poza mojej miejscowości , a odjechał nim jakis typ z laską którzy pojawili sie jakies 20 min po kradziezy. Policja bedzie to sprawdzac na monitoringu.Wracając do wątku paliwa to w baku może było 1,5 do 2 litrów paliwa więc niewiele. A dokumentów od goscia niebrałem gdyż miał po podwórku sie przejechac. jeszcze sie go zapytałem czy niechce kasku na głowe on odparł ze niepotrzebuje poczułłem sie odpowiedzialny jeszcze Qrwa za zdrowie chłopa zeby sie u mnie pod domem niezabił i mu wcisłem kask a on wziął sie niebał i mi motor zajebał.

acid
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 330
Rejestracja: sob, 5 maja 2007, 13:52
Motocykl: Honda CRF450r .05r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Skradziono ktm sxf 250 z 2006 r.

Post autor: acid » pn, 28 gru 2009, 18:13

Słowo taxi i przypomniała mi sie historia
Znam przypadek i znam człowieka który okradł sklep , sklep z narzędziami typu szlifierki , wiertarki itp. przygotował sobie łup w workach na ziemniaki czy cóś , wezwał taksówkę i pojechał z łupem do domu . Mieszkam w małym miasteczku i prawie wszystkich sie czaji czy to z widzenia czy na ty no i jak to w małym miasteczku wieści się szybko rozchodzą i złapali go chyba na trzeci dzień po kradzierzy . Kolo był tępy peplał gęba i go złapali .

omen
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 286
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 22:02
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: gorskie okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Skradziono ktm sxf 250 z 2006 r.

Post autor: omen » pn, 28 gru 2009, 18:40

chodzi mi o to ze jak ktos przyjedzie po motor konkretnie to juz raczej busem lub z przyczepa inaczej byłbym ostrożny, po 2 gie mowisz ze auto stało 20minut pamietasz jakie i chociaz rej wojewodztwa ? ten typ bedzie jezdził az go złapia wiec odwiedzi jeszcze kogos i sie go złapie nawet jak bedzie innym autem

Autor tematu
lukasz_sxf250
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 4
Rejestracja: pt, 25 gru 2009, 13:25
Motocykl: był ktm sxf 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Skradziono ktm sxf 250 z 2006 r.

Post autor: lukasz_sxf250 » pn, 28 gru 2009, 19:18

omen pisze:chodzi mi o to ze jak ktos przyjedzie po motor konkretnie to juz raczej busem lub z przyczepa inaczej byłbym ostrożny, po 2 gie mowisz ze auto stało 20minut pamietasz jakie i chociaz rej wojewodztwa ? ten typ bedzie jezdził az go złapia wiec odwiedzi jeszcze kogos i sie go złapie nawet jak bedzie innym autem
Tak pamietam czarna astra stara z tribalem burackim z boku początek nr rej. to KWI czyli region wieliczki a w miejscowosci która złodziej nazywał swoją rodzinną wszystkie auta maja na początku KWI moze ludzie przyjechali tylko na zakupy i zaparkowali auto 2 skrzyżowania od rynku ale czy az taki były to zbieg okolicznosci niewiem policja to sprawdza ja ze swojej strony porozwieszałem ogłoszenia z foto po tych miejscowosciach którymi uciekał. Licze na to ze ktokolwiek skusi sie i sprzeda za obiecany profit złodzieja. Zgadzam sie ze zdaniem ze w małych miejscowosciach nawet jak sie kogos niezna z imienia i nazwiska to przynajmniej kojarzy; co ma, czym sie zajmuje, jak wyglada itp. Najepiej na miejscu typa byłoby porzucić motor chyba ze to niebył jego pierwszy raz i ma jakies okreslone postępowanie.

I jeszcze najważniejsze jak samemu sie niebedzie działac to na policje niema za dużo co liczyc dla przykładu dzis przejechałem 100km rozwieszajac ogłoszenia o skradzionym motorze i minąłem 6 radiowozów a jak ok 10 min po kradziezy zadzwoniłem to jakos nikogo niebyło na tych trasach ludzie przez cb odrazu informowali co i jak a oni niewiem zamulali na komisariatach chyba. Jeszcze nadzieja w allegro bo jedna osoba dzwonila i jedna obserwowała reszta tylko przegladała trop godny sprawdzenia ale panowie mundurowi pracuja od 8 do 15 i maja sie kontaktowac lipa na max.

MXdawid#767
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 176
Rejestracja: sob, 11 paź 2008, 11:04
Motocykl: Honda CR 125 '04
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Skradziono ktm sxf 250 z 2006 r.

Post autor: MXdawid#767 » pn, 28 gru 2009, 19:53

warto jeszcze sprawdzac allegro czy w okolicach wieliczki albo nawet w tym wojewodztwie ktos nie sprzedaje takiego sxf'a na czesci. zawsze to jakas proba poszukiwania
Honda CR 125 2004''

acid
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 330
Rejestracja: sob, 5 maja 2007, 13:52
Motocykl: Honda CRF450r .05r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Skradziono ktm sxf 250 z 2006 r.

Post autor: acid » pn, 28 gru 2009, 20:29

Pamietasz jako tako jak wyglądał samochód , popatrz na stronach typu polskajazda gdzie sie wrzuca foty swoich sprzętów może akurat trafisz i sie przejedziesz zaobserwować lub policja odwiedzi i zada pare pytań właścicielowi samochodu , każdy trop moze byc dobry

andy2208
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 386
Rejestracja: ndz, 28 cze 2009, 16:23
Motocykl: '05 YZ 250
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Zagwiździe
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Skradziono ktm sxf 250 z 2006 r.

Post autor: andy2208 » pn, 28 gru 2009, 22:45

warto jeszcze sprawdzac allegro czy w okolicach wieliczki albo nawet w tym wojewodztwie ktos nie sprzedaje takiego sxf'a na czesci. zawsze to jakas proba poszukiwania
Według mnie za mały obszar poszukiwań. Pamiętacie jak to było z tym napisem z Auschwitz, gdzie tam Oświęcim, a gdzie ta wioska pod Tarnowem. Toć to cała Polska. Koles nawet mógł być z Ukrainy i może tam spróbuje opylić KTM'a :evil:
Tak ze swojej strony dodam, czy jest bezpieczne dać kolesiowi, na jazdę próbną, przejechać się po podwórku, bądź polu ogrodzonym? Czy taki złodziej byłby zdolny do tego żeby przejeb... przez ogrodzenie (mowa o takiej siatce)?

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Skradziono ktm sxf 250 z 2006 r.

Post autor: WLD_Wlodi » pn, 28 gru 2009, 23:49

Czy taki złodziej byłby zdolny do tego żeby przejeb... przez ogrodzenie (mowa o takiej siatce)?
Jak weźmie KTMa na plecy i go przerzuci to czemu nie :mrgreen: :wink:

tonku
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 167
Rejestracja: czw, 3 lip 2008, 15:06
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Skradziono ktm sxf 250 z 2006 r.

Post autor: tonku » czw, 31 gru 2009, 13:46

mi zarypali dokładnie w taki sam sposób cr`ke.prowadził sprawe policjant który zajmuje się kradzieżami samochodów.po kilku miesiącach gościa znalezli.fakt,że gość nie przyznał się z kim był i gdzie jest motor.dostał tylko 5 miesięcy!teraz jestem na etapie odzyskiwania kasy(komornik).
gościa znalezli po nr.tel.(a ty też znasz jego nr.)więc nie panikuj jeszcze i bądz cierpliwy.ja też narzekałem,że policja się opieprza itd.a spisali się!
allegro cały czas przeglądałem,ale bez skutku.
życze ci abyś odnalazł motorek!
pozdro!

acid
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 330
Rejestracja: sob, 5 maja 2007, 13:52
Motocykl: Honda CRF450r .05r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Skradziono ktm sxf 250 z 2006 r.

Post autor: acid » czw, 31 gru 2009, 21:17

Jak znasz jego numer telefonu to policja nie powinna mieć problemu z ustaleniem właściciela . Jeżeli była to startówka z której dzwonił pisał tylko pod twój numer a później ja wyrzucił to nie ma szans na . Jeżeli kontaktował sie ze znajomymi z tej karty wtedy jest mozliwośc uzyskania jego danych .

Autor tematu
lukasz_sxf250
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 4
Rejestracja: pt, 25 gru 2009, 13:25
Motocykl: był ktm sxf 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Skradziono ktm sxf 250 z 2006 r.

Post autor: lukasz_sxf250 » pn, 4 sty 2010, 17:27

tonku pisze:mi zarypali dokładnie w taki sam sposób cr`ke.prowadził sprawe policjant który zajmuje się kradzieżami samochodów.po kilku miesiącach gościa znalezli.fakt,że gość nie przyznał się z kim był i gdzie jest motor.dostał tylko 5 miesięcy!teraz jestem na etapie odzyskiwania kasy(komornik).
gościa znalezli po nr.tel.(a ty też znasz jego nr.)więc nie panikuj jeszcze i bądz cierpliwy.ja też narzekałem,że policja się opieprza itd.a spisali się!
allegro cały czas przeglądałem,ale bez skutku.
życze ci abyś odnalazł motorek!
pozdro!
Dzięki tez na to licze że typ sie znajdzie bo motor to juz pewnie poszedł na żyletki albo cos ale jakby typa znalezc to do konca zycia chyba bym go niepokoił :evil: . A co do policji to ostatnio sie dowiedziałem ze typ który prowadzi sprawe jest na urlopie do 10-go stycznia , napewno nieprowadzi jej sam ale z nim mam sie kontaktowac a chłopa niema.

Autor tematu
lukasz_sxf250
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 4
Rejestracja: pt, 25 gru 2009, 13:25
Motocykl: był ktm sxf 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Skradziono ktm sxf 250 z 2006 r.

Post autor: lukasz_sxf250 » pn, 4 sty 2010, 17:32

acid pisze:Jak znasz jego numer telefonu to policja nie powinna mieć problemu z ustaleniem właściciela . Jeżeli była to startówka z której dzwonił pisał tylko pod twój numer a później ja wyrzucił to nie ma szans na . Jeżeli kontaktował sie ze znajomymi z tej karty wtedy jest mozliwośc uzyskania jego danych .
Policja stwierdziła ze nawet jak kupił karte i dzwonił z niej i ja wyrzucił to sa wstanie do pół metra okreslic miejsce z którego sie kontaktował, ALE jak był madry i przyjeżdżał do mojej miejscowosci i z tamtad dzwonił to wyjdzie że gosc mieszak u mnie w miasteczku. Jest jeszce nadzieja ze kontaktował sie z tego nr z kims jeszcze i to wyjdzie. do mnie w okresie 3-tygodni dzwonił napewno jakies 10x. z tego samego nr.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione motocykle/atv”