skradziono crf450r

Informacje o skradzionych motocyklach/atv oraz o tym jak zabezpieczyć motocykl przed kradzieżą
Autor tematu
maly791
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 9 sie 2009, 16:27
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: ok.skoczowa woj.śląskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

skradziono crf450r

Post autor: maly791 » pt, 13 lis 2009, 20:58

witam z 12 -13 .11.2009 dmuchneli mi z garazu moja maszynke motocykl byl z 2004 r uwaga na zlodzieji link.do moto http://www.allegro.pl/item814850931_crf ... ziono.htm
Ostatnio zmieniony czw, 18 mar 2010, 19:49 przez maly791, łącznie zmieniany 5 razy.

yamaha88
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 48
Rejestracja: czw, 15 paź 2009, 21:58
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: qqq
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: skradziono crf450r

Post autor: yamaha88 » sob, 14 lis 2009, 09:05

maly791 pisze:witam z 12 -13 .11.2009 dmuchneli mi z garazu moja maszynke motocykl byl z 2004 r uwaga na zlodzieji
podaj wiecej informacji skad jestes zapodaj zdjecia crf, w jaki sposob to zrobili pozdro mam nadzieje ze uda ci sie odzyskac moto
Z kącików uśmiechu można obliczyć rozpiętość wolności...

Darof
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 26
Rejestracja: pt, 30 paź 2009, 18:51
Motocykl: Szukam...
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: skradziono crf450r

Post autor: Darof » sob, 14 lis 2009, 10:54

Daj jakies fotki, w jakich okolicznosciach zginął i gdzie mieszkasz?? Spróbuj szukać moto na własna reke, jezdzij 10/30 km od swojego domu i rozgladaj sie :)

pozdro
"NO RISK, NO FUN" :D

Joker
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 217
Rejestracja: pt, 24 paź 2008, 23:10
Motocykl: YZ250F 05r Husqa CR125 05r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Pszczyna
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: skradziono crf450r

Post autor: Joker » ndz, 15 lis 2009, 22:05

No to współczuję.
Widze ze kolega z moich stron, ja mieszkam od Ciebie ok 20-30 km jak bym co widział to napewno dam znać.
Pozdrawiam.
"kiedy siedzę na maszynie totalny czuje luz, włączam silnik daje kopa za mna tylko kurz..."

Emil.

Autor tematu
maly791
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 9 sie 2009, 16:27
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: ok.skoczowa woj.śląskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: skradziono crf450r

Post autor: maly791 » czw, 18 mar 2010, 19:48

i histori ciag dalszy:po kradziezy minely 2 tyg policja umorzyla sledztwo z powodu nie wykrycia sprawcow. po kolejnym miesiacu kumplowi zaje.....ali kxf e 250 ale kumpel ja odzyskal nastepnego dnia bo wiedzial kto to mogl zrobic,no to ja z braciszkiem i 2 gosciami przyczailismy goscia ktory tym sie zajmowal do wszystkiego sie przyznal wsypal kolesi ktorzy mu pomagali i mial pare dni na oddanie motora.A nas nastepnego dnia panowie w niebieskich mundurkach zwineli , bo te skurw........ zglosili sprawe na policje aktualnie czekamy na sprawe i wyrok (na 90% zawiasy) . UWAZAC NA ZLODZIEJI I NA POLICJE TEZ .pozdrawiam

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: skradziono crf450r

Post autor: WLD_Wlodi » pt, 19 mar 2010, 14:59

maly791 pisze:i histori ciag dalszy:po kradziezy minely 2 tyg policja umorzyla sledztwo z powodu nie wykrycia sprawcow. po kolejnym miesiacu kumplowi zaje.....ali kxf e 250 ale kumpel ja odzyskal nastepnego dnia bo wiedzial kto to mogl zrobic,no to ja z braciszkiem i 2 gosciami przyczailismy goscia ktory tym sie zajmowal do wszystkiego sie przyznal wsypal kolesi ktorzy mu pomagali i mial pare dni na oddanie motora.A nas nastepnego dnia panowie w niebieskich mundurkach zwineli , bo te skurw........ zglosili sprawe na policje aktualnie czekamy na sprawe i wyrok (na 90% zawiasy) . UWAZAC NA ZLODZIEJI I NA POLICJE TEZ .pozdrawiam
W Polsce prawo chroni złodzieja w tej chwili niestety :? , były już sprawy z taksówkarzem (który dźgnął śmiertelnie złodzieja), gościa który przy**bał z rurki złodziejom w progu garażu itd itp... :roll:

Big
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 362
Rejestracja: pn, 16 kwie 2007, 12:19
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: w lesie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: skradziono crf450r

Post autor: Big » pt, 19 mar 2010, 18:40

Ten i inne przypadki. Ewidentnie daja do zrozumienia ,że policja w tym kraju , jest na usługach złodziei.
Ale nie na usługach normalnych ludzi.

Mike_CR
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: czw, 4 cze 2009, 20:26
Motocykl: Honda CR 250 '05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: skradziono crf450r

Post autor: Mike_CR » pt, 19 mar 2010, 22:15

maly791 pisze:i histori ciag dalszy:po kradziezy minely 2 tyg policja umorzyla sledztwo z powodu nie wykrycia sprawcow. po kolejnym miesiacu kumplowi zaje.....ali kxf e 250 ale kumpel ja odzyskal nastepnego dnia bo wiedzial kto to mogl zrobic,no to ja z braciszkiem i 2 gosciami przyczailismy goscia ktory tym sie zajmowal do wszystkiego sie przyznal wsypal kolesi ktorzy mu pomagali i mial pare dni na oddanie motora.A nas nastepnego dnia panowie w niebieskich mundurkach zwineli , bo te skurw........ zglosili sprawe na policje aktualnie czekamy na sprawe i wyrok (na 90% zawiasy) . UWAZAC NA ZLODZIEJI I NA POLICJE TEZ .pozdrawiam
policja w tym kraju rządzi się według swojego własnego prawa, mi ostatnio policjant chciał wmówić że przejechałem na czerwonym świetle, a za darcie ryja wlepił 500zł... i szanuj tu takiego sqr...... złodzieje hasają bezkarnie i nic sobie z nich nie robią(mnóstwo przykładów chociażby na tym forum), ale jak wyjdzie ci taki z kawałkiem blachy w ręce to mniemanie o swojej zajebistości aż z niego kipi, by się wzięli w końcu do roboty i zaczęli obiektywnie rozpatrywać przestępstwa to może by się mniemanie to tych konowałach zmieniło.. sorry za off, ale to szczera prawda o podejściu polskiej policji...

mam nadzieję że "kara" będzie łagodna.. pozdrawiam Mike.

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: skradziono crf450r

Post autor: WLD_Wlodi » pt, 19 mar 2010, 22:33

Potem ludzie się dziwią że jest taki stosunek do Policji, a te "napady" na policjantów(co to teraz w mediach o tym pier*olą), zawsze były, z tym że akurat teraz media nagłośniają po tej tragedii w Warszawie, żeby tylko wmówić mu że tak jest a nie inaczej. Podobnie było ze świńską grypą itd itp, tu zarażony, tam zarażony, ludzie nie wiedzieli co robić, a jak by się przyjrzeć statystykom to podobna ilość osób umiera na sezonówke. Szczepionki sprzedane, firmy farmaceutyczne kase dostały, szczepionki leżą w magazynach to i w mediach cicho.



pzdr

Blondi#24
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 72
Rejestracja: pn, 24 sie 2009, 14:00
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: skradziono crf450r

Post autor: Blondi#24 » pt, 19 mar 2010, 23:42

idioci z policji... wolą siedziec na dupie niz robic to co powinni... jak masz liczyc - licz na siebie. Szkoda motora...
Ale popatrzcie: ktoś ukradnie motor, a policja i tak z tym nic nie robi - chodzcie tez zaczniemy krasc skoro nikt nie poniesie za to konsekwencji.. ludzie całe życie do czegoś dąza, a jakis kutas przyjdzie ukradnie,człowiek szuka pomocy a jeszcze mu problemów narobią... POLSKA

BsK
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 77
Rejestracja: ndz, 15 lis 2009, 21:16
Motocykl: KX250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: sb
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: skradziono crf450r

Post autor: BsK » sob, 20 mar 2010, 09:48

Dokładnie Blondi#24 zaczniemy sobie kraść jakieś crossy itd to nic nam za to nie zrobi policja..np. za ukradnięcie telefonu jest 12lat więzienia, nie ważne ile kosztował ale można tyle dostać.. hahah to polskie prawo mnie powala.. :axe:

MX_Bartek
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 518
Rejestracja: ndz, 26 sie 2007, 22:24
Motocykl: KTM 250 SXF '07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: skradziono crf450r

Post autor: MX_Bartek » śr, 24 mar 2010, 21:09

ta, u nas gość, żeby wyrazić swoje niezadowolenie po tym jak potraktowała go policja poszedł i podpalił radiowóz, ale mu się to nie opłaciło, bo dostał pałą i musiał zapłacić, ale wyroku nie dostał.
a o polskim wymiarze niesprawiedliwości to od dawna wiadomo jak niestety jest

ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione motocykle/atv”