Naprawa motocykli-serwis "MOTORASTA" okolice Obornik,Wronek

Autor tematu
slawek600
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: wt, 31 sty 2012, 01:25
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Naprawa motocykli-serwis "MOTORASTA" okolice Obornik,Wronek

Post autor: slawek600 » śr, 22 lut 2012, 19:44

Witam, mógłbym polecić ten warsztat. Dokładnie znajduje się w miejscowości Piotrowo, tj.- 25 km od Obornik, około 15 od Wronek.Gość nie jest typowym "wymieniaczem" , a także nie dopisuje sobie przy odbiorze motocykla dodatkowych usług, jedynie kasuje za rzeczywiście wykonaną robotę. Kilka razy serwisowałem u niego motocykl crossowy-nie tylko swój i byłem zadowolony, cena za uszczelnienie przednich lag to około 50 zł+części, podobnie tylnego amortyzatora. Facet również sobie radzi z elektroniką motocykli.
Ostatnio zawiozłem do niego RMZ 450 , wyciągnięcie silnika, rozebranie na części pierwsze-ocena zużycia podzespołów, wymiana łożysk wału, łańcuszka rozrządu, ustawienie gaźnika, zaworów, wymiana oleju w skrzyni i ponowne zamontowanie w ramie wycenił na 300zł + części, także nie wiem czy ktoś znajdzie tańszego mechanika.

Awatar użytkownika
wicherek666
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 617
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2014, 18:07
Motocykl: CRF250R
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wronki
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: Naprawa motocykli-serwis "MOTORASTA" okolice Obornik,Wro

Post autor: wicherek666 » śr, 4 mar 2015, 07:46

Ile czasu czekałeś na moto ?

patricks
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 65
Rejestracja: pt, 14 lis 2008, 10:56
Motocykl: YZ450F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Naprawa motocykli-serwis "MOTORASTA" okolice Obornik,Wro

Post autor: patricks » pt, 6 mar 2015, 09:43

słyszałem o nich, mój znajomy był z nich zadowolony ale ja jakoś nie mogę się przekonać i serwisuje zawsze w tym samym miejscu i nigdy nie jeździłem na żadne poprawki . Patrząc jednak na ceny jakie podaje kolega wyżej muszę się poważnie zastanowić bo mój mechanik za rozebranie i złożenie silnika woła sobie 800 zł :(

Awatar użytkownika
wicherek666
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 617
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2014, 18:07
Motocykl: CRF250R
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wronki
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: Naprawa motocykli-serwis "MOTORASTA" okolice Obornik,Wro

Post autor: wicherek666 » czw, 28 maja 2015, 19:51

Zdecydowałem się zrobić u niego moto, (wymiana tłoka i wymienił łożyska na wale - choć co do wykonania tej usługi pewności nie mam) za całość zapłaciłem 1450,- Moto, pali, jeździ, ale ogólnie cała robota mi się nie podoba. Nawet manetka przepustnicy była przykręcona odwrotnie :D, brak rachunków na zakupione części (Twierdzi że gdyby wiedział to by uszykował), stare części oddał, osłony chłodnic oddał nastopnego dnia. Ogólnie niechlujstwo straszne, może robota dobrze zrobiona - czas pokaże, ale wiele musiałem sam w domu poprawiać i myślę że to niestety nie koniec. Nie polecam gościa.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”