SERWIS W OKOLICY PIŁY! POMÓŻCIE!

Autor tematu
Hammer5
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: pn, 27 paź 2008, 14:09
Motocykl: Yamaha YZ 450 F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

SERWIS W OKOLICY PIŁY! POMÓŻCIE!

Post autor: Hammer5 » wt, 5 sty 2010, 09:16

Witam,
mam Yamahę YZ 450F z 2008 roku. Jest to moje oczko w głowie, bardzo długo oszczędzałem na nią. Szukam jakiegoś dobrego serwisu, mechanika, co zna sie na robocie. Moto kupiłem nowe i dotychczas serwisowałem w Yamaha Piła, ale to były tylko drobne rzeczy typu luz zaworowy itp. Po 2 latach chciałbym, aby ktoś tam zajrzał do środka. Czy znacie jakiś adres do ludzi, którzy to naprawdę znają się na rzeczy? Mieszkam w okolicach Piły w Wielkopolsce. Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam

amator
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 1173
Rejestracja: śr, 11 kwie 2007, 19:00
Motocykl: YZF250, KXF250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 3 razy
Status : Offline

Re: SERWIS W OKOLICY PIŁY! POMÓŻCIE!

Post autor: amator » wt, 5 sty 2010, 23:39

Hammer5 pisze:Witam,
mam Yamahę YZ 450F z 2008 roku. Jest to moje oczko w głowie, bardzo długo oszczędzałem na nią. Szukam jakiegoś dobrego serwisu, mechanika, co zna sie na robocie. Moto kupiłem nowe i dotychczas serwisowałem w Yamaha Piła, ale to były tylko drobne rzeczy typu luz zaworowy itp. Po 2 latach chciałbym, aby ktoś tam zajrzał do środka. Czy znacie jakiś adres do ludzi, którzy to naprawdę znają się na rzeczy? Mieszkam w okolicach Piły w Wielkopolsce. Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
Skontaktuj sie z użytkownikiem SUCHY95 vel Suchowiecki to rzetelny , uczciwy i konkretny , znający się na rzeczy facet . Mieszka w tamtych okolicach pozdrawiam Amator.

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: SERWIS W OKOLICY PIŁY! POMÓŻCIE!

Post autor: piotrgurski » śr, 6 sty 2010, 00:15

SUCHY95 vel Suchowiecki lub kolega Weteran może Ci pomóc, ci dwaj panowie to gwarancja profesjonalizmu i utrzciwości.
Co prawda kawałek trzeba pojechać alę naprawde warto !!!
ADV/Adventure

RoGoS
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 30
Rejestracja: pn, 2 cze 2008, 14:13
Motocykl: Będzie coś pomarańczowego ;)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulęcin/Lubuskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: SERWIS W OKOLICY PIŁY! POMÓŻCIE!

Post autor: RoGoS » pt, 8 sty 2010, 06:30

Lepiej jechać 'kawałek' dalej i oddać swój ukochany motor w dobre ręce niż bliżej i powierzyć je Zenkowi z 'profeSZJonalnego' warsztatu. ;)
Było...
Suzuki RM 250 94'
KTM SX 125 04'
Będzie..
...

ktm_Martin_sx_125
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 106
Rejestracja: pt, 26 gru 2008, 10:48
Motocykl: Yamaha yz250f' 08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Tuczno
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: SERWIS W OKOLICY PIŁY! POMÓŻCIE!

Post autor: ktm_Martin_sx_125 » sob, 16 sty 2010, 22:03

Cześć, w adolfowie za chodzieżą Duduś (Dutkiewicz, ale powinieneś go znać, bo jest vice prezesem klubu mx w pile ;)) serwisuje motory, bardzo dużo ludzi daje do niego swoje sprzęty, ale ja nie polecam :wink:

W chodzieży jest super mechanik, wszyscy moi znajomi dają do niego swoje motory i wszyscy sa zadowoleni. Jest uczciwy i TANI :!: :D Jak chcesz to moge podać ci jego nr tel :wink:

Amen77
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 91
Rejestracja: czw, 12 mar 2009, 09:44
Motocykl: EXC-R 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznan
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: SERWIS W OKOLICY PIŁY! POMÓŻCIE!

Post autor: Amen77 » śr, 16 lis 2011, 13:16

Piła to eXtremalny Garaż :) duzo ludzi tam robi. Z tego co ja wiem :)
Autoryzowany serwis i tuning zawieszeń KYB, Ohlins // Serwis: WP, Showa, Elka.Tuning marek: Racetech, Pro Circuit, Factory Connection<br>
http://www.lastlap.pl THOR, FOX, ASTERISK, SIDI, EVS, GAERNE, AIROH, 661 w super cenach!</br>

slawek600
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: wt, 31 sty 2012, 01:25
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Naprawa motocykli-serwis "MOTORASTA" okolice Obornik,Wronek

Post autor: slawek600 » śr, 22 lut 2012, 12:07

Witam, mógłbym polecić ten warsztat. Dokładnie znajduje się w miejscowości Piotrowo, tj.- 25 km od Obornik, około 15 od Wronek.Gość nie jest typowym "wymieniaczem" , a także nie dopisuje sobie przy odbiorze motocykla dodatkowych usług, jedynie kasuje za rzeczywiście wykonaną robotę. Kilka razy serwisowałem u niego motocykl crossowy-nie tylko swój i byłem zadowolony, cena za uszczelnienie przednich lag to około 50 zł+części, podobnie tylnego amortyzatora. Facet również sobie radzi z elektroniką motocykli.
Ostatnio zawiozłem do niego RMZ 450 , wyciągnięcie silnika, rozebranie na części pierwsze-ocena zużycia podzespołów, wymiana łożysk wału, łańcuszka rozrządu, ustawienie gaźnika, zaworów, wymiana oleju w skrzyni i ponowne zamontowanie w ramie wycenił na 300zł + części, także nie wiem czy ktoś znajdzie tańszego mechanika.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”