Uwaga na serwis w Chodzieży Moto-Shop Damian Matwiejczuk!!!

Autor tematu
michal2602
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 5
Rejestracja: ndz, 30 sty 2011, 11:43
Motocykl: Honda Cr-f 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Uwaga na serwis w Chodzieży Moto-Shop Damian Matwiejczuk!!!

Post autor: michal2602 » ndz, 22 maja 2011, 03:09

Witam. Pragnę wszystkich ostrzec przed tym serwisem, rok temu w sierpniu zakupiłem w Chodzieży motocykl-Yamaha yz 250f (największa pomyłka jaką w życiu zrobiłem) po remoncie silnika w tym właśnie serwisie i do dnia dzisiejszego jestem kur.. bez motoru!!! Sprawa oczywiście trafiła do sądu i ma się już ku końcowi. Motocykl na moje nieszczęście rozsypał się podczas pierwszej jazdy (szkoda że nie podczas oględzin bo miałbym problem z głowy). "Majster" z tego serwisu z zarazem jego właściciel do starego, wyjechanego już cylindra Yamahy z 2001 roku (bez jakiejkolwiek regeneracji) włożył nowiutki tłoczek selekcji "A" i nie dość że z 2005 roku to jeszcze ze złymi zabezpieczeniami sworznia tłokowego...na efekt jego pracy nie trzeba było długo czekać, sworzeń oczywiście się wysunął a tłok urwał i rozje... całą resztę silnika. I żeby tego było mało to poprzedni właściciel zapłacił za to 3500 zł z tego co mówił (promocja rodem z Biedronki). O reszcie nie będę się już rozpisywał (wierzcie mi jest tego bardzo dużo) ale gdyby ktoś chciał sobie poczytać to na życzenie mogę wysłać opinie wystawioną przez biegłego sądowego powołanego w sprawie (naprawdę polecam lekturę bo jest z czego się pośmiać-22 strony A4 w tym chyba 11 samego tekstu o popełnionych błędów podczas naprawy jednego małego silniczka). Jeszcze raz ODRADZAM wszystkim serwisowanie motocykli w tym serwisie...młotka bym mu nie oddał do naprawy bo jeszcze później ktoś mógłby sobie nim coś zrobić albo komuś.
PS. Gdyby ktoś znalazł się w podobnej sytuacji (został oszukany przez np. sprzedającego) to chętnie służę dobrą radą jak zabrać się do odzyskania swoich pieniędzy!!!

stonka55
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 20
Rejestracja: sob, 18 lip 2009, 14:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wieleń
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Uwaga na serwis w Chodzieży Moto-Shop Damian Matwiejczuk

Post autor: stonka55 » wt, 24 maja 2011, 09:46

Mieszkam niedaleko Piły, wiec wiem gdzie jest chodziez i przymierzałem się do kupna motoru w swoim regionie, dzieki za uwagę, napewno z niej skorzystam;)

Autor tematu
michal2602
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 5
Rejestracja: ndz, 30 sty 2011, 11:43
Motocykl: Honda Cr-f 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Uwaga na serwis w Chodzieży Moto-Shop Damian Matwiejczuk

Post autor: michal2602 » ndz, 31 lip 2011, 01:00

Na zakończenie dodam że sprawę oczywiście wygrałem a Państwo K....... zamiast 6 500 zł (cena zakupu motocykla) mieli do oddania prawie 15 000 zł :finga:

Melon1983
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: pn, 12 lut 2018, 17:33
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Uwaga na serwis w Chodzieży Moto-Shop Damian Matwiejczuk!!!

Post autor: Melon1983 » pn, 12 lut 2018, 17:42

Witam jesli moge Cię prosić o pomoc zostałem oszukany kupując w Poznaniu hondę cbr 600f4i w ogłoszeniu gość napisał że motor bez wkładu finansowego gotowy do każdy bez ukrytych wad Ale gdy dałem go do serwisu to masakra .krzywe lagi jak jechałem to prawie się zabiłem. Łańcuch rozrządu na wykończeniu oczko od kapy kontrolki oleju klejone na poksipol i wiele innych ukrytych wad.o których gość mnie nie poinformował.....dzwonie do niego to nie odbiera nie odpisuje na SMS. Co robić....ratuj....

Awatar użytkownika
solaris
Admin
Admin
Posty: 1872
Rejestracja: pt, 5 cze 2009, 18:04
Motocykl: aktualnie brak
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: B-nia
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Uwaga na serwis w Chodzieży Moto-Shop Damian Matwiejczuk!!!

Post autor: solaris » pn, 12 lut 2018, 20:42

Opinia biegłego, sprawa do sądu. Nic innego nie wskórasz jeśli kupiłeś od osoby prywatnej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”