Dobry majster Świętokrzyskie Oktawian Wójtowicz

Autor tematu
Wojtekyz
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 12
Rejestracja: śr, 5 gru 2012, 19:37
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Dobry majster Świętokrzyskie Oktawian Wójtowicz

Post autor: Wojtekyz » ndz, 9 gru 2012, 20:09

Hejka z calego serca moge polecic mechanika Oktawiana Wójtowicza MOTO-OKTAN z Pińczowa(świętokrzyskie) numer 515270570.Jakis czas temu tata mial problemy z Honda Shadow,bylismy u 2 mechanikow zostawilismy ladnych kilkaset zlotych,kupe nerwow i czasu,zobaczylismy baner na miescie postanowilismy zadzwonic,ugadalismy sie,przywiezlismy motocykl co prawda nie bylismy przekonani na 100% bo chlopak dopeiro zaczyna,pomieszczenie w miare schludne,ale narzedzia pierwsza klasa.Po 2 dniach telefon motocykl do odebrania wszystko super w dobrych pieniadzach,zamowienie czesci na jego glowie itp.2 tygodnie temu przyprowadzielm mu swoja yz(nie chodizla tak jak powinna,slabiutki dol)okazla sie ze zawor wydechowy urwal sie i wpadl do dyfuzora,zalatwil uzywany zawor i wszystko hula,wziol 50zl plus 250zl za zawor,przy okazji pospawal mi tylni blotnik za darmo powiedzial tylko ze jak moge i jestem zadowolony to niech dalej przekazuje motocyklista ze ktos sie tym zajmuje w tej okolicy.Konczac chlopak zrobi kazdy motocykl bo widzielm u niego wsk,cross,skuter stal,pospawa plastiki,zamowi czesci w dobrych pieniadzach.Polecam go numer telefonu 515270570

mistrz1321
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: ndz, 2 wrz 2012, 15:49
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Dobry majster Świętokrzyskie Oktawian Wójtowicz

Post autor: mistrz1321 » czw, 4 wrz 2014, 09:31

Przestrzegam wszytkich Przed tym oszustem,koleś nie ma pojęcia co robi, kasuje takie pieniądze za wymyślone naprwy Naciągacz. Remontowałem i kupiłem od niego motocykl dla zainteresoanych moge opisać jaki i co w nim robił nie wyjezdziłem nawet polowy baku silnik do kapitalki albo juz sie nie nadawał szkoda bo przez tego paroba zniechceiło mnie troche do tego sportu jesli jest ktos ciekawy moge z nim porozmawiac jak koles oszukuje i nabija w butelke ludzi pozdrawiam i Przestrzegam Kxf250 pozdrawiam i Życze kazdemu fanatykowi nie trafiać na takich pseudomechaników

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świętokrzyskie”