pytanie o serwis fm enduro crros opole

Autor tematu
endriupl.3
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: czw, 20 lut 2014, 17:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

pytanie o serwis fm enduro crros opole

Post autor: endriupl.3 » śr, 26 lut 2014, 17:59

witam! za ktoś serwis FM Enduro Cross z Opola zamierzam dac im ktm do przeglądu ewentualnie wymiana zaworów. jesli korzystaliscie z ich usług to prosze o Wasze opinie.

radex
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 15
Rejestracja: pn, 6 sty 2014, 21:13
Motocykl: GAS GAS EC 300
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Niemodlin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: pytanie o serwis fm enduro crros opole

Post autor: radex » śr, 26 lut 2014, 20:15

Chyba chodzi ci o MF Enduro Cross :D a co do serwisu to nie byłem, ale dobry kumpel serwisuje tam swojego kx'a 250 i jest bardzo zadowolony. Ogółem słyszałem dużo dobrych opinii o tym serwisie. Poprzedni właściciel mojego moto serwisował je właśnie tam, była robiona korba, tłok i jak na razie moto działa bez zarzutu. Nie chcę za bardzo słodzić, ale nie słyszałem żeby ktoś narzekał na ten serwis :wink:

cinQop
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 47
Rejestracja: śr, 28 lis 2007, 10:22
Motocykl: KTM SX-F 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Mechnice k?Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: pytanie o serwis fm enduro crros opole

Post autor: cinQop » czw, 27 mar 2014, 08:59

MF enduro Opole prowadzi Marcin Małek, bardzo fajny gość. Zawsze chętnie pomoże i podpowie co i jak dobrze zrobić. Co do cen to nie wiem ile sobie życzy, ale zna się na rzeczy. Większość osób z Opola i okolic serwisuje swoje maszyny i niego. Zresztą cała ekipa Hawi racing Team również:) Teraz zmienił lokalizację na większy warsztat przy ulicy magazynowej. On ma autoryzowany serwis i sklep KTM, tak mi się wydaje. Koledzy też robili u niego swoje KTMy i do dziś nie narzekają. Sam osobiście dostałem od niego praktycznie nówkę oponę na przód po jednym treningu za free;) można go śmiało polecić;)

KTMrider
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: ndz, 26 gru 2010, 19:09
Motocykl: KTM 450 sx
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Luboszyce
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: pytanie o serwis fm enduro crros opole

Post autor: KTMrider » czw, 27 mar 2014, 16:43

Tak jak kolega wyżej już wspomniał serwis ten prowadzi Marcin Małek wielokrotnie utytułowany polski zawodnik, więc bardzo dobrze zna się na tego typu motocyklach. Sam robiłem u niego dość duży remont w swoim KTM 450 sx i jestem bardzo zadowolony, profesjonalizm w każdym calu no i oczywiście bardzo dobre podejście do klienta. Jak najbardziej polecam ten serwis, jest on autoryzowanym serwisem KTM.

Dziube
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 10
Rejestracja: sob, 15 mar 2014, 08:38
Motocykl: Yz250f
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: pytanie o serwis fm enduro crros opole

Post autor: Dziube » sob, 29 mar 2014, 16:30

Zgadzam się w 100% z opiniami powyżej. Serwisowałem tam swoją yaszkę 250f -duży generalny remont( tłok, wał korbowy i cała masa innych rzeczy). Marcin Małek to prawdziwy profesjonalista, po wstępnych ustaleniach przyjechał zabrać yaszkę, gruntownie ją przebadał, zaproponował kilka możliwych opcji przeprowadzenia remontu, wszystko wyjaśnił, omówił ze mną, określił, które rozwiązania są jego zdaniem najlepsze, choć oczywiście decyzja zawsze należy do klienta. Nie bierze żadnych zaliczek , klient ustala kiedy będzie "gotowy finansowo" ,a on wtedy może rozplanować sobie pracę. Oprócz tego rabaty na części, możliwość zastosowania części używanych. Po wszystkim oczywiście yaszka została odwieziona prosto do garażu. Jestem bardzo zadowolony, wiem że od teraz yaszka zawsze bedzie tam trafiać jak będzie taka potrzeba :), polecam wszystkim

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opolskie”