Motolark - Maków Podhalański

Autor tematu
specialized
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 27
Rejestracja: pt, 22 maja 2009, 18:59
Motocykl: SX 250 2T '07
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Motolark - Maków Podhalański

Post autor: specialized » pn, 21 wrz 2015, 23:48

Chcę was uprzedzić przed zakupami w sklepie motolark.pl , ogłaszają się też na allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=37026968
Przed wpłatą kontakt i obsługa wzorowa, po wpłacie można skontaktować się tylko e-mailowo, a na odpowiedź czeka się nie raz kilka dni. Zakupiony towar miał być na zamówienie od 2 do 4 tygodni. Po 4 tygodniu tyle wersji słyszałem, że już jest i dzisiaj wychodzi, później, że urząd celny zatrzymał paczkę i lada chwila będzie u mnie no i tak mijały kolejne dni, ani towaru ani pieniędzy. Zaproponowałem żeby wysłali mi inny towar, o równowartości zamówionego, otrzymałem przeprosiny i że się tym zajmą dzisiaj. No i tak kolejne dni mijały. Dopiero zgłoszenie do odpowiedniego organu ścigania pomogło mi wyegzekwować moją należność. Niepotrzebne nerwy i stracony czas. Radzę dwa razy przemyśleć sprawę zanim się złoży u nich zamówienie.

Awatar użytkownika
motorider7
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 301
Rejestracja: sob, 3 kwie 2010, 21:28
Motocykl: Crf 250x
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Naprawa/Jordanów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Motolark - Maków Podhalański

Post autor: motorider7 » wt, 22 wrz 2015, 07:26

A pomyślał by ktoś że tak blisko mnie dzieją sie takie rzeczy. Mieszkam kilka kilometrów od Makowa i powiem ci szczerze że nie słyszałem o takim sklepie z akcesoriami ... Przynajmniej nie widziałem żadnej reklamy , żaden z kumpli również nie mówił mi o nich. hmm może ktoś startuje z biznesem dopiero i nic o nich nie wiadomo. Ale dzięki za info będziemy uważać
Obecnie Honda CRF 250x 2006

Awatar użytkownika
seba8121
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 603
Rejestracja: ndz, 20 lut 2011, 10:42
Motocykl: RMZ 250 10'
Styl jazdy: Cross Country
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Motolark - Maków Podhalański

Post autor: seba8121 » wt, 22 wrz 2015, 16:12

z tego co widzę, dużo części, akcesoriów to podróbki prosto z aliexpress. Dlatego też twój czas oczekiwania miał tyle trwać, bo tyle też idzie z stamtąd darmowa przesyłka :)

Autor tematu
specialized
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 27
Rejestracja: pt, 22 maja 2009, 18:59
Motocykl: SX 250 2T '07
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Motolark - Maków Podhalański

Post autor: specialized » wt, 22 wrz 2015, 16:57

No to ciekawe, bo sprzedawca zapewniał że od producenta prosto z USA leci paczka dlatego cena taka niska.

Jeszcze na koniec dostałem negatywną opinię i okrzyknięty upierdliwym kupującym zostałem. Ech.. żenujące. Robiłem w wielu sklepach zakupy, 24mx, motox, rabitsport, Zych, jedno-osobowe firmy, ale takie komedie to pierwszy raz mi się zdarzają. No cóż, napisałem ku przestrodze dla innych braci motocyklistów.

Awatar użytkownika
seba8121
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 603
Rejestracja: ndz, 20 lut 2011, 10:42
Motocykl: RMZ 250 10'
Styl jazdy: Cross Country
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Motolark - Maków Podhalański

Post autor: seba8121 » wt, 22 wrz 2015, 20:35

Nawet zdjęcia nie są zmienione, identyczne jak na chińskiej stronie :) także jak ktoś by coś chciał to lepiej prosto z Chin.

Awatar użytkownika
motorider7
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 301
Rejestracja: sob, 3 kwie 2010, 21:28
Motocykl: Crf 250x
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Naprawa/Jordanów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Motolark - Maków Podhalański

Post autor: motorider7 » wt, 22 wrz 2015, 20:52

No faktycznie , macie racje chłopaki temu i nie widać nigdzie sklepu. Ktoś sobie tak handluje w domu towarem z chin i tak to wygląda.
Obecnie Honda CRF 250x 2006

ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”