Serwis KTM KRAKÓW ul. Zakliki z mydlnik

Autor tematu
Neex
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 169
Rejestracja: sob, 1 sty 2011, 15:29
Motocykl: KTM SXF 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Serwis KTM KRAKÓW ul. Zakliki z mydlnik

Post autor: Neex » czw, 20 cze 2013, 19:34

Siema ;) Zakładam temat z ciekawości co sądzicie o tym serwisie ? Ul. Zakliki z mydlnik za sklepem KTM ;) Ktos z forum tam serwisuje motorki ? U P. Marka Kujałowicza , co o nim sądzicie dobry czy zły mechanik ?
Ostatnio zmieniony sob, 22 cze 2013, 11:47 przez Neex, łącznie zmieniany 1 raz.

Krystian92
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 35
Rejestracja: pn, 12 kwie 2010, 15:40
Motocykl: YAMAHA YZF 250 09 KTM SX125 12
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Serwis KTM KRAKÓW ul. Zakliki z mydlnik

Post autor: Krystian92 » czw, 20 cze 2013, 21:34

Ja od początku serwisuję tam motocykl i jestem zadowolony. Gdy coś jest do roboty to dzwonię, na następny dzień przywożę i po 3 dniach do odebrania a nawet krócej. Polecam

omen
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 286
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 22:02
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: gorskie okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Serwis KTM KRAKÓW ul. Zakliki z mydlnik

Post autor: omen » czw, 20 cze 2013, 22:59

nie wiem jak serwis bo ja tam nie serwisuje !:-D
ale wiedza i fachowość obslugi salonu jest porażająco uboga !!! jakby KTM wiedzial jakich ma dealerow w PL to by zrozumial skad taka marna sprzedaz enduro i MX bo o innych sie nie wypowiadam

marekkrk
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 85
Rejestracja: śr, 26 kwie 2006, 22:56
Motocykl: KTM EXC-F 350 2015
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Serwis KTM KRAKÓW ul. Zakliki z mydlnik

Post autor: marekkrk » pt, 21 cze 2013, 21:01

A ja serwisuję tam KTM-a (któregoś z kolei) i zdecydowanie polecam. Bardzo fachowy mechanik, z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem! Lata temu przygotowywał motocykle dla Krywulta, Wróbla i kogoś tam jeszcze.
Pan Marek ma bardzo zdroworozsądkowe podejście do motocykli, bardzo przystępne ceny i krótkie terminy.
Nie wiem czy ktoś w polsce ma tyle szkoleń w KTM-ie co on...
Polecam!

omen
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 286
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 22:02
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: gorskie okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Serwis KTM KRAKÓW ul. Zakliki z mydlnik

Post autor: omen » pt, 21 cze 2013, 23:13

marekkrk pisze:A ja serwisuję tam KTM-a (któregoś z kolei) i zdecydowanie polecam. Bardzo fachowy mechanik, z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem! Lata temu przygotowywał motocykle dla Krywulta, Wróbla i kogoś tam jeszcze.
Pan Marek ma bardzo zdroworozsądkowe podejście do motocykli, bardzo przystępne ceny i krótkie terminy.
Nie wiem czy ktoś w polsce ma tyle szkoleń w KTM-ie co on...
Polecam!

Panie Marku bo pewnie to pan tam pracuje i tu pisze :-D
podam prosty przyklad w grudniu 2012 kupowalismy 250sxf szukalismy u 2 dealerow oferty poza smieszna obnizka ceny modelu 2012 i 2013 krywult oraz krakow( tutaj podam ze dali ciut wiekszy rabat roznica 200zł :mrgreen: nie mowilem ile dala konkurencja :mrgreen: )
sprzedawca lub obsługa salonu wmawiala nam ze poza plastikami model na 2013 jest taki sam !! :shock: :lol: :lol:
pomijając drobny fakt ze nawet na oficjalnej stronie KTM bylo juz wyraznie zaznaczone jakie zmiany je roznia i jedynie dealer z olsztyna od razu powiedzial ze cena nizsza bo motor na 2013 to zupelnie inna specyfikacja
krywult upieral sie do konca zeby wziasc 2012 bo to to samo nie musze dodawac ze model 2012 mozna juz bylo kupic poza PL znacznie taniej bo wszyscy dealerzy sprzedawali juz 2013 i nie chcieli zostac z 2012 w krakowie obsluga reczyla swoja fachowoscia oraz znajomoscia serwisu wlasnie ze to to samo :roll: o serwisie mam zdanie obojetne bo co nawet sam pan marek moze zdzialac jak oni nie znaja tematu mx bo pewnie gowno sprzedaja rocznie mx z takim podejsciem i wiedza, proponuje zobaczyc obsluge chocby u naszych poludniowych sasiadow ktorzy bardzo sie ciesza ze maja klientele z PL i daja dobre warunki ...tam pan Marek mógłby rozwinąć skrzydła ...:-D

przy okazji model na 2014 ma skrzynie 5 stopniowa z (350) ale to pewnie tez drobiazg dla dealera ktory po pracy w salonie ciężkiej jada autem do domu 8)

pzdr

marekkrk
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 85
Rejestracja: śr, 26 kwie 2006, 22:56
Motocykl: KTM EXC-F 350 2015
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Serwis KTM KRAKÓW ul. Zakliki z mydlnik

Post autor: marekkrk » sob, 22 cze 2013, 13:21

Po pierwsze, nie pracuję tam.
Po drugie, nie mam zielonego pojęcia skąd u ciebie wyciąganie wniosków że tam pracuję.
Jeśli sugerujesz że to JA jestem M. Kujałowicz, (bo przypadkiem mam na imię Marek) to chłopie idź szybko do lekarza od głowy albo wróć od podstawówki, tam uczą wyciągać logiczne wnioski...
Po trzecie, skoro w dwóch postach piszesz że nie serwisujesz tam motocykla to wytłumacz mi co masz do powiedzenia o tym serwisie (bo pytanie dotyczy SERWISU, pana Marka i jego fachowości).
Ja mam coś na ten temat do powiedzenia, bo serwisuję tam 8 lat motocykle. Wystarczająco długo?
tak z ciekawości, Krystan92 też w/g Ciebie pracuje w KTM Kraków?

omen
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 286
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 22:02
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: gorskie okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Serwis KTM KRAKÓW ul. Zakliki z mydlnik

Post autor: omen » ndz, 23 cze 2013, 20:09

widze ze sie oburzasz niepotrzebnie wiec tłumacze bo pytanie brzmi co sadzimy o serwisie w Krakowie
to odpisze ci krotko nie serwisujemy tam !!!!!!!!
jesli sie zapytałes- dlaczego nie moge sie wypowiadac to nie zrozumiales postu
jaśniej ktos kto niema pojecia co sie dzieje w motocyklach KTM ktore sprzedaje nie może byc dobrym serwisem i dlatego nawet zawodnicy nie kupuja i nie serwisuja w Krk ! jasniej juz nie moge !!!!
450 exc jesli robisz podstawowe serwisy plus np naprawy pompy ustawienia zawieszenia (ładowanie gazu do puszki i inne pierdoly)
to skad mozesz zachwalac serwis? ...to jest abecadlo każdego serwisu nie mowiac juz o dealerze !!!
serwis jest bardzo dobry wtedy jak ludzie sie pakuja i jada kupę km tylko dlatego ze gdzie indziej nie moga im pomoc !!!
i na takiej mapie fachowosci nie ma serwisu w Krk ! i dopóki go nie będzie to nie bede tam serwisowal i tyle w temacie
lepiej dołożyć kilka km i zrobić to u ludzi ktorzy fachowosc testuja na licznych zawodach w tym wypadku enduro czy mx widziales tam serwis KRK ?
a ja widzialem serwisy innych dealerów

:idea: :wink:

marekkrk
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 85
Rejestracja: śr, 26 kwie 2006, 22:56
Motocykl: KTM EXC-F 350 2015
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Serwis KTM KRAKÓW ul. Zakliki z mydlnik

Post autor: marekkrk » ndz, 23 cze 2013, 21:34

Odpowiadając na zadanie pytanie jeszcze raz: w/g mnie To dobry mechanik, serwisuję tam motocykle od wielu lat (bieżące serwisy i remont główny silnika)

Jeśli coś zarzucasz konkretnej osobie (w tym przypadku niefachowość), jeśli Pan Marek coś Ci spier..., zawalił termin, napisz nam o tym, będzie to cenna uwaga. Nie zapomnij się przedstawić z imienia i nazwiska.

Skoro nigdy tam nie byłeś, nie serwisowałeś motocykla to nie wypowiadaj się na ten temat.

Skoro ktoś ze sprzedawców (który? znam ich wszystkich którzy tam byli od 12 lat) w salonie zrobił Ci krzywdę nie informując się rzetelnie o różnicach w modelach, a Ty przekładasz to na fachowość gościa specjalizuje się w serwisie KTM od kilkunastu lat (nawiasem mówiąc to osobna firma) to moje gratulacje .....

Z innej beczki, Marek nie zajmuje się Hondą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”